April 19 2024 12:03:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
Tyler Durden

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
FW 190 A 6 až 8 a styl létání do 4000m
BP_Imelman
Jelikož v poslední době u nás na serveru chodíme často za modré a docela hodně létám FW 190 zajímá mne Váš názor na to jak nejlépe přežít v boji který není výše než do 4km. Mám na mysli jestli létáte na automatiku nastavení vrtule, či si dáváte vrtuli na 75% atd. Vím, že Oleg FW 190 neobohatil rychlostí ve vodorovném letu 500kh/h ale přesto napište jak to děláte Vy a já to rád vyzkouším.
Upravil/a BP_Imelman dne 28-09-2007 13:33
 
606_Temp
v boji vrtule 100% jinak 90%. Na olega se da svest tak mozna mizernej vyhled, rychlost je ok. Taky zalezi proti cemu litas, jestli proti la5/7 a spitIX, tak litej do souboje jen s prevysenim 1km a nezatacej a neboj se promacknout spoust.
Upravil/a 606_Temp dne 28-09-2007 13:45
 
http://no606.ic.cz/
BP_Imelman
HMM máme u nás novou super mapu a je tam A-8 na 90% plynu 450km/h v horizontále a kulička přesně uprostřed a zavřenej chladič. S tím zatáčení souhlasím to už skoro vůbec nedělám a to jsem vážně kroutič. Jen mi vrtá hlavou když se s minu s protivníkem ve stejné výšce má Spita IX, či LA-5FN nezatáčím mírně stoupu on se otočí na pětníku za mně dostoupá a dolétně tak na vzdálenost 200m a můžu si přeříkat otčenáš. Pokud létám červené tak setkání s FW 190 je pro mne jako mít narozeniny! Je to skvělé éro a tak bych chtěl mu ještě více přijít na chuť. Dokonce jsem začal s ním létat kampaň. Za 4 roky na of-line jsem potkal jen 3 piloty kteří s ním fakt bravurně létali. Že jsem si nenapsal jejich nicky.Mrknutí
 
ivanivanovic
Jen mi vrtá hlavou když se s minu s protivníkem ve stejné výšce má Spita IX, či LA-5FN nezatáčím mírně stoupu on se otočí na pětníku za mně dostoupá a dolétně tak na vzdálenost 200m a můžu si přeříkat otčenáš.


Ja osobne vtedy tiez mierne stupam a zatacam do takej strany aby sa dotycny este viac spomalil, ale aj tak to vacsinou nema vyzman.

Dobra rada separuj sa a prilet o 1km vyssie Pff

este lepsia rada najdi si dvojku!
 
BP_Imelman
Jasně souhlas,ale právě proto je to dotaz jak v boji do 4km, prostě nechci chytat vesmírnou energii.Šklebící se
 
MK_Paja
BP_Imelman napsal:
Jen mi vrtá hlavou když se s minu s protivníkem ve stejné výšce má Spita IX, či LA-5FN nezatáčím mírně stoupu on se otočí na pětníku za mně dostoupá a dolétně tak na vzdálenost 200m a můžu si přeříkat otčenáš.

Zeptej se Tempika, on všemu rozumí.

PS:,,,. ještě mě tu nechte, už nebudu flamovat, slibuju Úsměv
Upravil/a MK_Paja dne 28-09-2007 15:37
 
310_Ikar
BP_Imelman napsal:
Jasně souhlas,ale právě proto je to dotaz jak v boji do 4km, prostě nechci chytat vesmírnou energii.Šklebící se


ja osobne mam z FW nejradeji verzi P-47, ale s tou je to do tech 4km taky naprd...
 
www.310raf.com
ivanivanovic
Mohol by si skusit vertikalne noznicky! Úsměv ale ako ich spravne spravit aby ta netrafili a aby si mal ty prilezitost vystrelit to vie iba elita v nasej letka Šklebící se

Ale ak ti na to super neskoci si tam kde si bol. Vraj by mali pomoc aj manevre na kridielkach, ale vraj v sturmovi to netuhne spitu ako by malo!

Lavocky sa vraj maju dat vybleedovat Úsměv ale vraj to na >= LA5FN uz nejde.

Na < La5FN to funguje ,ale zas iba ak ti na to skoci.

Na spit nic neviem spit je ufo!
Upravil/a ivanivanovic dne 28-09-2007 16:14
 
606_Temp
paja_cz napsal:
BP_Imelman napsal:
Jen mi vrtá hlavou když se s minu s protivníkem ve stejné výšce má Spita IX, či LA-5FN nezatáčím mírně stoupu on se otočí na pětníku za mně dostoupá a dolétně tak na vzdálenost 200m a můžu si přeříkat otčenáš.

Zeptej se Tempika, on všemu rozumí.

