May 18 2024 08:02:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
Battle over Mozhaysk (3.3.2007)
Bretis
Su holt lama, kdyz nesundam 6 laggu s tezkym stihacem jehoz historie saha do roku 1934Cool
 
1stCL_Punkey
CoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCool
 
Panek
No tak dokud tam byly 110, tak to se ten Lagg ještě trochu chytal, vzláště, když jsem měl výškovou převahu cca 1000m. Ale jak jsem potkal G6, tak už to byla jen otázka času, kdy mne nějaká ta brambora z Mk-108 trefí. Mrknutí
 
Bretis
3IAP_Panek napsal:
No tak dokud tam byly 110, tak to se ten Lagg ještě trochu chytal, vzláště, když jsem měl výškovou převahu cca 1000m. Ale jak jsem potkal G6, tak už to byla jen otázka času, kdy mne nějaká ta brambora z Mk-108 trefí. Mrknutí

Proc si me teda nezabil sam? Z milosrdenstvi...
Takova potupa zhynout pod laufem AIcka Šklebící se
 
FK_Rychtyg
Bretis napsal:
3IAP_Panek napsal:
No tak dokud tam byly 110, tak to se ten Lagg ještě trochu chytal, vzláště, když jsem měl výškovou převahu cca 1000m. Ale jak jsem potkal G6, tak už to byla jen otázka času, kdy mne nějaká ta brambora z Mk-108 trefí. Mrknutí

Proc si me teda nezabil sam? Z milosrdenstvi...
Takova potupa zhynout pod laufem AIcka Šklebící se

Je to jednoduché, prostě ví že na TĚŽKOU stíhačku s ILem nemáMrknutí Ne tak ja osobně bych se také bál kdybych se podival do kokpitu a viděl tam toho psa co máš jako avatarVyděšený
 
1stCL_Pison
Bretis napsal:
311_Permon napsal:
Ne ne je pravda že Bf 110 letěli samy ale nedostali se mezi dva roje Rusů ale před jednoho ILa s nasranou posátkou.Všchny tři Bf 110 jsem poslal k čertu.No nakonec při návratu domů jsem sestřelil ještě jedno Bf ale zahynul jsem.Tak to bylo?????

Je pravda, ze sme meli startovat 3 Bf110G2, stoho ale treti havarovala pri startu, takze jsme leteli nakonec jen dva...
[img]http://img232.imageshack.us/img232/2287/moz001gp4.jpg[/img] is not a valid Image.
Bohuzel sme leteli podle planu (vubec nechapu proc ja debil dodrzel brifink) a verili veliteli stihacu, ze se potkame, a pridame se ke skupine.
Hiltos zmenil plany u ceho si urcite hladil nejakou koncetinu (kterou fakt nevim) a chichotal se jak nas tam nechaji chcipnout.
Pac me to cele smrdelo a nikde stihaci nebyli, upravil sem kurz na severovychod. Bohuzel pozde. Vlevo vidim doty.
[img]http://img59.imageshack.us/img59/7034/moz002oq8.jpg[/img] is not a valid Image.
Pison utoci na lly a ja zustavam nad mrakem, abych mel prehled a videl okolo. V tu chvilku ale zautoci ruskej cvr a strida se na me jak na defce.
[img]http://img71.imageshack.us/img71/809/moz003ln5.jpg[/img] is not a valid Image.
Nejvetsi prdel byla, kdyz po TS na me mluvil velitel stihacu...To sem mel nahratŠklebící se
Prej "sestrel je, mas stihacku"
Chcip sem, takze jestli to buffum pomohlo, tak sem ukol splnil a metal poslete rodine...Thx za poletMrknutí

Edit: sejmulo me nakonec AIVyděšený


jj je to jak píše Břetis...pod těma mrakama sem dostal dva rusáky a zjistil,že Břetis de dolu,tak sem se zdekoval a táhl s sebou k letišti jednoho ILa.Nad našim letištěm sem to nějak blbě odhad a dal si hedon se svým pronásledovatelem,oba sme šli dolu,stačil sem naštěstí vyzkočit.....takže když to zhrnu,dal sem si 3 rusaky a přistál na letišti.....bohužel bez letadla,ale živej na padáku.Byl to fajn polet díky. Mrknutí
 
FK_Rychtyg
jj je to jak píše Břetis...pod těma mrakama sem dostal dva rusáky a zjistil,že Břetis de dolu,tak sem se zdekoval a táhl s sebou k letišti jednoho ILa.Nad našim letištěm sem to nějak blbě odhad a dal si hedon se svým pronásledovatelem,oba sme šli dolu,stačil sem naštěstí vyzkočit.....takže když to zhrnu,dal sem si 3 rusaky a přistál na letišti.....bohužel bez letadla,ale živej na padáku.Byl to fajn polet díky. Mrknutí[/quote]
My díky za učast!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,901,021 návštěv