May 09 2024 18:35:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Voicepack CZ
Pike
ahoj
pani,kluci,piloti
jsem tu pred par dny narazil na vlakno o voicepaku
je to neco co jsem davno chtel a i skoro dodelal
takze prispeju svou troskou do mlyna

actor3 :
http://www.edisk.....88KB.html

actor4(zenske podani) :
http://www.edisk.....82KB.html

a nakonec pripominky k vasi praci:
+ celkove,dost super prace vcetne poruch ve vysilacce
+ nareci, dialekty,... actor8 je namluvenej uzasne, nektere efekty/ruchy trochu prehnany
- actor6 si mohl v "this_is_eight, this_is_one, this_is_sixteen, this_is_twelve" nechat ty barvicky pro sebe
- actor7 nejsou namluveny "This_is_Eleven, This_is_Fifteen, This_is_Five, This_is_Four" dodelej to prosim poctive a pripadne improvizace muzes oznacit napr 1 at si to kazdej prohodi dle libosti
- actor8 dodelej "this_is_fourteen, this_is_nine, this_is_seven, this_is_three"
- actor9 jako vse dost povedene, delano se sqelou improvizaci a nadhledem, jen navhuju predelat nebo udelat dve varianty "this_is_six, this_is_ten, this_is_thirteen, this_is_two" , kdo ma poslouchat kdyz me jako velitele cisla nabadaji k radiovemu klidu, hlavne at se spravne ohlasi a pak at pripadne neco zvani kdyz to jinak nejde Úsměv

prosim kdyz uz se nekdo odhodlal a namluvil actoraXX musi predelavky udelat take on a DOTAHNOUT TO DO KONCE

tot vse
je to od vas dobra prace
Mrknutí
Upravil/a Pike dne 14-06-2009 13:44
 
cyberolas
Ahoj Pike, je mi lito ,ale tyto actory uz mame - viz prispevky predtim vyse. Dnes vyjde beta verze a pripominky muzeme dodelat. Osobne uz mi z toho trochu hrabe, pac jsem vice nez 1026x otevrel soubor a editoval.Cool Vecer se mrknu na Tve pripominky poradne. Díky za vse.
 
cyberolas
actora4 zenske podani bych mohl udelat, vecer mrknu...
 
Pike
cyberolas

chapu ze ti to leze na mozek
ja to delal zhruba pred 2 lety cele sam, popravde chvilema me to i dost bavilo, ale ceho je moc toho je prilis, znam to

tu 4 delal profi skolenej hlas

no priznam ze zvukar nejsem

vem si co se hodi

jen jsem chtel pomoci, na svk jsem zhruba po roce

Zamračený
 
Pike
jeste par postrehu k tomu co jsem stahnul dle odkazu ze zacatku vlakna

1.actor4 - nenamluveno "good_luck"
2.kdyz jsem to delal /z ruske a anglicke verze, jinymi jazyky nevladnu/nektere nazvy souboru maji chybu a sturm je diky tomu vubec neprehrava/nebere si je, nevim uz kterych se to presne tyka
3.sturm /rozumejte verze pred 2 roky aktuelni/ zvladne jen zvukove soubory urcite delky/velikosti, nevim uz kolik, kdyz je to delsi/vetsi usekne to, tak POZOR. predpokladam ze se to v 4.09 nezmenilo
4.trosku se mi to pere z ceskejma titulkama, takze kdo vi co je dobre, kazdopadne jestli mluvi vzdy to spravne cislo pri prehrani napr."tady ctyrka" resp."This_is_Four" bude chtit asi nejake testovani
Mrknutí
 
Cracken
Kluci, já mám dojem, že některé hlášky jsou ve hře sice namluveny, ale nikdy nezazní - např. "moje" (Actor 1): "Co děláš ty plantážníku, střílíš po vlastním!" a taky pokud vím, "já" nikdy neřvu hlášky typu "Vyskoč!", "Dostal jsem to..." atd. Můj Actor zní v podstatě jen při spatření nepřítele a udávání kurzu atd... Ale řekl bych, že je to tak i u všech ostatních voicepacků...
 
cyberolas
Tak pánové, jak jsem slíbil - beta verze Voicepacku CZ je zde http://www.mediaf...ymmnnyjtju - zkuste odkaz zda funguje, pokud ne, tak o složku výše je odkaz http://www.mediaf...2c802abf63
Srovnával jsem jej s bratry Slováky a musím říct že ten jejich je opravdu profi dílko. Obecně Šturm ořezává basy a přidává výšky a člověk, který dělal SK voicepack musel být v tomto směru proškolen, neboť oni se pohybují přesně v těch středových kmitočtech, které Šturm neovlivňuje. Zkrátka - borci. Já jsem se při úpravách snažil využívat všechny znalosti a dovednosti, které mám. Můžeme na druhou stranu s klidným svědomím říci, že máme mnohem lepší Voicepack než Jugoslávie (nezkreslené hlasy, málo herců potažmo šmouloidní zabarvení, bez emocí..) nebo Španělsko (sice zkresleno, ale vše realizováno jedním hercem)
Některé hlasy jsou méně zesílené (např. ten můj), ale v SK voicepacku tomu bylo také tak. I některé hlášky a oslovování byly nyhrazeny tichem, takže tohle bych také ponechal. Nuže - zkoušejte!
A ještě jedna věc: Nedávno tu kdosi Crackenovi vyčítal, že neumí prodat svoji práci (kampaně, mise atd.) Aby se nám něco podobného nestalo, vyrobil jsem trailer, který naše společné dílko může prezentovat. Sledujte na youtube: http://www.youtub...nWbptxHMXE
Upravil/a cyberolas dne 14-06-2009 22:42
 