PS:,,,. ještě mě tu nechte, už nebudu flamovat, slibuju Úsměv


tak ono taky pujde o to, ze ty aera maji podobne vykonej motor a fokac je o 1/3 tezsi. Proste ma mensi stoupavost nez lehkej spit.
Stejne dopadne onen spit, kdyz narazi na A6M, to se mu taky otoci za prdeli a dostoupe ho a kdyz s nim bude spit kroutit, tak je v hajzlu stejne, jak fokac , kterej bude kroutit s nim.
A nerozumim vsemu. Pokud je to narazka na lamka forum, kde jsem zastaval nazor, ze FW 190A8 neni na rozdil od Spita DF aero, ale ze je to beranidlo na bombry tak bych to radej zase ukoncil, nez se tu rozjede flame Mrknutí
 
http://no606.ic.cz/
CSL1_Wingman
Pod čtyři kiláky Cool zkus se naučit FW 190 Rolling tactics Šklebící se

http://stage6.div...il2?page=3
 
WT_Horrido
Hehe, pod 4 kilaky, kruci proc ja s nim letam ve trech? Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
ivanivanovic
CVS_Wingman napsal:
Pod čtyři kiláky Cool zkus se naučit FW 190 Rolling tactics Šklebící se

http://stage6.div...il2?page=3


No vyzera to suprovo Úsměv idem ucit Cool
 
MK_Paja
CVS_Wingman napsal:
Pod čtyři kiláky Cool zkus se naučit FW 190 Rolling tactics Šklebící se

http://stage6.div...il2?page=3

Pěkné, na Spity kroutiče, a co poradíš na ty ostatní ?Úsměv
 
310_Ikar
CVS_Wingman napsal:
Pod čtyři kiláky Cool zkus se naučit FW 190 Rolling tactics Šklebící se

http://stage6.div...il2?page=3


wow !!!
 
www.310raf.com
BP_Imelman
Teda je pravda, že nechci rozjíždět žádný flame. Jen jsem pouze třikrát zažil borce za svojí on-line kariéru co uměli FW 190 A6 a A8 tak že jsem to zabalil a letěl domů. Mě přijde smutné když na mapaách se FW lidé vyhýbají jelikož vědí co je bohužel čeká a to je v nejlepším případě padák. Nepíši to proto abych naladil ( bez urážky)Mrknutí Fučidu o poučkách létej v 6km a padej do 3km nikdy níže! Smutný Proto si mylím že kromě kopaného barelu a nůžkovaní v 330km/h kdy je to pouze utrpení před smrtí mne zajímá poznatky všech jak v této výšce létat a přežít.

PS: Vyčůranej jsem dost jako dělat návnadu pro Spita a pak si ho kolega v BF 109 zobne! Ale to nemám na mysli.Šklebící se
 
WT_Horrido
Tak to toho moc neumeli kdyz jsi to zabalil a letel domu.
Upravil/a WT_Horrido dne 28-09-2007 22:35
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
CSL1_Wingman
Nevim co si slibuješ se zde dozvědět za moudra. Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
No jednoznačně jak nejlíp přežít s fuckáčem v malé výšce, je letět s plynem na 50%, v případě že tě dotahuje nepřítel, musíš okamžitě udělat pomalou horizontální zatáčku, dokud nepřítele nesetřeseš, nebo také je dobré začít se staženým plynem stoupat.Úsměv
 
clone9cz
CVS_Wingman napsal:
Pod čtyři kiláky Cool zkus se naučit FW 190 Rolling tactics Šklebící se

http://stage6.div...il2?page=3


takhle to vypada uzasne, ale byt tim spitfajrem, tak se fokace nesnazim za kazdou cenu predletet ... pod ty 3 km teda nelezte, rozhodne ani jednoho spita touto taktikou nesestrelite, pokud o vas bude vedet a nebude jelito

Cassi, bejt tebou, tak tuhle taktiku doporucim, protoze z videa nejde poznat jak se to delaŠklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
WT_Flan
BP_Imelman napsal:
Teda je pravda, že nechci rozjíždět žádný flame. Jen jsem pouze třikrát zažil borce za svojí on-line kariéru co uměli FW 190 A6 a A8 tak že jsem to zabalil a letěl domů. Mě přijde smutné když na mapaách se FW lidé vyhýbají jelikož vědí co je bohužel čeká a to je v nejlepším případě padák. Nepíši to proto abych naladil ( bez urážky)Mrknutí Fučidu o poučkách létej v 6km a padej do 3km nikdy níže! Smutný Proto si mylím že kromě kopaného barelu a nůžkovaní v 330km/h kdy je to pouze utrpení před smrtí mne zajímá poznatky všech jak v této výšce létat a přežít.

PS: Vyčůranej jsem dost jako dělat návnadu pro Spita a pak si ho kolega v BF 109 zobne! Ale to nemám na mysli.Šklebící se


Koukam, ze tu je spousta odpovedi od expertu. Spousta osvedcenych receptu jak litat ve fokaci ve 3 km proti devitce tamtez.

Obcas je dobre pokusit se o nejakou haluz, kdyz to vyjde, mas co vypravet kamosum v putyce, jak byl ten Spit uplne blbej.Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,721,549 návštěv