May 02 2024 06:53:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Trim Box USB s HALL senzory - byl by zájem? (pruzkum)
Nicolas77
Mrknutí To vypadá Cool. Tišťák a součástky beru fšema 20. Plynovku a pedály už mám železem vyřešený, teď potřebuju elektroniku. Moc prosím.... Cool
 
www.mce.cz
pete
Tak jsem to spočítal a zjistil jsem,jak moc jsem se sekl.
Oproti původním předpokladům jsem se dostal s cenou nahoru a to především díky elektronice,která ale zase umožňuje úplně jiné možnosti.(původní kalkulace,že to půjde udělat z elektroniky levného gamepadu se ukázaly jako liché)To je až max. 8 os a max. 36 tlačítek!!!Zařízení je plug in play-zapojíte a jedete.
Jsou tyto možnosti:

0) plošný spoj předvrtaný.....................................................160,- kč

1) Plošný spoj předvrtaný+el.součástky+naprogramovaný mikroprocesor+USB kabel (mimo tlačítek)..............................550,- kč

2) To,co je v bodě 1,smontované (osazené součástkami)........750,- kč

3) Kompletní krabička se 4mi páčkami a 7mi tlačítky,s možností připojit do konektoru další 4 externí osy+USB kabel............ 1.750,- kč

4) Kompletní krabička s 5ti páčkami a 7mi tlačítky,s možností připojit do konektoru další 3 externí osy+USB kabel....................... 1.900,- kč

5) Kompletní krabička s 5ti páčkami a 14ti tlačítky,s možností připojit do konektoru další 3 externí osy+USB kabel....................... 2.100,- kč

6) navíc 1ks hall senzor+1ks magnet ..................................160,- kč

V případě potřeby je možnost vyvést na konektor připojení pro další tlačítka.Dále je možné nastavení pořadového čísla -ID zařízení.To musíte nahlást dopředu,jaké chcete.
K výše uvedenému připočtěte poštovné:
pro 0)............................................................................cca 12,- kč

pro 1) až 6).....................................................................cca 60,-kč

Taková je skutečnost.Takže pokud máte ještě zájem,potvrďte objednávku na e-mail ah.pete@seznam.cz.Protože bych byl nerad,aby mi tu zůstali věci za hromadu tisíc,byl bych rád,pokud byste cenu uhradili buď předem převodem,nebo převodem zálohy ve výši 1/2 ceny a zbytek dobírkou(v tom případě k poštovnému připočtěte 20,- kč).Termín dodání 14-30 dnů podle počtu zájemců a pružnosti dodavatelů.


 
Mungo
Je to vlastne Mjoy16?
K balicku "urob si sam Šklebící se" dodas aj navod zapajkovania?
Ako sa pridavaju tie 2 dalsie osi?
Vedel by si urobit aj plosak pre ten MatrixBoard (alebo ako sa to vola)?


U mna by vcelku zaujem bol. Este - ako mas riesene ulozenie tych pacok, magnetu a Hall?

LesniHU: Moje volant R440 na pedale k volantovej jednotke pripojene prave cez tento typ kablov. Fakt asi najlepsie riesenie bez rizika skratov.
Upravil/a Mungo dne 01-03-2007 12:50
 
pete
Mungo,návod dodám,konektor na připojení dalších os bude zřejmě 9ti pinový Cannon,to se ale týká jen těch,co chtějí komplet krabičku,ti co si to budou do něčeho dávat,si tam dají,co budou chtít.Tu desku pro tlačítka v plánu nemám.Pokud by byl ale větší zájem,není problém.Chtěl jsem tento týden tady dát fotku hotové krabičky,ale bohužel jsem nemocen Smutný ,takže se to pozdrží.Koncem příštího týdne to uzavřu a jak čas dovolí,začnu na tom pracovat.
 
pete
V pátek 9.3. to uzavírám,na pozdější zájemce již nebude brán zřetel.
 
pete
Takže definitivně uzavírám objednávky.Zároveň prosím všechny,kteří něco objednali o urychlení převodu "kapříků",neboď od některých ještě nepřipluli a mám obavy,jestli nepluli třeba jiným směrem. Šklebící se
Ale teď vážně,chtěl bych to příští týden objednávat,ale ještě nemám potvrzené platby.
 
