May 14 2024 21:10:10
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Spit Mk IXe
Tajpan
Lucka napsal:
Hmmm, zajímavé příspěvky. Úsměv
Mě ten Fokáč opravdu začíná zajímat a asi ho chvíli zkusím létat, abych trochu líp poznala, co je to vlastně za éro. Úsměv

Nééééééé len to niééééé, prosíííím nééééé. Šklebící seŠklebící se
Lebo ak si raz zabudneš (pred dvoma dnami) pod Fokáčom bombu a dáš sním dva spityIX , jedno A20 a dva Beau, tak ....no radšej už nišť. Vyděšený
Naštastie ten fokáč nie je dobré lietadlo, s tou bombou som nakoniec netrafil tú lod. Preskočila , mrcha. ZamračenýÚsměv Zo spitom by sa mi to nestalo, netrafiť tú lod. MrknutíŠklebící se
Upravil/a Tajpan dne 10-04-2007 13:48
 
1stCL_Pospa
Tajpane u Fokáče je bomba do soubojů nutná suprově se to rozjíždí do dajvu. Bez pětikila pod břichem ani ránu Úsměv
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Lucka
1stCL_Pospa napsal:
Tajpane u Fokáče je bomba do soubojů nutná suprově se to rozjíždí do dajvu. Bez pětikila pod břichem ani ránu Úsměv

Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Lucka
Tajpan napsal:
Nééééééé len to niééééé, prosíííím nééééé. Šklebící seŠklebící se

Ále jo. Mě už taky pořád nebaví jenom kroutit ve Spitu a poslední dobou jsem s ním nejraději létala ZnB. Tak proč to nezkusit ve Foku, ne? Má takové zásoby střeliva, že to musí vystačit na hodně dlouhou dobu. Úsměv A navíc, áčkovej Fw je docela pěknej. Úsměv
Upravil/a Lucka dne 10-04-2007 14:19
 
mha
Lucka napsal:
Tajpan napsal:
Nééééééé len to niééééé, prosíííím nééééé. Šklebící seŠklebící se

Ále jo. Mě už taky pořád nebaví jenom kroutit ve Spitu a poslední dobou jsem s ním nejraději létala BnZ. Tak proč to nezkusit ve Foku, ne? Má takové zásoby střeliva, že to musí vystačit na hodně dlouhou dobu. Úsměv A navíc, áčkovej Fw je docela pěknej. Úsměv


Lucko když chceš do kvalitního létadla tak zkus Tempesta. Mrknutí Vobluda je to moc pěkná Vyděšený, do pěti - šesti tisíc vcelku výkonná, munice na hlaveň také dost a co hlavně - nádherně se z něj míří... Co víc by si rudý letec mohl přát (snad jen lepší výhled dozadu, že... Šklebící se )... Mrknutí
Upravil/a mha dne 10-04-2007 14:09
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
312_Karl
Rooku: sorry, myslel jsem po celou dobu souboje. Nenapsal jsem to - ma chyba.
 
www.312raf.com
Panek
VGR_mha napsal:
Lucko když chceš do kvalitního létadla tak zkus Tempesta. Mrknutí Vobluda je to moc pěkná Vyděšený, do pěti - šesti tisíc vcelku výkonná, munice na hlaveň také dost a co hlavně - nádherně se z něj míří... Co víc by si rudý letec mohl přát (snad jen lepší výhled dozadu, že... Šklebící se )... Mrknutí


No ale, že se jich tam na těch West mapách povaluje, co?
...
Šmarja, co sem to napsal. Teď to vypadá, že na East mapách jsou. Cool
 
1stCL_Pospa
Tempest je úžasnej hlavně na střelbu. A z pohledu pilota LW taky v pohodě protože se dá s Fw nádherně ukroutit. Pilot tempíka kterej vyměkne začne za to brát aby viděl přes tu fošnu za hlavou tak ho vrták nemine. Šklebící se Ale jinak tempest je fáákt dobrej a díky své rychlosti pro fokáčka nebezpečnej ! Úsměv
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
313_OTU_oblak
on je prej FW s bombou i stabilnější při střelbě Šklebící se
 
mha
1stCL_Pospa napsal:
Tempest je úžasnej hlavně na střelbu. A z pohledu pilota LW taky v pohodě protože se dá s Fw nádherně ukroutit. Pilot tempíka kterej vyměkne začne za to brát aby viděl přes tu fošnu za hlavou tak ho vrták nemine. Šklebící se Ale jinak tempest je fáákt dobrej a díky své rychlosti pro fokáčka nebezpečnej ! Úsměv


Přesně tak, pokud máš rychlost, je to v pohodě, pokud nemáš a FW je za tebou, máš velký problém... Chce to na rychlosti přepadnout, dobře vystřelit a hurá pryč... Jinak i s tempem se dá chvíli kroutit, ale zase platí to, že potřebuješ rychlost a není to na moc dlouho, protože FW v začátku rychleji zrychluje... Holt je lehčí... Úsměv
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
mha
313_OTU_oblak napsal:
on je prej FW s bombou i stabilnější při střelbě Šklebící se


Mno, pokud jsi v Tempu hodně "rozpohybovaný" střílí to dost naprd, ale pokud máš klid, tak je to v poho, holt to je daň za umístění zbraní trošku dál v křídlech (oproti FW)...
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
Panek
Jestli vám vadí u Tempíka ta fošna, tak napište do kozole tohle:

test START
switch WIEV_C Temp002.p


A vualá!
 
