April 19 2024 08:05:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Jestli ještě někdo vůbec lítá off-line...
313_123
před drahnou dobou u nás
a drí mě to do ted kromobčasného letu na ADW
(nakopčeno s fora 313)

numera jaksi přestal bavit online takže se přestěhoval na offline

lítám upravené disaster (ke stažení v dgen hlavně pro permona)
přez ILstab jsem upravil AI, počet letadel, počet pozemních cílů

popíšu vám včerejší let hned následující mě proměnili v teplo a světlo Crying or Very sad
takže mise 32 (mám 8 sestřelů a 20 pozemáků)

rok 41 těsně před moskvou stalin vydává rozkaz ni krok spět
stojím na ploše zahřívám motor své I16 čekám na povolení ke startu
máme doprovázet bombardéry při ůtoku na uskupení fašistických vojsk
začal padat první sníh
do mé otevřené I16 táhne
klepu se zimou a sním o to že nám politruk slíbyl, že nové yaky jsou na cestě
najednou se rozezní siréna než se rozkoukám na naše stojící letadla utočí
dvě 109ky odhazují bomby sergej stojící předemnou to dostal a jeho letadlo hoří - chudák
pokouším se ho obět a co nevidím segej žije sice mu doutná kombinéza ale se štastným usměvem sprintuje kolem mého letadla
konečně jsem ve vzduch točím kličkou od podvozku jako blázen a koukám kam se poděli 109ky
vidím je
náš velitel následovaný svími třemi soudruhy se zanima žene na plný výkon
nejednou co to ?
padáji na ně z vrchu další dvě 109 měli krytí schované v mracích snažím se je napadnou ale jsem stále moc pomalý jedna I16 vybuchuje ve vzduchu a začíná kolotoč
podaří se mě náhodný výstřel a jedna 109 za sebou táhne černý dým
kluci od našeho jediného letištního flaku už se snad postarají o zbytek
do všeobecného zmatku se přidávají yaky sousedního pluku
uhýbam střílí uhýbám začíná mě být vedro

najednou je všude klid
hledám velitele a co zbylo z našich 8 I16tek
nalézám velitele a jedno číslo zařazuji se silně rozroušen
prolétáme nad naším letištěm a vidím tři naše rozházené po ploše sergrjův stroj stále hoří ostatní jsou nejspíš poškozené
tak nestartují
není čas na přemýšlení přilítá 12 Ilů k našemu zdecimovanému pluku se přidávají tři zbylé yaky ten čtvrý vidím odlétat domů s vlečkou šedého dýmu
letíme na cíl

šturmy útočí lítám nad nimi a sleduji oblohu zatím všude klid
spoučtím se také na hořící vesnici a postřeluji nepřátelská auta

najednou si všimnu nad cílem šesnácti velkých bodů
to nemůžou bejt naši
jsou to He111 vracející se z útoku
stoupám sice jsem pomalý ale nevadí mám před očima krev našich ruských žen a dětí
chyba
nad 111 jsou 109
všimli si mě a utočí
snažím se uhýbat ale jsem pomalí nestihnu to zavírám oči a strhávám letoun do neřízeného pádu
má I16 se otřásá pod udery kulek a granátů
otvírám oči
žiju
srovnávám pád nějak to nejde asi mám něco poškozeného
rozhlížím se kde jsou a vidím že právé křídlo je téměř zbavené potahu nedá se nic dělat musím domů
dávám plný knedlík zavírám chladič a při zemy se snažím dostat za frontu snad to motor vydrží
za frontou chladič otvírám a hledám letiště při jedné opatrné otočce vidím že se za mnou ženou dvě 109
ale to už konečně zahlédnu plochu bf mě nezajímají musím dolů nebo umřu vytahuji šíleným tempem úpodvozek a sedám
bf prolétají nad letištěm a otáčejí domů
jsem spocený utahaný let trval 42 min a nai chvilku klidu

tak proto nejsem na spitech
 
BP_Tyrl
No pěkné. Co interpunkce? Je na dovolené?
 
313_123
BP_Tyrl napsal:
No pěkné. Co interpunkce? Je na dovolené?


to opravdu netuším
ale rozhodně mě je ukradená
tuhle jsem přemýšlel že začnu všude psát měkké i
boužel některá slova bez tvrdého y nedokážu napsat

jinak jsem založil klub za totální devastaci čekého jazyka
a naším hlavním vzorem je jan hus
taky se mu smáli
a on devastval a zjednodušoval a používáme to dodnes

konec hlášení
a dále se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat
aby se neflejmovalo Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
Co Hus z jednodušil, to Komenský překomplikovalŠklebící se.
Hlásím se do klubu.

A vyhlašuju první pravidlo klubu všude psát měkké i a jen po Dy, Ty, Ny ypsilon a hotovo, žádné s*aní s mladou paníVyděšený.

To zase bude OT, neb už jeÚsměv
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 10-10-2007 11:59
 
Jirka
ÍQ Tykve Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
Jirka napsal:
ÍQ Tykve Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Druhé pravidlo: Vogon smí psát IQ jedině s ypsilonem, tedy ÝQ a nesmí se všemu blbě tlemitŠklebící se.
 
Jirka
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Jirka napsal:
ÍQ Tykve Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Druhé pravidlo: Vogon smí psát IQ jedině s ypsilonem, tedy ÝQ a nesmí se všemu blbě tlemitŠklebící se.