BP_Tyrl
Malinké zdržení se přihodilo, ale posílám to hned v pondělí.Zamračený
 
AH_Enty
Su na školení. Pošlu v pondělí.
 
1stCL_Mak
Posílal jsem email.Dorazil k tobě? pete?
 
pete
Tišťáky už se dělají, 23.3 budou hotové.Díly jsou také objednané.ÚsměvVidím to nějak na konec března,začátek dubna.
 
BP_Tyrl
Tak to budu mít pěkný dárek k narozeninám. Doufám, že prach dorazili.Úsměv
 
pete
Tak už se to pomalu schází
[img]http://www.elbus.wz.cz/www/magn.jpg[/img] is not a valid Image.
 
pete
Tišťáky už jsou hotové,dnes pro ně jedu.První balíčky budou rozesílány během příštího týdne Cool
 
pete
Takže tento týden jsem nestíhal,ale první balíčky pro ty,co si to budou skládat sami jsou už zabalené a v pondělí budou odeslány.Pak budou postupně následovat osazené tišťáky a poslední půjdou hotové krabičky.Ty počítám tak druhý dubnový týden.Mikrokontrolery jsou už všechny také naprogramované,takže by to mělo odsýpat,tak vydržte.
 
BP_Tyrl
Tak jak pokračují práce? Už jsem celý rozdychtěný.
 
pete
Sice pomalu ale jistě.Dnes zase další kousek.Tento týden někomu dorazí "závitky v rosolu".Další kousky budou posílané koncem tohoto týdne.Po odeslání každému posílám e-mail.
Kompletní krabičky budou ale až na konec,jak jsem psal,protože je s nimi nejvíc práce,tak se na mne nezlobte,že trošku upřednostním polotovary.
Doufám,že všichni používáte Win XPNa Vistách jsem to zatím nezkoušel
Kdo si bude chtít trochu pohrát a dodělá si k tomu desku,má možnost kombinace tlačítek a přepínačů až na celkem 112 kusů.Jak už se mne někdo ptal,desku jsem schopen zajistit až v případě většího počtu.
Snad koncem týdne budu mít konečně hotovoý vzorek první krabičky,tak zatím jen orientační foto mezifáze Úsměv

[img]http://www.elbus.wz.cz/www/kk1.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.elbus.wz.cz/www/kk2.jpg[/img] is not a valid Image.
 
BP_Tyrl
Vypadá to dobře. To když si k tomu pak humbrolkama dopíšu švabachem ( přesněji kurentem ) která páčka je na co. Tak to bude echt košer.
 
pete
Chybička se vloudila a nějak jsem špatně někomu napočítal kontakty do konektorů pro těch 8 os. Zamračený Každý by jich měl mít 24 ks (je to ten kovový pásek).
Kdo jich má méně,ať se mi ozve na e-mail: ah.pete@seznam.cz
 
pete
Heuréka,dnes jsem dodělal poslední "polotovar" (osazený plošňák),tak to v úterý odešlu a mohu se konečně vrhnout na "krabičkáře" !Šklebící se
 
pete
Jelikož se množí dotazy ohledně zapojení,dávám sem tento obrázek
[img]http://www.elbus.wz.cz/www/zapojeni.jpg[/img] is not a valid Image.

Doufám,že to všichni,pro které je manuál k mjoyi moc složitý,pochopí.
Co se týče magnetů,je samozřejmě nutné vyzkoušet,který pól umístíte na tu-kterou stranu.Podle toho se pak určí,jestli bude pohyb vpravo nebo vlevo (nahoru/dolů).Potenciometry můžete použít od 10 kohmů do 100 kohmů.Pokud nebudete mít osazené všechny osy,je potřeba na neobsazených alespoň propojit pin "sig"(signál) s pinem "-"
A teď už jdu,nebo mě Enty ,Tyrl a jiní ukamenujou.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,194 návštěv