May 18 2024 12:30:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - editace misí DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
zhoršení cz_ah serveru
AH_Enty
Jak píše Hoper. Mapy jsou dělány pro všechny kategorie letadel. To, že si stíhači druhé strany nepřečtou briefing a lezou hned do 7 km někde jinde pak dává prostor pro bitevníky a bombardéry. Pak se není co divit, že se dá mapa otočit do 30 minut při pár lidech v bomberch.
Holt bránit svoje jednotky se taky musí. Není to jen o boji v 5 km nad letištěm.

Myslím, že nikdo z autorů do svých map moc nesáhne. Některé moje mají už teď počty pozemáků a minimální hranici. Hawg.
 
Jp-
No já si občas taky vezmu bombu, někdy i junkersa nebo A-20ku, ale čistě bombardovací misse mě nebavěj to se přiznám.
Vypnul bych skiny zbytek nechat a některý exrémě neoblíbený misse vyndat, ale to už tady opakuju asi po 50sátý Šklebící se
 
Mungo
Zdar Hoper, som rad, ze na mna pamatas Šklebící se

Co si budeme vykladat, mapa, kde sa podstatne viac oplati lovit nejakych chudakov, nez nalozit bombu a ist ju niekam hodit je zlyhanim jej tvorcu.
Jedinu vynimku predstavuju mapy, kde sa naozaj nahanali len stihaci.
Ved stihaci su uplne najzbytocnejsi druh vojenskeho letectva Vyděšený

Enty: Budme mi autobusari radi, ze to robia, aspon mame klud na pracu. A nie, ze tan po 1/2 hodine letu zlozi s prstom v nose nejaky drsnak so 4 hispanami ...

A skiny nechat
 
3BAP_Cassius Chaerea
No já rád stíhám nad letištěm v 7 km s ilemVyděšený.
 
Lavo
Vypnite ikony a uvidite ako sa server zlepsi.....skiny ponechat...
 
Tajpan
Lavo napsal:
Vypnite ikony a uvidite ako sa server zlepsi.....skiny ponechat...

ikonky ba som nechal.
1.vid zdôvodnenie Cutory a Krakena už velmi dávno pradávno ohladom viditelnosti
2.vela ludí prestane lietať na AH. a myslím že sa to aj raz skúsilo, neviem.
viem že raz sa určite lietalo bez ikonky na mape a bolo málo ludí.
A zrušenie ikoniek nad lietadlom by malo podobný efekt. Mrknutí
 
Hoper
Jp- napsal:
No já si občas taky vezmu bombu, někdy i junkersa nebo A-20ku, ale čistě bombardovací misse mě nebavěj to se přiznám.
Vypnul bych skiny zbytek nechat a některý exrémě neoblíbený misse vyndat, ale to už tady opakuju asi po 50sátý :D

Jepe, ale já neříkal čistě bombardovací mise/mapy
to by nebavilo ani ty vyložené autobusáky :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fucida
já bych AH nechal takové, jaké jsou. Až na to stupido omylo Rumunsko tam není mapa, kvůli které bych odcházel.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Peci
Lavo napsal:
Vypnite ikony a uvidite ako sa server zlepsi.....skiny ponechat...


ikony nechat, dá li Bůh a Schmouddle, tak se zase rozběhne WT bez ikon, bez ikon jsou i BP... aspoň jeden server s ikonama je potřeba Úsměv
 
XXX_Dazz
AH_Enty napsal:
Jak píše Hoper. Mapy jsou dělány pro všechny kategorie letadel. To, že si stíhači druhé strany nepřečtou briefing a lezou hned do 7 km někde jinde pak dává prostor pro bitevníky a bombardéry. Pak se není co divit, že se dá mapa otočit do 30 minut při pár lidech v bomberch.
Holt bránit svoje jednotky se taky musí. Není to jen o boji v 5 km nad letištěm.

Myslím, že nikdo z autorů do svých map moc nesáhne. Některé moje mají už teď počty pozemáků a minimální hranici. Hawg.