Ale já nejsem členem klubu, takže si můžu psát tak, jak je to normální. Šklebící seŠklebící seŠklebící se A tlemit se blbostem taky. Úsměv
 
313_123
opravdu jsem neměl v úmyslu zakládat flejm
opravdu četné pionýrské

počkejte až vás chytne admin nezbedové Pff
 
BP_Tyrl
Když už jsme u toho offline. Chtěl jsem si zalítat kampaň za finy v MS406. Jenže nic takového zatím není. A když si ve stávající v DCG připíšu MS406 hned ke startu kampaně, tak mi počítač pípne a nic a v druhém případě kampaň ani nenaběhne. Ještě existovala možnost kampaň rozject s jiným letadlem, po první misi cosi poeditovat a v druhé již člověk seděl v kýženém stroji. Nevzpomínáte si někdo co to bylo?Zamračený
Díky
 
j4ck41
Tyrle, nedavno jsem zkousel finskou kampan za P-36, a nemel jsem s tim zadnej problem ... i kdyz je pravda, ze v ramci testu jsem odletel asi jenom 2 mise ... kazdopadne postupoval jsem takhle:

mel jsem nejnovejsi verzi DCG, ted je to myslim ???3.38??, zalozil jsem v nem novou kampan na mape Finland1939... ??a ted nevim jestli jsem pak spustil Ila a nasel si kampan jaka se jmenovala Finland1939(DCG) - nebo tak nejak, anebo jsem si nejdriv pohral s nastavenim a teprve pak pustil ILa?? ... kazdopadne jsem pak sel do Squadron managementu a jednoduse aktivni squadrone nastavil, ze budou litat v P-36A4 ... a bylo ... akorat ze se to chova jako stara offline kampan

samozrejme, ze ale musis mit v DCG nastavenou cestu na SM Sturma

Edit: ale taham to ted z pameti, takze jsem se v necem moh ustrelit ... kdyz nezapomenu tak se na to podivam az budu doma a pripadne upresnim
Upravil/a j4ck41 dne 05-08-2008 10:19
 
BP_Tyrl
DCG to je ten prográmek, co mě v dřevních dobách porazil na hlavu. Teď už je možná uživatelsky přívětivější, nicméně šlo to nastavit nějak v Dgenu přímo ve hře. Jen paměť chatrná již tuto vědomost vytrousila.Smutný
 
j4ck41
takze Tyrle ted jsem to zkousel a jde to - teda zkousel jsem to a vypadalo to ze to funguje (hlavne postup c. 2) Šklebící se

postup c. 1 - manualni kampan

potrebujes DCG
zacnes novou kampan za Finy, treba na mape Finland1939 - az se ti kampan vygeneruje spustis Ila a vyberes si finskou kampan DCG Finland1939 - prepnes se zpatky do DCG a prejdes do Squadron management a tam ty 1. sqaudrone (t.j. ty jaka ma zaskrtly poclicko Active) das jako masinu MS406, pak si muzes jeste posletovat dalsi blbosti co DCG umi, v menu na horni liste otevres Mode a povolis Off-line Career (Full Auto-Generation) a pak kliknes na Generate mission - az se mise vygeneruje tak se vratis do Ila a spustis samotnou kampan, nahraje se do ni predem vegenerovana mise a pak uz to jede automaticky

2. postup
potrebujes DCG, pustis DCG a v Mode povolis Off-line Career (Full Auto-Generation) a Replace Carreer Generater (Dgen) a pustis Ila, ve vyberu finskych kampani si vyberes Finnish fighter pilot (DCG) a spustis ji - vratis se zpet do menu, pripadne zavres Ila (ale navrat by mel stacit) - ted si najdes v nejakym chytrym programku treba Total Commander v korenovym adresari Sturma adresar finskejch kampani (Missions-Campaign-FI) adresar jakej by mel vypadat takhle nejak DGEN_X_Finland39doe0 a ten otevres no a ted si ten adresar hezky projedes a v kazdym souboru .mis jakej uvidis prepises na radku Class air. stavajici finsky letadlo na MS406 - tim dosahnes toho, ze v ty soucasny misi poletis v Moranu. to te ale urcite neuspokoji, protoze chces litat celou kampan v MS406, ze? takze hledas dal soubor squadron.dcg - v nem opetovne prepises letadlo na MS406 a aby to bylo uplne koser tak to prepises i treba v textovych souborech squad.txt a base.txt - az tohle vsechno prepises a ulozis tak se vratis zpet do Sturma, vyberes si tu kampan a pak bys uz mel litat porad v Moranech - teda az do doby nez ti dobehnou podminky vitezstvi a ze Zimni valky se presunes po Pokracovaci valky - predpokladam, ze tam budes muset tohle vsechno udelat znovu, protoze v tom vyberu letadel MS406 opetovne nemas

v obou pripadech, ale potrebujes mit DCG pusteny, aby ti to generovalo mise

vcelku jednoduche, ne? Šklebící se

kdyby neco tak se ozvi a sejdem se na TS
 
WT_Flan
313_123 napsal:

jinak jsem založil klub za totální devastaci čekého jazyka


Dejte se dohromady treba s nejakym zajmovym sdruzenim pro zesuroveni trampske pisne, zpevniky by mohly vypadat naprosto uzasne Šklebící se
 
BP_Tyrl
OK.Díky. Já to testnu. Snad se to za ty léta někam posunulo. Šklebící se
 
j4ck41
ale abych navazal na Cibuleho, kdyz zakladal tohle vlakno:

neni to tak davno co byla vydana off-line kampan sledujici bojovou karieru letadlove lodi Enterprise po celou dobu WWII ... takze namornici stahujte na mission4today.com ... ma to neco okolo 160 mega ... a pokud nedoslo k zmene oproti drive vydane 1. casti tak by mela cela kampan byt litatelna i jako coop pro 4 hrace
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,720,287 návštěv