June 01 2024 22:44:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Beta patch 1.07.18301
LEON
IL-2 COD jsem přestal ladit po tom hromadném poletu lidí z SVK na Atagu, kdy jsem měl navzdory I7+24GB RAM+GTX570 při hromadném startu několika prášících Spitů FPS pod 10 FPS a taktéž FPS padalo pod 10, pokud někdo v sevřené formaci začal střílet. (Pokud letím na solo, mám sice 50 FPS a hra je funkční, ale kvůli solo létání na onlajn přece nechodím). V tomto směru se něco po posledním beta patchi v optimalizaci změnilo?
 
https://www.rcfree.eu
Hoper
čeče přijď a vyzkoušíme :)

ed: koukám, že i Pedro by to rád vyzkoušel ;) :))
Upravil/a Hoper dne 12-07-2012 17:01
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
LEON
Já nechci nic zkoušet a ladit, toho jsem si v COD užil až až a ani na to už nemám chuť ani čas, radši bych jen létal. Proto se ptám, jestli ten beta patch už optimalizoval hru natolik, že už nepadá brutálně FPS při těch hromadných prašných startech nebo více střílejících letadlech v těsné blízkosti. Pak si IL-2 COD rád znovu nainstaluji. Díky
 
https://www.rcfree.eu
Hoper
neříkal jsem pojď ladit
já neladil nic

jen teď přemýšlím, jestli ta včerejší bitka na bambulí nebyla cukavá právě díky tomuhle ... :(
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
LEON
Stačilo by, kdyby se ozval někdo z toho hromadného poletu na Atagu http://www.vwings...wstart=100
vždyť jsem nebyl sám, komu to tam při startu hopsalo přískokama a stejně tak při té střelbě ve formaci...
 
https://www.rcfree.eu
Hoper
zkoušet to včera nechtěli, ale prej prach snižuje fps stále, takže hromadný start je asi přetrvávající problém (asi) :(

včera byla mmj bitka kolem 12ti bomberů a cukání jsem nepozoroval ;)

jinak ač včera kratší polet (hrál jsem si pak s nocí v RoF a BoB a vzpomínal na blesky v F2 ...) bylo to pět bezva.
Žádný bomber jsem nesestřelil, ale aspoň jsem jim dal vědět, že jsem tam byl :) (jo, ale pár střelců jsem i zamurderoval)
A když pak sedaly, připisovaly se mi hromadně, že ani Robo. ani Válec se se svým skórem nechytali :D

Sranda byla, když Baron s Válcem hlídali svaz modrých bomberů. Obojí letící v nějakých 6km.
A Hoper se k nim kradmo blížil...
A jelikož jsme byli na stejném TS, slyšel jsem:

Baron: "strelec mi hlási enemáka!"
Válec: "to jsou ti spiti dole pod náma..."
Hoper pro sebe potichu: "chichichii, že pod váma..."
Baron: "ale strelec se mi natáča!"
Hoper pro sebe: "Barone nešil, neblbni, věř tomu Válcovi, aspoň se mi bude snáz mířit..."
Válec: "to mě taky, ale nikdo tu není"
Baron: "niekde tu niečo byť musí!!"
Válec: "dole pod náma, už stoupají"
Hoper pro sebe: "kdyby jen stoupali, oni někteří i klesají a mají před sebou 110tku vykloněnou jak výkladní skřín..."
trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

VEDLE!
:)))

Ale bylo to hezké :)
Měl jsem z těch dvou respekt, takže jsem se moc k útokům nedostal. Škoda jen, že ty Spiti se do boje dostali až o pár minut déle. Kdyby to bylo opačně (oni dřív než já), asi by to bylo zajímavější :)

Pak jsem po sklesání do bezpečí nížky prodělal jeden delší zajímavější souboj s befkem.
Pán na befku lítal +- jako já na tom spitu a dokázal jsem si získávat výhodu. Ale on při tom myslel a když viděl, že ztrácí, srovnal let, poodletěl, nabral rychlost a šli jsme zas do sebe :)
Na konec jsem ho dostal do manévru, kdy jsem měl vyšší rychlost (což nevěděl) a on se snažil ustoupávat, takže mi ukázal celý bok na minimálce. Ještě půlvteřiny ;) a už už jsem střílel - a on to najednou sklopil a zmizel mi pode mnou.
Pak jsem udělal chybu, a befko bylo pode mnou a já na minimálce ve stoupání. Holt to nebylo Zero a začal jsem vrtat.
Až do vody...

