May 05 2024 19:18:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
AB1Richard

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Storm of War - 1. a 2. 12.
310_cibule
Vážení, prosím hlaste se na další pohostinné vystoupení čs. pilotů v Bitvě o Británii (CoD, server Storm of War, sobota 1. 12 a neděle 2. 12, sraz v 20.30 na TS SVK). Kdo bude mít zájem, během nadcházejícího týdne se bude trénovat (je toho vcelku hodně, co je natrénovat potřeba, jak ukázaly předchozí polety).

Sobota 1. 12.

Valec M
Robo R
datelko D
falkon K
Fiks F
TozziFan U
WT_Pedropan P
Jano X
310_Pip V ??????


Neděle 2. 12.

Valec M
Robo R
310_cibule C
datelko D
falkon K
SepiaX S
Fiks F
ZVP_Alex A
Ucho E
X Novotny Z
Hoper Q
313_Nuker N

Již obsazené volací znaky

A ZVP_Alex
B von Paulus
C 310_cibule
D datelko
E Ucho
F Fiks
G Alan Grey
H MartinHubenak
I
J Jara4
K falkon
L 310_Lark
M Valec
N 313_Nuker
O
P WT_Pedropan
Q Hoper
R Robo
S SepiaX
T Pirát
U TozziFan
V 310_Pip
W
X Jano
Y magot
Z X Novotny

P.S. Robo, Válče, s S/L 310. probráno. NP.
Upravil/a 310_cibule dne 03-12-2012 12:04
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
falkon
Rad by som to buduci vikend ako novacik skusil -- teda ak beriete aj uplne polena Úsměv

Pokial by sa neucastnil Fiks, prosil by som o volacku "F"; pokial sa planuje zucastnit, tak prosim o K ako Falkon Úsměv

Diky a sam som na to zvedavy Mrknutí
 
310_cibule
Bezva, falky (tebe myslím nikdo létání ve formaci učit nebude muset Úsměv).

Přečti si prosím předchozí vlákno (např. kvůli nastavení jména ve Steamu a pod.)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
Cibule vdaka, ako sme vraveli, je to minimalne slusnost opytat sa ich Mrknutí

Letim zatial po oba dni, hodim sem briefingy na misiu 8 a 9.

Zatial riesim TS na ACG, uz sa pre nas vytvorila miesntost aj so 4 Flightmi, len ta aktivacia hlasom stale nejde, vcera ma zmiatlo, ze mne to fungovalo, ale mne tam dali nejake extra prava. Uz nebol cas to riesit tesne pred akciou, ale buduci vikend to bude. Mrknutí
 
1stCL_Novotny
Poletím jak to jen půjde,ale bohužel máme doma jistou zlou příhodu a tak nevím zda nebudu muset dávat pozornost jinam.
Každopádně se ozvu.Smutný
 
datelko
Ahoj , datelko D sa hlási 1-2. 2012, len musím trenovať!!!
 
Paulus
Bohužel ani jeden den nemohuSmutný
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Alan Grey
Alan Grey - G - neděle 2.12. od 20:15 připraven
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Jara4
Pokud nebudu pracovně mimo republiku, neděle 2.12. jsem "ve špalkách".
 
Valec
Na 90% oba dny.
 
SepiaX
Hlásím se na neděli.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Fiks
Takže v sobotu tutově a v neděli nejspíš taky.
 
310_Pip
v nedeli budu urcite, sobota je nejista...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
magot
Piš barde:
V Neděli letím, v sobotu piju.
 
ZVP_ALEX
Takže tentokrát by jsem prosil jednoho kvalitního Hurika na neděli 2.12.2012

Jo Cibule, nevím jak je to možný ale A je stále ještě volný, tak mi prosím moje náhradní W vyměň za moje oblíbený AMrknutí díky moc a nezlob se, že ti přidělávám práci.
 
310_cibule
Zařízeno, Alexi. NP.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Bump*
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Pedropan
Neslibuji stoprocentne, ale pokud prace dovoli, nastartuju Merlina. A chci Roba jako vedouciho...
 
http://www.wtigers.org/
Ucho
Ahoj, já bych to taky prubnul.

Můžu jen v neděli, volací znak ideálně E.

Díky.
 
310_cibule
Kdy Pedro? V sobotu, v neděli, oba dny? Roba to slíbit nemohu, ten je na pořadník Mrknutí
Upravil/a 310_cibule dne 28-11-2012 12:39
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,821,129 návštěv