June 02 2024 00:16:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Settings for ROF (ladění ovladačů a hry)
WT_Horrido
Jo, je to uděláno špatně. Není uděláno prostorové vidění, není uděláno periferní vidění a virtuální oči se ve virtuální hlavě nehýbou...
Hlava je tedy v ROF ve špatné poloze a hýbe se nad rámec toho čeho by byl schopen skutečný pilot, což PitVision "opravuje." Prostorové vidění, periferní vidění a rozhlížecí zařízení Eye Ball Mk.I opraveno, nevím proč, není. Úsměv

Křivky v TIR mám nastaveny svoje tak jak mi vyhovují a věř mi, že je nechceš Úsměv
Upravil/a WT_Horrido dne 28-02-2011 14:18
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Valec
Křivky v TIR mám nastaveny svoje tak jak mi vyhovují a věř mi, že je nechceš.Chtel bych je aspon vyzkouset uz jich mam haba kuk a chtel bych to porovnat a otestovat.Nejak me porad sere vyhled z se5 a spada pri souboji cumin za sebe na sedacku a ne na ero.Jako kdyby se pilot promenil ve skritka. Úsměv
 
BP_Tyrl
Čeština verze 3:
http://www.mediaf...mylawazj1r
Je kompaktabilní s verzíROF 1.018.
Doporučuji reinstal, protože nový patch opět poangličtil sekci s nastavením letadla a pilota.
 
brabcak
Nepotkali jte někdy tuto hlášku:
D3D_ERROR
Failed to open texture
`GRAPHICS\SKINS\ALBATROSD5\AD5_J10HELDMAN.DDS`
E_OUTOFMEMORY

Dělá mi to jen při multiplayeru a jen na některých mapách. Ale jakmile se to objeví,začnou vyskakovat další a další chyby a celá jde hra do kytek. A pro rejpaly, pokaždý se jedná o jiný skin a mám nahraný všechny ofiko skinpacky. Úsměv

Konf. PC
Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz
4 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 460
Win7 Ultimate 32bit
 
TozziFan
Jo potkaly. A často. Mě osobně pomohlo přejít na 64bit OS.
 
BP_Tyrl
Mě většinou stačí restartovat hru a mám minimálně na dvě hodinky pokoj.
 
Merten
Mě to dělá jen pokud předtím hraju World of tanks.Jinak ne a Wot nemaže paměti tak to s tím nějak souvisí.teda asi Úsměv
 
TozziFan
Já měl to samý. Po přechodu na 64bit mám pokoj zatím trvající Vyděšený
 
Hokus
TozziFan napsal:
Já měl to samý. Po přechodu na 64bit mám pokoj zatím trvající Vyděšený


Ja prene taky tak.
Dalsi reseni je smazat vsechny skiny a zakázat zobrazovani skinu.
 
brabcak
Díky za info. Aspoň vím, že to není až tak v tom mým kafemlejnu. Zkusím poladit a uvidíme. Hezký víkend všem.
 
LEON
Mám QuadCore I7 930 2,8GHz, 6GB RAM, GTX570 1280MB. Doteď mi jel na FullDetail 1680x1050 ROF kolem 60 FPS, naprosto plynule. S patchem 1.019 přišla možnost si aktivovat SuperSampling, pokud si ho ale zapnu, spadne FPS tak na 25 a zhruba každých 5 sekund to brutálně cukne, takže plynulost hry mi pak značně připomíná IL-2 COD. Co musím na své sestavě posílit, abych mohl SuperSampling zapnout a mít opět plynulou grafiku?

Díky
 
https://www.rcfree.eu
Lala
Řekl bych, že jednoznačně GK, RAM počítám, že máš minimálně 4GB...
 
LEON
Jo, psal jsem že mám 6GB RAM. Jakou grafiku mám teda koupit? Nechci za ni dát 15 tisíc Zamračený
 
https://www.rcfree.eu
Lala
Aha, přehlédl jsem to. No myslím si, že tvá stávající GK je nadprůměrná a bylo by zbytečné asi v nejbližší době kupovat něco jiného, nebyl by nárůst výkonu až tak vysoký oproti nákladům. Vykašli se na SuperSampling. Úsměv

Pokud na tom budeš přesto trvat, možná by nebylo od věci dokoupit ještě jednu, naprosto stejnou GK, a zapojit je do SLI.
 
Valec
AB1_LEON napsal:
Mám QuadCore I7 930 2,8GHz, 6GB RAM, GTX570 1280MB. Doteď mi jel na FullDetail 1680x1050 ROF kolem 60 FPS, naprosto plynule. S patchem 1.019 přišla možnost si aktivovat SuperSampling, pokud si ho ale zapnu, spadne FPS tak na 25 a zhruba každých 5 sekund to brutálně cukne, takže plynulost hry mi pak značně připomíná IL-2 COD. Co musím na své sestavě posílit, abych mohl SuperSampling zapnout a mít opět plynulou grafiku?