Další let jsem pokropil ještě pár bomberů (až do vystřílení munice) a šel po delším letu sednout. Kousek od letiště se mi konečně pohla ručička na ukazateli paliva, takže vím, že funguje :)

No a pak jsem se šel podívat, jak vypadá Měsíc...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
CSL1_Talbot
Jak je na tom SpitII vs E4 co sa tyka stupania?
 
Baron
LEON: K spomaleniu FPS pri zvírení prachu dochádza, ale nie je to nijak zvlášť dramatické. Určite to nie je ten obrázkový album aký sme mali pri štarte na špeciálke. Teda aspoň u mňa. CLoD je teraz oveľa stabilnejší ako predtým, launcher sa počas letu objavuje skôr výnimočne ako pravidelne. K zníženiu FPS nedochádza ani pri bitkách akú popisoval toť Hoper (tzn 12 bombardérov + 2 doprovod + (neskôr) 4 útočiace Spity), pri bežnom lete povedzme dvojky alebo trojky je to absolutne bez problémov. Oproti minulému patchu mi FPS neznižuje ani prelet mrakmi. Myslím, že za vyskúšanie to určite stojí.

Hoper: Jj bol to fajn polet Úsměv Tie 110ky ako doprovod.... no, hm, ehm - je to ako lietať s nákladným vlakom Pff Škoda že tie Dorniery točili nad Manstonom stále dokolečka, keby odhodili bomby a vrátili sa domov, tak ich s Valcom ochránime všetky. Tiež je škoda, že chalani čo predtým lietali Bf-110 museli odísť, ten doprovod mohol mať úplne iné gule Vyděšený Predsa len dve Bf-110 proti štyrom Spitfirom bolo docela o držku. Myslím, že Valec aj čosi schytal, aspoň som mal dojem, že mu tečie palivo, ale vrátili sme sa bezpečne domov. Mimochodom, s palivom sme na tom boli hodne zle, mne napríklad došlo práve keď sa mi kolesá dotkli pristávacej dráhy. Ale aj to patrí k tomu, a veruže pocit, keď jedným okom sledujem palivomer a súčasne sa obzerám okolo seba či tam nie je nejaký hodne nasraný Tomík je adrenalín jedna radosť Šklebící se Priťahoval som líniu pobrežia pohľadom a rátal každý meter Úsměv Takéto misie aké lietame v poslednej dobe sú jednoducho super.
Upravil/a Baron dne 13-07-2012 10:39
Hals - und Beinbruch!
 
Hoper
Leone, čteš tu poslední větu ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
CSL1_Talbot
No na mojej GTX670 pri pristati ked sa pozrem za seba na zvireny prach,klesne FPS zo 60 az na 18. Ty mas Baron dajaky zazracny PC,ziadny stuttering atdŠklebící se
 
Baron
Heh, možno to bude tým, že sa nepozerám dozadu pri pristátí Šklebící se. A nejaký ten "šutering" veru mám Úsměv
Upravil/a Baron dne 13-07-2012 11:05
Hals - und Beinbruch!
 
Jara4
Baron napsal:
Heh, možno to bude tým, že sa nepozerám dozadu pri pristátí Šklebící se.


Heh, take neZamračený. A to se musí? Úsměv.
 
