June 01 2024 21:36:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Hanácká peróť
 Vytisknout diskuzi
Třeti Hanácké slet virtuálních pilotů
313_Vinky
1stCL_valhera napsal:
Kurnik, bude vůbec kam zaparkovat auto?


Hee to sem taky zvědav a vubec jestly to najduŠklebící seŠklebící seŠklebící se
Už se chystám ale vyrazím pozdějiMrknutí
 
310_cibule
Sysle, k čemu jsme po těch letech dospěli? Je lepší jet z Prahy spodem přes Brno anebo někudy vrchem? A půjdeme v neděli zas v Brně do Air Café? Třeba nám tentokrát votevřou?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
313_Pycko napsal:
310_cibule napsal:
Pokud Pycko vezme sestru, jedu taky. A tez jsem churavy a potrebuju postylku.


hmm, škoda, že nepríde Cibule Smutný


Jak to? A řekl jsi jí, že bez ní nejedu? A ona mně nechce znovu vidět? Já tomu prostě nerozumím...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Bretis
310_cibule napsal:
Sysle, k čemu jsme po těch letech dospěli? Je lepší jet z Prahy spodem přes Brno anebo někudy vrchem? A půjdeme v neděli zas v Brně do Air Café? Třeba nám tentokrát votevřou?

Air Cafe bude zavrenySmutný Najis se zase ve SpalickuÚsměv
 
1stCL_Pospa
Jeďte z Práglu vrchem přes moji rodnou Mohelnici Úsměv
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
310_cibule
Mohelnice? Mohelnice? Vocamcaď někde byl Rumcajs, ne?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Maxxis
hele a jak to tam najdu????
 
pete
Jestli se nepletu,tak je to ZŠ:
http://www.mapy.c...p-2-result

http://www.mapy.c...tem-3-list
a
http://www.mapy.c...tem-3-list

Úsměv
 
311_Rampa
310_cibule napsal:
Mohelnice? Mohelnice? Vocamcaď někde byl Rumcajs, ne?


a nebyl nahodou z Jíčína?
 
AH_Ronsoc
Ja to nestihnem Smutný
 
CR_PETRAS
Já chcííííí fotooooooo Šklebící se

Kua...střízlivím a už to sem peru nééé ???

P.S. Kucí,tak na sraz jsem nemohl,ale ta svatba na které jsem byl se sakra vydařila !!!

Ještě teď jsem nedospalej .... " UŽ TAM BUDEM ?? UŽ SE PEROU " Šklebící se

Na ilustraci :

[img]http://img530.imageshack.us/img530/4296/michalaehmsq3.jpg[/img] is not a valid Image.

Ale těším se na foto z vašeho srazu.. tak čus na virtuálku Mrknutí
 
http://avionika.webpark.cz
AH_Ronsoc
Kua uz papkaju prasiatko Smutný
 
AH_Watson
Jo, Ronsoči, a vypadalo pěkně Mrknutí, někteři pajloti taky Šklebící se . Mně to vyšlo jen na půl hoďky cestou kolem, takže ještě jednou zdravím do Kostelce !
 
Maxxis
prvni in formace pro nezůčastněné :

Slet byl a teda zatim jestě je perfektní, prasátko mňam mňam a blue lions jsou kluci opilý a jak prohrali válku tak i fotbálek :-) ale sranda byla všechna čest. Všem kdo jste tam nedorazily...chyba Vám !

Super všechno zařízeno..diky za rodinu Maxxisovu všem pořadatelům a těm okolo Mrknutí Mrknutí Mrknutí
 
pete
Také děkuji pořadatelům za pěkný a vydařený slet,neměli to lehké-kolem 70 lidí a vám všem za účast a prima pokec.A samozřejmě mistru HP Penovovi za super prasátko. Úsměv

PS: Dejte pak kdo fotil někde ke ztažení foto....
 
1stCL_VLK
hola hola,už jsem doma...

bylo to fajneeee......rád jsem Vás všechny Vy bando viděl MrknutíMrknutíMrknutí i Ty rudochy samozřejměVyděšenýVyděšenýVyděšený

dík pánům z HP Úsměv
 
Jirka
Právě jsem šťastně dorazil k domovu.

Ještě jednou bych chtěl Hanákům moc a moc poděkovat za tuhle fantastickou akci. Úsměv


 
Georgeu
Vážení přátelé, ano.

Ano, tahle akce opravdu stála za to a hluboce smekám svou ocelovou přílbu před HP a ještě jednou děkuji za trpělivost s tou nevycválanou bandou. 80 účastníků sletu, snězené skvělé prasátko, pár společensky unavených pilotů, hromada srandy, historek, návodů, jak kdo co dělá...a hlavně si přiřadím k další spoustě nicků tváře a hlasy... Litujte, komu to letos s účastí nevyšlo, já osobně se těším na další slet, ať bude kdekoliv.

Díky všem.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Kua hoši sem tak strašně chtěl jet, ale nějak mi to nevyšlo ani nevím kde jsem od pátku do neděle byl a co jsem tam dělal. No snad příštěÚsměv.
 
Bretis
Šklebící se nejak rychle to uteklo.

HP je nejlepsiVyděšený
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,964,231 návštěv