alfik
Pike: Jakožto "9" musím souhlasit - ale já to psal už dříve že jsem namluvil tyto hlášky na soubory které byly v SK namluveny jako 1-2 vteřiny mlčení. Prostě jsem je "využil" a není problém je zaměnit za orig, mlčící, nebo se domluvit a já rád a ochotně na jejich místo namluvím cokoli jiného.
Cyberolas: Díky za odkazy - to z youtube jsem slyšel od včerejška asi 8X Šklebící se a rozeslal jsme to všem známým - hlavně těm co nelítají a nechápou co na tom vidím Šklebící se
Mám k tomu jen poznámku, ale ta se netýká nikoho z nás, týká se Youtube: Když kliknu na odkaz, není problém. Když ale do vyhledávání na Youtube zadám jakoukoli kombinaci slov, dokonce i samotný název, neobjeví se mi nic. Obávám se že to existenci traileru trošku poškozuje.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
cyberolas
Tak myslím, že youtube už je napraveno...
Upravil/a cyberolas dne 15-06-2009 17:02
 
alfik
Jojo, asi to byla nějaká chybka u nich v tom vyhledávání.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
veikso
Tak fajn chlopi, a teď mi nějak polopaticky a úplně od začátku řekněte, jak ty hlášky dostanu do hry. Co musím mít za mody atd...
 
Cracken
Děkuji všem za účast a práci, ale hlavně cyberolasovi za brilantní zvládnutí celého projektu a za to pěkné trailer video. Můj kamarád sanka má trochu delší vedení, takže na něj fakt čekat nebudem...

Cyberolasi, snad ti to nebude vadit, ale posílám zde link, kde je nejen náš voicepack, ale i adaptace pro forgotten countries. Je to takovej "download for dummies" (bez urážky, je lehké editovat, když víte co...)

Pro ty, co to neumí, radím: A) stáhnout následující link:

http://www.4share...epack.html

B) mít nainstalovaný MOD Forgotten Countries

http://allaircraf...+countries

C) přkopírovat můj download jak je - tj. Il-2 Sturmovik 1946 na Il-2 Sturmovik 1946, a je to!
Upravil/a Cracken dne 15-06-2009 20:51
 
cyberolas
To je v pohodě Crackouši, šiř to do světa všemi směry!Šklebící se
 
Paulus
Trochu pozdě jsem se probudil.Šklebící se
Stáhnul jsem si "náš" voicepak.cz a z hrůzou zjistil, že jsem v Actor 2 zapoměl jednu hlášku, která tam nepatří. Jedná se o poslední hlášku v Actor 2/You_re_cleared_for_take_off.wav. Ta sem nepatří, ta patří do Actor 4. To jsem si jenom testoval pro sebe a zapoměl to vymazat.
Tak ji prosím vymažte za mně. Smutný

Jinak... "vono to fuguje!!!!"Cool
 
Thurgau
Tedy... povedlo se to Mrknutí trailer je super, můj hlas mi sice stále přijde plochý a nevýrazný, ale snad to je jen subjektivní zaujatost.
 
Cracken
Pavle, ta hláška tam nijak nevadí (kromě toho, že zabírá pár kilo.)- je tam navíc, patří k jinému Actoru, takže prostě nezazní a nezpůsobí žádnou interferenci. "Na funkci to vliv mít nebude. A na funkci rostlináře už vůbec ne."MrknutíŠklebící se
Upravil/a Cracken dne 16-06-2009 10:32
 
Paulus
Někdo tam v tom Czech voicepacku furt huláká " Klid v éteru!", nemůžu tu hlášku najít. Trochu mne s...štve.Vyděšený
Dal bych si tam něco jinýho.
Kde to je?
Předem díky.
 
Cracken
Myslíš: "Ticho, neblokujte kanál!"? Kdo to byl, přiznejte se!!!Šklebící se

Ne, vážně ta hláška působí divně.... Jednou jsem slyšel dokonce něco ve stylu: "Ticho, neblokujte kanál! Skáču ven!"

(Předpokládám, že pokud byl můj stroj zasažen a jdu k zemi, určitě mě ten kanál nechá klidným - zvlášť když pak budu záhy klidně odpočívat pod drnem...)
Upravil/a Cracken dne 26-06-2009 19:27
 
cyberolas
Jako správný Čech budu bonzovat - je to actor9 a hlášky This is six, this is ten, this is thirteen, this is two...stačí je vymazat a hlášky smysl neztratí...já si tam pro legraci jednu nechám asi...
Upravil/a cyberolas dne 27-06-2009 06:26
 
Paulus
cyberolas napsal:
Jako správný Čech budu bonzovat - je to actor9 a hlášky This is six, this is ten, this is thirteen, this is two...stačí je vymazat a hlášky smysl neztratí...já si tam pro legraci jednu nechám asi...


MrknutíDíky Použiju to na jinou hlášku do svých kampaní. Při té příležitosti bych tě požádal o pomoc v ůpravě zkreslení

Předem dík!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,845,183 návštěv