CSL1_Talbot
Myslim pri dojazde po pristati ked sa pozeram za seba na vulcerov na masomlej serveriŠklebící se
 
LEON
CSL1_Talbot napsal:
No na mojej GTX670 pri pristati ked sa pozrem za seba na zvireny prach,klesne FPS zo 60 az na 18. Ty mas Baron dajaky zazracny PC,ziadny stuttering atdŠklebící se


...a teď si představ, že se nedíváš na prach za jedním startujícím letounem, ale startuješ spolu s pěti, nebo dokonce deseti letouny, jako jsme to zkoušeli tady: http://www.vwings...wstart=100 . To pak obraz poskakuje po jednotlivých snímcích a člověk se modlí, aby mezi těmi diáky do nějakého letounu nevrazil. Stejně tak při té střelbě ve větších skupinách letounů. Proto jsem po té poslední mini-specce na Atagu IL-2 COD odinstaloval a pokračovat chci, až bude hra opravdu optimalizovaná a použitelná i pro hromadné akce.
 
https://www.rcfree.eu
Tomik
Baron napsal:
... Ale aj to patrí k tomu, a veruže pocit, keď jedným okom sledujem palivomer a súčasne sa obzerám okolo seba či tam nie je nejaký hodne nasraný Tomík je adrenalín jedna radosť Šklebící se ...


Jak to tu tak ctu, tak bych po delsi dobe leteckeho pustu mel asi zase zasednout za knipl Šklebící se
 
alfik
No jooo, prach... fps... mě by stačilo, kdyby se mi podařilo přijít na to, proč mi motor chytne tak v 30% případů, a u vícemotorových cca u 10%, ačkoli dělám vše a) dle návodu (i videonávodu) a za b ) furt stejně - a někdy jooo a mnohem častěji neee.
To je důvod, proč jsem odehrál (dle Steamu) 4 hodiny - a z toho online 0 hodin Šklebící se Ono to nasere, když moje hraní spočívá v tom, že spustím hru, navolím "přelet", udělám startovací sekvenci... motor se protočí a zase zastaví - a já nasrán pustím jakoukoli jinou hru. Takovej Minecraft... Úsměv vzít krumpáč, a hodinu těžit šutr... Vyděšený
EDIT" Zase ten zkurvenej převod na smajlíky, tzn. upraveno b ) vložením trapné a zbytečné mezery.
Upravil/a alfik dne 14-07-2012 12:13
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Robo
alfik napsal:
No jooo, prach... fps... mě by stačilo, kdyby se mi podařilo přijít na to, proč mi motor chytne tak v 30% případů, a u vícemotorových cca u 10%, ačkoli dělám vše a) dle návodu (i videonávodu) a za b ) furt stejně - a někdy jooo a mnohem častěji neee.


Nieco robis zle. V poslednej bete su sprasene daktore Merliny ale Nemci aj dvojmotoraky idu OK. Skus Spitfire Mk.IIa.
 
alfik
Nemám Bětu ani betu. Lítám na tom, co mi Steam dodá. Já vím, že něco dělám špatně, ale nevím co. A nemůžu na to přijít, páč (jak píšu) občas mi ten zmetek chytne. Zajímavé je, že jednomotorák chytá častěji (jak píšu - cca třikrát), a pokud u dvoumotoru nechytne jeden, tak ten druhý taky ne, čili nikdy se mi nestalo že např. jeden ne a druhý jo.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Robo
alfik napsal:
Nemám Bětu ani betu. Lítám na tom, co mi Steam dodá. Já vím, že něco dělám špatně, ale nevím co. A nemůžu na to přijít, páč (jak píšu) občas mi ten zmetek chytne. Zajímavé je, že jednomotorák chytá častěji (jak píšu - cca třikrát), a pokud u dvoumotoru nechytne jeden, tak ten druhý taky ne, čili nikdy se mi nestalo že např. jeden ne a druhý jo.


Ak lietas na poslednom Steam patchi tak nie je dovod aby Ti to neslo nahodit, robis daco zle. Nie je tam nic zlozite, zapni si privod paliva, trosku plynu a stlac I.
 
CZ-BOB
Alfe, předpokládám, že máš tyto startovní videa shlédnuté ale zde je pro sichr odkaz...
http://www.youtub...CB242F29A6
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,964,440 návštěv