Souhlas ale ...
Snad by se daly pozemní cíle udělat tak, aby na jejich zničení byla potřeba trošku více času. Třeba je umístit dále od letiště, místo jednoho většího udělat tři menší vzálené od sebe atd. atd. atd.

Některé mapy bych dal opravdu pryč.
 
Tajpan
XXX_Dazz napsal:
AH_Enty napsal:
Jak píše Hoper. Mapy jsou dělány pro všechny kategorie letadel. To, že si stíhači druhé strany nepřečtou briefing a lezou hned do 7 km někde jinde pak dává prostor pro bitevníky a bombardéry. Pak se není co divit, že se dá mapa otočit do 30 minut při pár lidech v bomberch.
Holt bránit svoje jednotky se taky musí. Není to jen o boji v 5 km nad letištěm.

Myslím, že nikdo z autorů do svých map moc nesáhne. Některé moje mají už teď počty pozemáků a minimální hranici. Hawg.


Souhlas ale ...
Snad by se daly pozemní cíle udělat tak, aby na jejich zničení byla potřeba trošku více času. Třeba je umístit dále od letiště, místo jednoho většího udělat tři menší vzálené od sebe atd. atd. atd.

Některé mapy bych dal opravdu pryč.


súhlasím s jednou poznámkou.
Pozemné ciele v kolone na ceste, jedná sa väčšinou o autá.
Sú reálne umiestnené a správne ,na ceste za sebou. Ale v reálu a v nejakej coop misii sa pohybovali zväčša. A zasiahnuť pohyblivý ciel je ťahšie ako stacionárny.
Ja by som privítal, ak by to bolo trochu rozhádzané aspon po okrajoch cesty, vpravo vlavo. trochu sa stým pohrať. Nech nestačí na takúto kolónu, jeden nálet v smere cesty a strelba z 300m vo velkej dávke a je vymalované.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Byly doby a mapy, kdy se vyplatilo brát do ila kazety na kolony "lehké" a "těžké" techniky, ale ty doby jsou už asi pryč, teď již takových cílů na mapách moc nenacházím, proto si již ani nepamatuji kdybych vzal do ila místo bomb a raket, nějakej druh kazet.
Lionská Prochorovka, měla nejlibovější kolonu co sem kdy zažil a o které každej šturmovikář snil. Bez flaku a přesně na metr vypočítána na 50 AO vysypaných z ilovské kazety, jo když ste byly machr, tak už ste ani nemuseli dodělávat kolonu kanóny. To se mi povedlo jen dvakrát, ale byla to slastÚsměv
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 03-08-2007 12:55
 
alfik
Tak. Teď bych teda už možná měl zareagovat. Na AH su skoro pořád, většinou s "kamionem" bomb, a nějak jsem si nevšim že by si mě modří stíhači nevšímali. JE pravda, že jsem zažil potopení 3 lodí třemi A-20 ve chviličce, a taky jsme onehdá ve dvou A-20kách úspěšně stíhali dvě kikiny a složili je... ale v naprosté většině případů jsem opravdu "asfaltovej holub", kanónenfutr, letím jak jojo nějam hrůzu času a tam, nad cílem, se na mě vrhne smečka Mezků. Tak si nestěžuj když ti to jednou či dvakrát za čas někdo otočí, o tom to je, je to HRA! Čili dá se vyhrát, nebo prohrát.
A k těm ikonám: Přiznám se že kvůli nim (i když ne jen kvůli nim) jsem raději na AH než jinde. Nemám křišťálovou kouli, a na monitoru vidím oproti reálnému lítání kulové. Plně souhlasím se zdůvodněním které je na stránkách AHček.
 
