June 01 2024 23:41:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert)
magot
Jo jak píše Míra. Zmáčknu a držím W a dvakrát zmáčknu LShift a kůň tryská Úsměv Řízení A-D
Ten kůň by se imho asi lépe říil asi na x-box padu
Já hovna na barák neházel, jsem slušně vychovaný a tušil jsem komplikace a radši se skamarádil s germánama ..
Terezu jsem teda vůbec neřešil .. a ten meč se bohužel nedá zatím používat ..
Upravil/a magot dne 14-02-2018 11:06
 
saldy
Nechal jsem Terezu znásilnit, doufám že nebude naštvaná.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
už ti nedá a pivko zdarma taky Šklebící se
 
Tyler Durden
Co se týče koně vzal jsem Olenu a jel tryskem celou dobu po cestě. Oleně došel dech někde v půlce cesty, ale po přechodu do klusu nabrala znovu energii velice rychle takže ke krizi nedošlo.

Meč jde v inventáři osadit i použít, ovšem maníkovi v plné zbroji to neublíží, navíc se tam objeví další a rozsekají vás do perkeltu než řeknete třikrát eremü.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
310_cibule
To eremü by je mohlo zmást ba dokonce vyděsit :-)

A to zatáčení K a L někdo používá? K čemu to je dobré?

A proč Olena, oni ty koně mají jména?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Tyler Durden napsal:
Meč jde v inventáři osadit i použít, ovšem maníkovi v plné zbroji to neublíží, navíc se tam objeví další a rozsekají vás do perkeltu než řeknete třikrát eremü.

Když dám meč "nasadit" v inventáři, píše mi to že je to questový předmět že to nelze. Jak se to teda dělá?
Všeobecně se tom inventáři moc neorientuju, asi dělám něco špatně ..

Taky jsem nepřišel na to kde vzít koně při úniku z Talmberku, ty co jsou na hradě se nedali použít protože byly za hradbama ... asi jsem měl lhát strážím aby mě otevřeli bránu a to jsem neudělal a pak se ta nabídka už neobjevila
Upravil/a magot dne 14-02-2018 11:29
 
Tyler Durden
Zajímavé, normálně jsem ho přetáhl v inventáři a jedničkou tasil.

Nejbližší kůň byl označený jako kůň a u druhého se napsalo Olena... Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
alfik
Tak já jsem teda v porovnání s váma v boji absolutní poleno Šklebící se
Kuneš mě zpráskal že jsem musel s brekem k mamince... Naštvaný
Po cestě jsem nasbíral asi tak deset babských uch (šalvějí přeslenitých Úsměv ) a k mému překvapení 10 babích slechů stojí ve středověku víc jak jedna sekera - takže uhlí bylo a ještě mi asi tak dva groše zbyly Úsměv
Ovšem k němci mě to vzalo chca nechca - taky mi to přišlo blbé, ne že bych měl rád Němce, ale házet jim na barák hnůj... na to jsem asi moc nóbl Úsměv nebo že by v tom bylo to že jsem sám párkrát chalupu nahazoval... Šklebící se
Kumána u Terezy jsem zezadu praštil a pak jsem už jen utíkal a utíkal... do kolene se netrefil, čili vlastně tím, že mě do kolene netrefil, a Blanku zabili, tak mě vlastně od trefení do kolene zachránil dvakrát Šklebící se Ale asi mě trefí do kolene Terka, no... časem Úsměv (kdybyste nevěděli vysvětlím).
Ten boj mi fakt nejde. V tréningu je to v cajku - tref mě třikrát, bumbumbum a je to. Vykrej třikrát - bumbumbum a je to. Ale v boji pak je to úplně jinak. Ruka s lukem dělá po obrazovce jakési klikyháky, a meč prostě vůbec nedělá nic. Prostě ať mačkám jak mačkám, nic. Občas, s velkým zpožděním, "něco" neúčinného a zase dostávám po držce. Vůbec netuším co dělám blbě ale sere mě to a Vávru jsem včera proklínal až u nás začalo sněžit... Možná je na závadu že mám se zbraněmi v reálu zkušenosti, ať už s chladnými nebo s lukem, netuším. Je to asi jediná věc co bych hře vytknul. Pokud někoho neukecám, furt zdrhám nebo chcípám Úsměv

