March 29 2024 06:55:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 17

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
HSFX6, dojmy, bugy, expert mode
Ajvn
No kde v Tvém odkazu je odkaz na "HSFXv6.0.17 -CZ" nobo tak něco.Šklebící se
Ten odkaz je celý v ingliš. Když se zháním po češtně tak je jasné že řečí toho kmene netančím.Šklebící se
 
TozziFan
57_OTU ajvn napsal:
No kde v Tvém odkazu je odkaz na "HSFXv6.0.17 -CZ" nobo tak něco.Šklebící se
Ten odkaz je celý v ingliš. Když se zháním po češtně tak je jasné že řečí toho kmene netančím.Šklebící se


Jako v tomto odkaze?

TozziFan napsal:
Nová verze CS lokalizace pro HSFX v6.0.17

Stahuj >ZDE<

Návod na instalaci:

1. v kořenovém adresáři hry s modem HSFX otevři složku "Files"
2. ve složce "Files" originální složku "i18n" přejmenuj na "-18n"
3. do složky "Files" vlož staženou složku "i18n" s českým překladem
4. v conf.ini zkontrolovat v odstavci [rts] řádek "locale=". Za rovnítkem nesmí být nic.

Pro návrat k originální verzi hry stačí složku "i18n" vymazat a odmínusovat originální složku "i18n", popřípadě
doplnit řádek locale v conf.ini.

!!! UPOZORNĚNÍ !!!
- český překlad je určen pouze pro používání s aktivovaným modem "HSFX history mod". Při aktivování rozšiřujících modů "EXPERT mode" a "Advanced Barrage mode (After EXPERT)" nefunguje korektně.
- text je upraven pro moji potřebu. Proto se některé hlášky liší od originálního textu čisté (vanila) hry IL2 Sturmovik. Stejně tak je změněn i překlad nastavení ovládání.


Tak ještě jednou a výrazněji:
TozziFan napsal:
Nová verze CS lokalizace pro HSFX v6.0.17

Stahuj >ZDE KLIKNI<<<


otevře se okno a uprostřed zelený pruh s nápisem DOWNLOAD, na tento zelený pruh klikni.

Fakticky nevím co víc udělat. Mrknutí
 
Koty
v6.0.17

Nalezen BUG!

[img]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/550575_451689321539730_496469319_n.jpg[/img] is not a valid Image.

Zapnutý HSFX, low effects, HK's. Bomby explodovaly a zůstaly tam (ovládáno AI). Žeby sekundární nálože? Vyděšený
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Ajvn
No na to jsem kliknul. A co potom , když jsem tam potom klikal na cokoli tak se mi stáhne:

New_HistoCz------ tak co s tím?
 
TozziFan
Poslední šance jak Ti pomoci. Nikdo jiný problém nemá nebo jo?
http://www.mediaf...txwiztlt34
 
Ajvn
Ani omylem. Dosahnul jsem pouze toho že mi hra při nadčítání spadne při 30ti proc.
Takže to jdu přeinstalovat.


1.-Zvolil jsem miror 2 Europe
2.-Odtud jsem stáhnul něco s názvem: ilividsetup
3.-To něco jsem rozkliknul a nainstalovalo se mi něco někam aniž by se mě to zeptalo kam to chci, a na files už vůbec ne.

Chapu že je ta chyba ve mě .
Ať tak či tak teť jsem lehce v piči.



 
Pajda
Mediafire píše:

Split Archive Blocked

The file you attempted to download is an archive that is part of a set of archives. MediaFire does not support unlimited downloads of split archives and the limit for this file has been reached. MediaFire understands the need for users to transfer very large or split archives, up to 10GB per file, and we offer this service starting at $1.50 per month.


Čili byl zřejmě vyčerpán limit sosnutí for free. A teď mu to místo toho souboru stahuje ten zas..nej downloadmanager. Nemůžeš mu to prostě a jednoduše hodit na uložto nebo leteckou poštu?
 
TozziFan
Divný, žádný omezení mi to nepíše, ani z druhého PC. Tak tedy tady je odkaz z jeného uložiště.

CZ_pro_HSFX_v6.0.17.rar
 
Pajda
Jo.. tenhle nový odkaz už běhá OK Mrknutí
 
magot
Často pokládané otázky, řešení problémů s instalací
http://www.242sqn...php?t=3436
Upravil/a magot dne 28-10-2012 11:04
 
Hoper
chybka na křídle P-38J 1943
[img]http://hoperkh.webhop.net/pic/P-38J_1943_chyba.jpg[/img] is not a valid Image.



a takhle nějak bych si představoval výhled z něj Smutný
[img]http://hoperkh.webhop.net/pic/P-38J_chtenyvyhled.jpg[/img] is not a valid Image.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
311_Tank
Po instalaci posledniho patche se mi pomalu presouva hlava pri presunu z/do zamerovace (cca 4s). Je to nejaka chyba HSFX nebo sem nekde neco blbe zmacknul ? Úsměv

EDIT: Tak vyhazeni modu v JGSME a jejich opetna aktivace problem vyresila.
Upravil/a 311_Tank dne 29-10-2012 16:40
 
BIVOY
Pls v tom balíčku češtiny je i namapování ovládaní v češtině ??? Měl jsem na XP vše v CZ , ale nyní jsem vše instalil na W7 a opomenul jsem na 4.11.1 namapovat , no a HSFX6 je už engliš .... Děkuji .
 
TozziFan
Ano
 
BIVOY
A ještě jeden otravný dotázek . Nyní v nové instalaci echt čisté HSFX6 mi nejde namapovat Shift a něco , a také příkaz Alt šipka (<next map + <timeleft) . Jinak normálně je klávesnice v defaultu funkční . A zase děkuji .
 
magot
Hoper napsal:chybka na křídle P-38J 1943

díky, nahlášeno
 
TozziFan
BIVOY napsal:
A ještě jeden otravný dotázek . Nyní v nové instalaci echt čisté HSFX6 mi nejde namapovat Shift a něco , a také příkaz Alt šipka (<next map + <timeleft) . Jinak normálně je klávesnice v defaultu funkční . A zase děkuji .

Ano, mě to také nejde. Neobjevil jsem proč, ale nejde to ani v čisté verzi(aspoň u mě). Já to řešil zapsáním přímo v conf.ini.
Upravil/a TozziFan dne 03-11-2012 18:57
 
magot
mě to jde, pod 6.017 tak nevím, teď jsem to zkoušel
 
311_Tank
Btw nemohlo by mosquito konecne dostat self-sealing fuel tanks ?
 
saldy
Proč má Smolík tak omezený bombload? Dumali jsme nad tím a ničeho jsme se nedobrali, unese maximálně jen 1x 100kg nebo 6x 20Kg. Vždyť měl nosnost 500kg, měl minimálně 2 závěsníky na bomby větší ráže.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,323 návštěv