June 02 2024 00:14:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 1
Letka13TD_Luky

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Joystick - Jaký z těchto doporučujete?
PilsnerPilot
Ohledně tvý sestavy, kéž tak mít takovou hotovou sestavu doma se stolním PC...zatím tu nemám ani to pivo Úsměv


Ahoj Luki.
Nenech se oklamat tím obrázkem. Vypadá to sice obstojně, ale opak je pravdou. Můj počítač je starý minimálně sedm let a není to žádná sláva. Sice jsem schopný hrát ROF, BOS, BOM, DCS, PROJECT CARS, F1 atd. bez problémů na střední nastavení, ale taky bych to chtěl vylepšit. Bohužel je vše o penězích. Já jako malý osvč se musím pořádně ohánět, abych za měsíc vydělal dost na zaplacení všech poplatků a aby mi ještě něco málo zbylo. To je důvod, proč zatím nemám pedály, trackir a lepší počítač. Ale tím si nechci stěžovat. Každý svého štěstí strůjcem.
Jen jsem chtěl říct, že kdyby se mi kdokoli zeptal, jaký Joy si v začátcích pořídit, odpověděl bych mu T 16000M.Mrknutí
[img]https://s5.postimg.org/747ued6pj/4x_Gold.png[/img] is not a valid Image.
 
Ajvn
No , taky si říkám chudák Javelin.Šklebící se

Pánové neznáte někoho, kdo by dokázal ukutit joystick na obědnávku, podle zadaných specifikací, ale hlvně kua ze ŽELEZA?
Nebo odkaz na nějaký slušný plánek? třeba za prachy? Železo bych zmáknul na elektrofoniku bych myslím taky někoho sehnal.
Už si s tou myšlenkou pohrávám delši dobu, potřeboval bych nějaký služný námět, zatím z toho co jsem viděl nevím nevím.
 
Ajvn
A nebo, že by někde na "Open source" nic nebylo?
Už jsem to sjížděl , asi blbě.Smutný
 
clone9cz
Pokud by chtěl někdo vyrábět kovový joystick, tak se zde nejdále dostal 310_obluda. To je ale na úplně jiné vlákno.

Bude ho ale třeba sehnat přes 310, naposled nás navštívil před rokem.
 
http://www.wwii-illusion.net
Rumcajs
Podle mě nemá smysl něco vyrábět. Pokud jde o kovový klacík, velmi slušně vypadá ten Ruský Gladiator Pro. Má to kovový vnitřek, vačkový mechanismus, výměnný grip kompatibilní s Warthogem. Navíc je k tomu velmi solidní elektronika. Při veškeré představě úspor při vlastní výrobě se člověk na cenu týhle seriový výroby nedostane. Samozřejmě pokud je cesta cíl a člověk se baví vlastní tvorbou víc než samotným lítáním, je to jiná situace a pro vlastní zábavu by člověk neměl litovat energie. Nicméně pokud jde o lítání s velmi přesným joystickem, který přetrvá jako dědictví vnoučatům, pak bych po tom Gladiatoru sáhnul.

Sám ho nemám, protože jsem si vlastně už před pár lety koupil jeho předchůdce nějakou tu Black Mambu či King Kobru či jak tomu říkali. A slouží to jak nové. Kovová mechanika nemá šanci jakkoli ztratit na kvalitě, elektronika s Hallama nevykazuje žádný byť sebemenší problém.
Non est specifica
 
Luki
PilsnerPilot napsal:

Ohledně tvý sestavy, kéž tak mít takovou hotovou sestavu doma se stolním PC...zatím tu nemám ani to pivo Úsměv


Ahoj Luki.
Nenech se oklamat tím obrázkem. Vypadá to sice obstojně, ale opak je pravdou. Můj počítač je starý minimálně sedm let a není to žádná sláva. Sice jsem schopný hrát ROF, BOS, BOM, DCS, PROJECT CARS, F1 atd. bez problémů na střední nastavení, ale taky bych to chtěl vylepšit. Bohužel je vše o penězích. Já jako malý osvč se musím pořádně ohánět, abych za měsíc vydělal dost na zaplacení všech poplatků a aby mi ještě něco málo zbylo. To je důvod, proč zatím nemám pedály, trackir a lepší počítač. Ale tím si nechci stěžovat. Každý svého štěstí strůjcem.
Jen jsem chtěl říct, že kdyby se mi kdokoli zeptal, jaký Joy si v začátcích pořídit, odpověděl bych mu T 16000M.Mrknutí


A přesto jsi na tom líp než já Úsměv
 
LEON
57_OTU ajvn napsal:

No , taky si říkám chudák Javelin.Šklebící se

Pánové neznáte někoho, kdo by dokázal ukutit joystick na obědnávku, podle zadaných specifikací, ale hlvně kua ze ŽELEZA?
Nebo odkaz na nějaký slušný plánek? třeba za prachy? Železo bych zmáknul na elektrofoniku bych myslím taky někoho sehnal.
Už si s tou myšlenkou pohrávám delši dobu, potřeboval bych nějaký služný námět, zatím z toho co jsem viděl nevím nevím.


Nejdal se zatim dostal Joskapilot, ma kovovy knipl s vackama, zkus mu napsat.
 
https://www.rcfree.eu
Ajvn
Jo dík.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,964,715 návštěv