Jp-
Hoper napsal:
Jp- napsal:
No já si občas taky vezmu bombu, někdy i junkersa nebo A-20ku, ale čistě bombardovací misse mě nebavěj to se přiznám.
Vypnul bych skiny zbytek nechat a některý exrémě neoblíbený misse vyndat, ale to už tady opakuju asi po 50sátý Šklebící se

Jepe, ale já neříkal čistě bombardovací mise/mapy
to by nebavilo ani ty vyložené autobusáky Úsměv


murmansk nebo jak se ta ptákovina menuje ta je strašná
 
3BAP_Cassius Chaerea
Tam jak se skvěle stíhá v Pe-3Bis? Úžasná mapaVyděšený
 
Panek
1stCL_Fucida napsal:
já bych AH nechal takové, jaké jsou. Až na to stupido omylo Rumunsko tam není mapa, kvůli které bych odcházel.

A ještě to Finsko, kde Fini maj jen jedno letiště a na něm jen Hurri MkI. K tomu letišti, když se dostanou I16, tak to zkounčí hromadným odpojováním modrých, případně jejich DK. Já tam byl, nebo mi to možná vyprávěla bybička.
 
Rufu
Pánku a proč tam neletíš v TB3?Ze čtveřice TB ve formaci tam nedoletí nikdo.

Cassie asi by jsi si měl zaletět Koreu v Il 10 možná by jsme viděli tvé mistrovství s kazetami.

Moc mě těší jak tu hudrají lidé co vesměs létají jako stíhači anelíbí se jim že někdo mapu s jejich oblíbenými stroji rychle otočí.

Holt když se občas kanonefuter dá dohromady tak je jasný že to na zemi vyluxuje.Ale to je tak 4x z 10ti případů.Buď přijde nějaká část letky nebo se skalní AH sesednou do těch ilů aA-20.

Ohledně lagů na slabším počítači jsem je měl teď moc ne.Ty skiny by se mohli vypnout,protože na letišti se moc nekocháme a díky ikonám víme kdo v tom stroji vedle nás stojí,letí ne?
 
AH_Cutora
3BAP_Panek napsal:
A ještě to Finsko, kde Fini maj jen jedno letiště a na něm jen Hurri MkI. K tomu letišti, když se dostanou I16, tak to zkounčí hromadným odpojováním modrých, případně jejich DK. Já tam byl, nebo mi to možná vyprávěla bybička.

Finsko? Ktere? Zimni? Tam maji Fini prece jeste druhe letiste s Brewstery a Gladiatory.

******************************************************************************************
1stCL_Fucida napsal:
já bych AH nechal takové, jaké jsou. Až na to stupido omylo Rumunsko tam není mapa, kvůli které bych odcházel.

Vidis a to Rumunsko je zrovna dost oblibene a planesetem spravne. Ale neni spravne koncentraci letadel a intenzitou boju. Ale to je koneckoncu jen maloktera mapa.

******************************************************************************************
Tajpan napsal:
... Pozemné ciele v kolone na ceste, jedná sa väčšinou o autá.
Sú reálne umiestnené a správne ,na ceste za sebou. Ale v reálu a v nejakej coop misii sa pohybovali zväčša. A zasiahnuť pohyblivý ciel je ťahšie ako stacionárny.

To bych Tajpy nerekl. Zasahnout auto jedouci po silnici neni moc tezke (pripadne vlak je totalni chutovka). Rozdil je jinde. Ridic auta kdyz vidi ze se na nej nekdo sype, tak odboci mezi stromy nebo nekam do ukrytu (kdyz tam teda neco je). A na mape se pohybuje a nekempuje tyden na jednom miste aby si ho pruzkum nejdrive vsiml, odletel to nahlasit, vzit bomby a za dva dny a dve hodiny se tam vratit ho zbombit... Ale to je holt omezeni DF serveru....

******************************************************************************************
XXX_Dazz napsal:
... Snad by se daly pozemní cíle udělat tak, aby na jejich zničení byla potřeba trošku více času. Třeba je umístit dále od letiště, místo jednoho většího udělat tři menší vzálené od sebe atd. atd. atd....

