May 19 2024 02:17:10
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 15

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Malaysia_42
XXX_Dazz
Je tam zvláštní guláš letadel. Malaysie a I-16 ? Divné.
Nešlo by to udělat trošku více historicky a ne jen pseudo ?

Návrh:
Red: P-40 B/C ... AVG
Huri II, Bufalo ... britové
Nevím jestli je modu Blenheim mk.I, jestli ano sem s ním

Blue: Ki-27
Ki-43 klidně A,B,C
Ki-21-I
D3A1 .... místo Ki-15

Jinak na jednom z modrých letišť se rodí i P-40 což je menší bug. Flaky ji rozeberou dříve než stačí odstartovat Šklebící se
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 18-12-2007 14:51
 
AH_Kraken
Na AH žádná Malaysie_41 není a nebude protože se tam v roce 1941 nebojovalo. Mimochodem válka v Pacifiku začala v prosinci 1941 a v Malajsii se bojovalo až na jaře 1942.
Chtít aby si někdo přečetl popis k mapě je asi moc žeÚsměv To by se třeba zjistilo že tam mapa je uplně z jiných bojů a planeset je velice realný.Mrknutí

K letadlům
Na žádném modrém letišti P-40.
Ki-15 není ani v IL-2, jestli vůbec takové letadlo bylo někdy bojově nasazeno. Takže ho za D3A1 dát nemohu.Šklebící se
 
1stCL_Fucida
Dazzi, nespal jsi dneska zase ve skříni? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
XXX_Dazz
No dobře už jsem byl v noci unavený, né společensky, ale pracovně.

Už nevím jak se mapa jmenovala Malaysie splet jsem se učitě tedy 42, fakticky se to odehrávalo na mapě Singapůru.

Na modrém letišti se opravdu několikrát za sebou narodila P-40, byl to někdo z VGR tuším že Vitman. Kroužil jsem nad tím a sledoval Vyděšený

Taky se omlouvám že jsem si spletl Kikinu, v téhle oblasti působily Ki-30 a ne 15 (ale je to jen 2x15 Mrknutí ) A myslel jsem D3A1 náhradou za Ki-30 jsem náhradou.

Proč jsou na téhle mapě I-16 ???
Stejně by se to mohlo zreálnit !!!
 
XXX_Dazz
Když tak někdo spravte název vlákna velké Ď předem.
 
AH_Kraken
S tebou je ale sranda Úsměv
Přečti si popis k mapě a třeba ti při čtení názvu mapy dojde kde se to odehrává a proč tam tedy jsou I-16.

Ki-30 na té mapě ani v IL-2 není. Proto nelze tam dát D3A1 jako náhrada za Ki-30Mrknutí To jsem zvědavej jakým číslem budeš tentokrát násobit tu Ki-15 aby jsi dostal alespoň letadlo které je v IL-2Šklebící se
 
311_Rampa
jj, potvrzuju že opravdu se nějaká P40tka rodí u Džaponců. My jsme ji tam taky zaregistrovali... chudák byl z toho dobře vyplašenej podle toho co psal do chatu Šklebící se

Svědci narození P40tky na japonském letišti: 311_Rampa, 311_Tjurma, 310_Obluda, 310_OTU_Dave
 
XXX_Dazz
AH_Kraken napsal:
S tebou je ale sranda Úsměv
Přečti si popis k mapě a třeba ti při čtení názvu mapy dojde kde se to odehrává a proč tam tedy jsou I-16.

Ki-30 na té mapě ani v IL-2 není. Proto nelze tam dát D3A1 jako náhrada za Ki-30Mrknutí To jsem zvědavej jakým číslem budeš tentokrát násobit tu Ki-15 aby jsi dostal alespoň letadlo které je v IL-2Šklebící se


Krakene nechceš mi to nějak přiblížit, pokud budu čekat až na ní zase natrefím tak to už budu v důchodu. Šklebící se
 
Vitman
Ano, byl jsem to já kdo se tam rodil a opakovaně se nechával rostřílet flakem. Otestoval jsem to na svých dvou instalacích Ila a už častěčně vím co ten bug způsobuje. Je to soundmodem. Bez SM funguje vše naprosto v pořádku. Bohužel nevím jestli to blbne i u "čistého" SM nebo jen u SM s doplňkovými mody.

Mimochodem ta mapa se jmenuje China_41.
 
XXX_Dazz
Aha China_41 a Tiňani měli I-16 ? Pls nějaký odkaz na literaturu nebo web. Ta směsice latadel je ale stejně divná. A pokud je to opravdu Čina tak tam se Ki-30 jako jeden z hlavních bombardérú Japonské pozemní armády vedle Ki-21 byl velmi hojně používán.

Ki-30 http://forum.valk...php/t/1289
Upravil/a XXX_Dazz dne 18-12-2007 18:02
 
Joe Hallenbeck
VGR_Vitman napsal:
Ano, byl jsem to já kdo se tam rodil a opakovaně se nechával rostřílet flakem. Otestoval jsem to na svých dvou instalacích Ila a už častěčně vím co ten bug způsobuje. Je to soundmodem. Bez SM funguje vše naprosto v pořádku. Bohužel nevím jestli to blbne i u "čistého" SM nebo jen u SM s doplňkovými mody.

Mimochodem ta mapa se jmenuje China_41.


A zrovinka se to ve vedlejsim vlakne resilo, ze to je starsi bug, co nema se soundmodem co do cineni. Šklebící seCool
313_FlyBoy
RY-C
 
XXX_Dazz
Vitmane ty jsi se na to letiště hlásil a ve výběru jsi měl P-40 ?
Nebo, tě to tam přešouplo z nějakého červeného letiště ?
Upravil/a XXX_Dazz dne 18-12-2007 18:33
 
Vitman
Přihlásil jsem se na červené letiště kde byla jen P-40 a narodil se na japonským. Po DK jsem se připojil na stejný letiště, ale bez SM a vše OK.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Jojo Nacionální číně byly po 37 dodávány išaky, pokud se nepletu tak v jejím letectvu sloužilo i pár He-111 tuším "b".
 
XXX_Dazz
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Jojo Nacionální číně byly po 37 dodávány išaky, pokud se nepletu tak v jejím letectvu sloužilo i pár He-111 tuším "b".


O tom nic nevím, viděl jsem Čajku v Čínských barvách tuším i ten P-75Hawk, ale Išaka ne. Smutný

Tak asi jó http://www.j-airc..._japan.htm

a tady je to málem den po dni
http://surfcity.k...panese.htm
Upravil/a XXX_Dazz dne 18-12-2007 20:38
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,905,972 návštěv