Díky
Nic si z toho nedelej mi to s nim nejede uz ani na mape a kdyz se po pul hodine proklikam do letadla tak mam 0-1 fps.Mozna je lepsi si to nastavit na GK.Ale jeste jsem nezkousel jestli to facha.
 
LEON
Baron tu psal tuto poznámku:

4. Super Sampling - was an experiment to find a simple way to decrease the “shimmer” some complain about. It does just that, but it is has a huge performance penalty and should only be attempted by those with powerful systems. Our Super Sampling is option runs at 2X setting and even that crushes most systems. Sorry, but this is not a magical solution and your mileage may vary.

IMPORTANT NOTE – NEVER RUN SUPER SAMPLING IN CONJUNCTION WITH AA AND AF SET MORE THAN 2X. If you do you will probably have 1FPS and/or Black Screen. It’s best to run Super Sampling with AF set to Bilinear and AA set to 0. The picture will still look good. Clouds and other particle effects do not like Super Sampling and your frame rate will suffer as a result. Again, some will like this feature, but most will not. To get rid of the “shimmer” completely will require a whole new graphics engine and that is not possible in the near-term.

If you don’t like our Super Sampling option you can still try the nVidia Inspector tool and use the 2X Sparse Grid Super Sample option that tool provides. It will improve your image, but it too causes a performance hit. You can Google nVidia Inspector to find it or search our forums as there has been discussion about it. For a 3rd Party tool it’s quite powerful. But use at your own risk. We are not responsible for any damage caused by its usage.


Když jsem si dal podle tohoto návodu AA a AF na 2x, tak mi hra se SuperSampling jede o poznání lépe. Konkrétně u země do 20FPS, v 1000m kolem 30-35 FPS, nad 1000m asi 35-45 FPS (dle počtu letadel a typu mapy). Stutering zmizel, akorát když se blízko mě objeví nějaký větší kouř, tak FPS povážlivě spadne na chvilku asi na 15 FPS. Není to sice ono, jsem už zmlsaný 60 FPS stable, ale ta kombinace nastavení SuperSampling + Barevné stromky (nevím jak je to anglicky, mám v ROF češtinu) se mi moc líbí, krajina alespoň na mém nastavení velice ožila.
 
https://www.rcfree.eu
TozziFan
Měl jsem to samé se SS. Pomohlo přečíst co Jason psal:

"4. Super Sampling - was an experiment to find a simple way to decrease the “shimmer” some complain about. It does just that, but it is has a huge performance penalty and should only be attempted by those with powerful systems. Our Super Sampling is option runs at 2X setting and even that crushes most systems. Sorry, but this is not a magical solution and your mileage may vary.

IMPORTANT NOTE – NEVER RUN SUPER SAMPLING IN CONJUNCTION WITH AA AND AF SET MORE THAN 2X. If you do you will probably have 1FPS and/or Black Screen. It’s best to run Super Sampling with AF set to Bilinear and AA set to 0. The picture will still look good. Clouds and other particle effects do not like Super Sampling and your frame rate will suffer as a result. Again, some will like this feature, but most will not. To get rid of the “shimmer” completely will require a whole new graphics engine and that is not possible in the near-term.

If you don’t like our Super Sampling option you can still try the nVidia Inspector tool and use the 2X Sparse Grid Super Sample option that tool provides. It will improve your image, but it too causes a performance hit. You can Google nVidia Inspector to find it or search our forums as there has been discussion about it. For a 3rd Party tool it’s quite powerful. But use at your own risk. We are not responsible for any damage caused by its usage."

Mě to pomohlo, ale vrátil jsem se k nastavení bez SS Mrknutí

EDIT: ha už jsi si odpověděl Šklebící se
Upravil/a TozziFan dne 16-06-2011 19:29
 
LEON
Ono při rychlém dogfightu už cítím rozdíl při míření, jestli má člověk s bídou 30 FPS a sem tam mu to cukne, nebo jestli jede pořád na 60 FPS. Ale když mám fungl novou GTX570 a půl roku starý QuadCore I7, tak mi je prostě líto si snižovat grafické nastavení Šklebící se Až se dosyta vynadívám na tu krajinku v SuperSamplingu, tak to asi taky vypnu a budu to zapínat jen pro típání fotek Mrknutí
 
https://www.rcfree.eu
BP_Tyrl
Teda já mám obstarožní GF9800GTX+ a když jsem si omylem zapnu SupSamp a nechal všechno ostatní vyhlazování na čtyřikrát tak mi na offline začla hra lehce poškubávat, jen když jsem čučel do zaměřovače.
 
Lala
Záleží v jaké jsi byl výšce, a hlavně kolik jsi měl na mapě letadel, zkus to naplno a uvidíš Úsměv
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,964,716 návštěv