Na drtive vetsine map to tak je, jsou 2 prostorove oddelene ciloviste. Ono vic cilu znamena nekolik veci:
je potreba dost velka mapa
je potreba dostatecny pocet lidi
je potreba aby stihaci i bombarderi meli alespon minimalni koordinaci, cile si rozdelili, ... a to je na DF serveru v drtive vetsine pripadu problem

******************************************************************************************
Ad ikona na mape. Kdyby to bylo jen na me, tak mame jen ikony ve vzduchu tak jak jsou + speedbar a vypnul bych vlastni ikonu na mape. Protoze navigace proste patri k letani a je to i jeden z taktickych prvku. Zkusili jsme to, ale ukazalo se, ze hraci VYZADUJI vlastni ikonu na mape a nejsou ochotni navigovat. Server zel prazdnotou. Zcela. Ikona na mape je ustupek hracske komunite - VAM.

******************************************************************************************
Ikona ve vzduchu zustane, o tom se nebudu dohadovat, dlooouuuuuhoo jsme to ladili a je to skutecne nejrealnejsi kompromis k realite. Tak to zustane, tecka.

******************************************************************************************
Hoper
mnohdy je to škoda, že pak i třebas jinak zajímavá mapa skončí tak brzo

Drtiva vetsina map byla potunena tak, aby se ve 2 lidech nedala otocit ani nalety na pozemaky drive jak za hodinu. Ale kdyz se sejde par spolupracujicich lidi a nikdo se jim nepostavi do cesty, tak se vetsina map da otocit do 20 minut. Nezapomenutelne je pro me treba Polsko, kde jsme se uz nekolikrat sesli ve stukach 6-8 lidi a na jediny organizovany nalet jsme s 500kg bombama (salamy jsem zakazal) otocili mapu. Nebo operace Barbarosa kde letame s He111 a Ju88 ve svazech zehlit letiste. Nebo Bastogne za cervene, tam se dost casto sejde banda lidi co skoci do tempestu a s raketama otoci mapu na nemecke pozemaky a neni sila je zastavit.

******************************************************************************************
Kocoure, rad te na serveru vidam, jsem potesen ze tu litas, ale nejsi zrovna reprezentaticni vzorek pro tuning serveru. Jsi extremne sportovne vyhraneny stihac a tve pojeti skvele mapy je dost jine nez ma vetsina lidi. Proto se nezlob, ze na tve pripominky moc nereaguju. Dle tveho pojeti bychom meli full real a cca 5 ciste stihacich map:
Kanal 1941-42
Stalingrad podzim-zima
Kanal 1943 leto
Nemecko 1944 (ze zapadu)
Nemecko 1944 (z vychodu)
a toho bohda nebude, dokud Cutora AHcka adminuje Vyděšený Ale vubec by to nemusel byt spatny dedikac .... ale ne AHcka, ta jsou o necem jinem, o rozmanitosti a zabave ne jen pro vyhranene stihace.
Upravil/a AH_Cutora dne 03-08-2007 14:03
 
1stCL_Fucida
Rumunsko a oblíbené? Pché Úsměv. Vždyť je to hrůza a děs Úsměv. Možná tam ty rumusnké Messerschmitty početně velmi výrazně omezit. Mít za ocasem nepřátelskou lavočku a Bf 109, to myslím za WWII nikdy nenastalo - nebo jo? Úsměv

Pravda, můj názor na tuhle mapu je dost ovlivněn lokálně vypnutými ikonami - a rozeznávání jen podle markingu je takřka nemožné.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jp-
1stCL_Fucida napsal:
Rumunsko a oblíbené? Pché Úsměv. Vždyť je to hrůza a děs Úsměv. Možná tam ty rumusnké Messerschmitty početně velmi výrazně omezit. Mít za ocasem nepřátelskou lavočku a Bf 109, to myslím za WWII nikdy nenastalo - nebo jo? Úsměv

Pravda, můj názor na tuhle mapu je dost ovlivněn lokálně vypnutými ikonami - a rozeznávání jen podle markingu je takřka nemožné.


G-6ku od G-2ky poznáš i bez ikon na 300 metru někdy i na delší vzdálenost stačí vědět na co koukat . Mě se rumunsko líbí sou tam mnohem horší mapy Zamračený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,572 návštěv