May 18 2024 14:42:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Sbírka pro AH server upgrade
falkon
AH_Cutora napsal:
IL2 server jako herni server mame k netu pripojeny zadarmo ze znamosti. Davat to na hosing mi prijde dost zbytecne.

No podla mna, prepit to na zraze mi tiez pride dost zbytocne. Tych 2400,- su aholuby.org alebo SVK? Alebo oba weby?

Ak by som mohol moj nazor, urcite sa mi viac paci myslienka vyuzit to na nieco "trvalejsie" a pre "celu" komunitu v podobe prispevkov na ostatne DS a platby za hostingy a podobne ako zaplatit z toho pre "par jedincov" utratu na nejakom zlete.
 
AH_Cutora
2400,- je za webhosting a domenu asfaltovych holubu. Duvodem je vysoka spolehlivost. Par "levnych" poskytovatelu jsme uz za dobu existence AHcek a spol vystridali a soucasny stav je velmi dobry a jsem s nim velmi spokojen. Rozumne penize, vysoka spolehlivost, velmi dobry servis (hotline kde se clovek skutecne dovola pomoci kdyz je treba).

AHcka jsou u stejne spolecnosti jako SVK, takze predpokladam ze s SVK ma Fucida stejne ci velmi podobne naklady.
 
pete
No,tak tolik jsem tedy nečekal.Je to Forpsi?.Doména není ani tak drahá jako webhosting php.Tím víc to má smysl!
 
falkon
AH_Cutora napsal:
2400,- je za webhosting a domenu asfaltovych holubu. Duvodem je vysoka spolehlivost. Par "levnych" poskytovatelu jsme uz za dobu existence AHcek a spol vystridali a soucasny stav je velmi dobry a jsem s nim velmi spokojen. Rozumne penize, vysoka spolehlivost, velmi dobry servis (hotline kde se clovek skutecne dovola pomoci kdyz je treba).

AHcka jsou u stejne spolecnosti jako SVK, takze predpokladam ze s SVK ma Fucida stejne ci velmi podobne naklady.

Vidis.. tak ak dobre ratam, tak z tych penazi by vyslo zaplatit oba hostingy (aholuby + SVK) na 2 roky dopredu. To si myslim ze sa uz oplati...
 
1stCL_Fucida
Jop, ta částka je zhruba tak, co uvádí Čutora, oboje jede na FORPSI, oboje většinou velmi spolehlivé.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Maxxis
tak jak je na tom prace a serveru, množství lidí připojitelnych tam nepriskočilo, a pro ostatní, treba pro rudidla, zkontrolujte ip adresu a cestu od cibule odkud odpovidá, jestli to opravdu nebude chorvatsko nebo thajsko, nooooo

zdržení chápeme, když je u moře tak hezky...... Naštvaný Naštvaný Naštvaný Úsměv
 
310_cibule
Maxxis napsal:
tak jak je na tom prace a serveru, množství lidí připojitelnych tam nepriskočilo, a pro ostatní, treba pro rudidla, zkontrolujte ip adresu a cestu od cibule odkud odpovidá, jestli to opravdu nebude chorvatsko nebo thajsko, nooooo

zdržení chápeme, když je u moře tak hezky...... Naštvaný Naštvaný Naštvaný Úsměv


Co do toho pleteš cibuli? Cibule je v Thajsku za prachy na Avii B-534, o který tvrdil, že ji jutocza dělá do Ila. Za peníze na server AH je Čutora na Seychelech.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Maxxis
jéje sory cibule, bylo to miřený na Cutoru, ale je mi jasné že v tom budes mit prsty taky, tak CUTORoooó co je se serverééém kluci nál Zamračený
Upravil/a Maxxis dne 31-03-2007 14:06
 
Tajpan
Maxxis napsal:
jéje sory cibule, bylo to miřený na Cutoru, ale je mi jasné že v tom budes mit prsty taky, tak CUTORoooó co je se serverééém kluci nál Zamračený


http://vwings.net...wstart=260
 
AH_Enty
Problémy s rozchozením Widlý jsou vyřešeny. V týdnu dojde k instalaci. Pak 1-2 týdny ladicí provoz, pak se starý server odpojí a pojede se na nový.
 
AH_Cutora
Zrovna dneska jsem napsal report na AHčka na titulní stránku..

http://www.aholub...
 
Maxxis
ok, jsem uspokojen napůl, bytek je na mojí ženě Vyděšený
Upravil/a Maxxis dne 01-04-2007 21:34
 
CZS_Grun
AH_Cutora napsal:
Zrovna dneska jsem napsal report na AHčka na titulní stránku..

http://www.aholub...


Neviem či už táto otázka tu padla alebo ešte nie, teraz je nastavený počet klientov na 36. Nedal by sa tento počet s novým, výkonenším železom zvýšiť?
 
Maxxis
TAKŽE NEZBÝVÁ, NEŽ JEN ČEKAT a držet palce aby to fachalo napoprvý.

už to je?

a ted už to je?

a teď?

ještě ne?

kolik času ještě?

sem zlej, chci se ale zeptat, jestl už to nahodou je?

ne, a bude to, jo a kdy nevite?

aha už to asi bude, a tak to nema cenu psat kdy to bude
 
AH_Enty
??
 
Tajpan
Maxxis napsal:
TAKŽE NEZBÝVÁ, NEŽ JEN ČEKAT a držet palce aby to fachalo napoprvý.

už to je?

a ted už to je?

a teď?

ještě ne?

kolik času ještě?

sem zlej, chci se ale zeptat, jestl už to nahodou je?

ne, a bude to, jo a kdy nevite?

aha už to asi bude, a tak to nema cenu psat kdy to bude

Maxxis, trpezlivosť ruže prináša. Vyděšený
 
AH_Cutora
jo maxxis, uz jsem vyhnil, pujdou tam dneska Win 2003 server ze stareho stroje a Vista tam pujdou az tak za pul roku - rok az na ne bude aspon jeden servicepack.
 
AH_Enty
No, tak nový server jede od včerejška.

Pro 60 lidí, skiny povoleny. Sláva Čutorovi. Hip, hip.
 
Tajpan
noo, "Nekrič Hop dokial si nepreskočil."Mrknutí
Včera to pekne lagovalo.
Kedže sú tam skiny, bude treba siahnuť na počty ludí. Server môže vzládať taký počet ludí, ale PC userov než načítajú skiny plus daný počet ludí na servery , to nie. Smutný
 
310_cibule
Martine a Jardo, ještě jednou díky moc za ten upgrade. Neměl jsem včera pocit, že to lagovalo více než jindy, ale jistě se to bude ještě ladit. Těch 60 lidí je famózních.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,903,115 návštěv