Lucka
VGR_mha napsal:
Lucko když chceš do kvalitního létadla tak zkus Tempesta. Mrknutí Vobluda je to moc pěkná Vyděšený, do pěti - šesti tisíc vcelku výkonná, munice na hlaveň také dost a co hlavně - nádherně se z něj míří... Co víc by si rudý letec mohl přát (snad jen lepší výhled dozadu, že... Šklebící se )... Mrknutí

O ten výhled jde především - když létím sólo, potřebuji letadlo s dobrým výhledem na svoji 6 Úsměv A u Tempa mi ještě vadí to, že hodně hřeje, svými výkony v ILu připomíná spíše Typhoona a potom taky ten příšerný zvuk motoru - to je fakt hrůza! Úplná cirkulárka. Šklebící se
 
mha
Lucka napsal:
VGR_mha napsal:
Lucko když chceš do kvalitního létadla tak zkus Tempesta. Mrknutí Vobluda je to moc pěkná Vyděšený, do pěti - šesti tisíc vcelku výkonná, munice na hlaveň také dost a co hlavně - nádherně se z něj míří... Co víc by si rudý letec mohl přát (snad jen lepší výhled dozadu, že... Šklebící se )... Mrknutí

O ten výhled jde především - když létím sólo, potřebuji letadlo s dobrým výhledem na svoji 6 Úsměv A u Tempa mi ještě vadí to, že hodně hřeje, svými výkony v ILu připomíná spíše Typhoona a potom taky ten příšerný zvuk motoru - to je fakt hrůza! Úplná cirkulárka. Šklebící se


Mno s tím přehříváním to není tak zlé, jen musíš vědět jak na to... Za největší slabinu spíš považuju ten výhled dozadu... Co se týče výkonů, tak souhlas, je to něco mezi... A zvuk...? Paráda... Šklebící se
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
mha
3IAP_Panek napsal:
Jestli vám vadí u Tempíka ta fošna, tak napište do kozole tohle:

test START
switch WIEV_C Temp002.p


A vualá!


Jsem této věci neznalý, co to udělá...? Zamračený
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
rOckie
Lucka napsal:
Ale zase na druhou stranu......dozvěděla bych se, jak u Fw-190 funguje ta ruční pitcha Šklebící seŠklebící se


úplně stejně

312_Karl napsal:
mas samozrejme recht Mungo, kdyz Te Spit nachyta low ´n slow tak jsi samozrejme v prdeli - fokac nefokac. Jde o to, mit porad tu moznost neomezeneho casu a prostoru Úsměv

jde o to, že ti ten prostor i čas Spit vezme... (mužem to vyzkoušet)
a pokud to viš a nenecháš si ho vzit (nevázeš se na boj) tak musíš poslouchat "chytrý" řeči o zbabělosti. Naposled od tvýho kolegy 312Chrta (ale tomu jsem to snad v duelech vysvětlil Úsměv )

Holt se s nim ale musi litat jako s Fokem a ne jako se Spitem no

to jsou fámy Úsměv
 
Panek
VGR_mha napsal:
3IAP_Panek napsal:
Jestli vám vadí u Tempíka ta fošna, tak napište do kozole tohle:

test START
switch WIEV_C Temp002.p


A vualá!


Jsem této věci neznalý, co to udělá...? Zamračený


No, nic. Vyděšený Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se
 
mha
3IAP_Panek napsal:
VGR_mha napsal:
3IAP_Panek napsal:
Jestli vám vadí u Tempíka ta fošna, tak napište do kozole tohle:

test START
switch WIEV_C Temp002.p


A vualá!


Jsem této věci neznalý, co to udělá...? Zamračený


No, nic. Vyděšený Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se


Jo tak ono jde určitě o nějakou voblož, co? Příděl vodky bych ti zatrhl, zlotřilý IAPáku... Šklebící se
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
1stCL_Pospa
VGR_mha napsal:
Lucka napsal:
VGR_mha napsal:
Lucko když chceš do kvalitního létadla tak zkus Tempesta. Mrknutí Vobluda je to moc pěkná Vyděšený, do pěti - šesti tisíc vcelku výkonná, munice na hlaveň také dost a co hlavně - nádherně se z něj míří... Co víc by si rudý letec mohl přát (snad jen lepší výhled dozadu, že... Šklebící se )... Mrknutí

O ten výhled jde především - když létím sólo, potřebuji letadlo s dobrým výhledem na svoji 6 Úsměv A u Tempa mi ještě vadí to, že hodně hřeje, svými výkony v ILu připomíná spíše Typhoona a potom taky ten příšerný zvuk motoru - to je fakt hrůza! Úplná cirkulárka. Šklebící se


Mno s tím přehříváním to není tak zlé, jen musíš vědět jak na to... Za největší slabinu spíš považuju ten výhled dozadu... Co se týče výkonů, tak souhlas, je to něco mezi... A zvuk...? Paráda... Šklebící se


No právě ten zvuk je u Tempesta skvělej. Řve to jako pila a nezrychluje, ovšem pilotovi to dává skvělej pocit. Zatím co Fw jen tak brumlá ale ani se nenaděješ a frčíš 600 v horizontu Šklebící se
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Lucka
Rook napsal:[quote]
..jde o to, že ti ten prostor i čas Spit vezme... (mužem to vyzkoušet)
a pokud to viš a nenecháš si ho vzit (nevázeš se na boj) tak musíš poslouchat "chytrý" řeči o zbabělosti. Naposled od tvýho kolegy 312Chrta (ale tomu jsem to snad v duelech vysvětlil Úsměv )

Když jsem začínala létat, tak jsem pilota, který se ve Fw ode mě odpoutával, taky považovala za zbabělce. Ale proč to dělá mi rychle došlo, když se za pár desítek vteřin vrátil, rychlostí 800 km/h na mě spadl z převýšení a ze Spita mi vyrobil hromadu šrotu. Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,877,120 návštěv