A něco na konec: Než se mi včera ráno stáhl d1p, tak jsem jukal na youtube, a našel jsem jednoho rusa (asi novináře) co už to hrál ráno. A ten se dopustil tohoto kameňáku:
"Krásná hra. Fakt krásná. Ty lesy... a ty kytky... zrovna je cítím! A máme tady vesnici. Vypadá úplně jako ďérevňa u naší bábušky. Holt, co je v Evropě středověk, to my máme u nás teď!" Cool
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
YouTube Video



 
310_cibule
Tohle vypadá zajímavě. MOd pro opakované sejvování jen s jednou lahví sejvovice.

https://steamcomm...1300472152
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Mira
Moc anglického textu na mně. Ale počkám si až mi to večer na TSku Petsild vysvětlí Úsměv
 
magot
otevřeš ten fajl v 7zip a změníš tu hodnotu z 0 na 1, nic víc ..
Já to dělat nebudu páč to každej patch stejně přepíše a nakonec to fixnou aby to nešlo ..
 
310_cibule
Skoro bych si tipl, že tam nějaké přívětivější meziukládání časem dodají sami. Volání po něm je na fórech vcelku masívní.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
no ono by stačilo kdyby sejvovice byla levnější
 
alfik
To je ňákej renonc, ne? Ukládá se to skoro každou chvilku, kromě toho se to ukládá pokaždé když se vyspíte, a to i přes den hoďku (nebo-li po staročesku "hodím si dvacet na levým" Úsměv ), no a nakonec - sejvovice se snadno vyalchymí, je to úplně první recept a potřebujete na ni dvě hrstě rulíku a hrst kopřiv. A víno a to je na tom stole. Takže jediný problém je (třeba pro mě) že jsem ještě nenašel rulík, no a to mě nesere páč se prostě vyspím a je to...
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
3IAP_David
Častý sejvování kazí napětí . Tady jak píše Alfík je to tak akorát .rulík jsem našel ,ale jenom jeden .
Nevíte jak vyčistit meč od krve ? zatím jsem objevil ,že krev zmizí jen na brusným kole .
A chci zkusit zabít Vávru .Čekám nějakej fórek .
 
saldy
3IAP_David napsal:

Častý sejvování kazí napětí . Tady jak píše Alfík je to tak akorát .rulík jsem našel ,ale jenom jeden .
Nevíte jak vyčistit meč od krve ? zatím jsem objevil ,že krev zmizí jen na brusným kole .
A chci zkusit zabít Vávru .Čekám nějakej fórek .


U domů jsou kádě s vodou, tam se dá umýt, jestli i meč to nevim.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
3IAP_David
Umýt se dá asi jen v tý kádi .ale meč nejde .
 
alfik
Meč se brousí na brusném kole. Mačkáním mezerníku ho roztáčíš (opakovaně, ne jen zmačknout a čekat, jako bys šlapal), myší posunuješ sem a tam a natáčíš (ale zdá se mi že je to fuk a nemusíš myší dělat nic), no a točítkem u myši posunuješ "do záběru". Dokud nebude bez krve Úsměv A občas si jej nech u kováře opravit.
Nejde mi bojovat. Prostě ta postava nic nedělá - někdy se podaří kryt štítem, ale jen někdy, a meč prostě nedělá ve dvou ze tří pokusů nic. I s plnou staminou. Bodnul jsem jednoho spícího loupežníka, ale stejně vstal a zabil mě.
Nevím co mám dělat, a proklínám Vávru. Příště ode mě dostane leda tak nasráno. Na dobírku.
Těším se na Mount and Blade.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
ten rulík ten je zralej spíš na halucinace než na sejvování Šklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,964,590 návštěv