May 18 2024 06:45:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
IL2 - hacks (uprava kodu, neoficialni addony)
606_Temp
No ja souhlasim taky s Clonem (ac vetsinou se neshodnem) Vsechny ty hacky a mody zacinaji prerustat pres hlavu. zacalo to zvukama, litatelnama nelitatelnyma letadlama a pres upraveny zamerovace a vyhledy to jde do haje. Cheatovani urcite bylo odjakziva, ale mody tomu dodaly uplne novy rozmer. Nekdy je to na hrane, jako napriklad fuciho a lesnihuuv pocin ohledne zamerovace ve fokacich, ale stejne to podle me neni fer. Ikdyz to ti lidi delaji z dobre vule, vzdy tim jednoho zvyhodni oproti nekomu, kdo to nema. Navic nikde neni psany, ze zrovna tvurci modu maji pravdu ve svem provedeni a oleg se tolik plete...Naštvaný
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
alfik
4 Clone: Pokus se prosím přečíst si co jsem napsal... Je tvá odpověď opravdu tak odlišná od toho co jsem napsal??? Nebo píšeme oba vcelku to samé jinými slovy?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
clone9cz
Lavo napsal:

....na zaver dovol mi , aby som ti nieco pripomenul...My dvaja sa casto nestratevame tam hore na vyrtualnom nebi , ale uz sme sa stretli...raz v suboji ked si mal nalestenu G2 som ti znicil motor a nechal ta pristat a ked uz som bol asi 20 km od letiska na ktore si sadal si do chatu napisal , citujem si skurveny cheater... Clone ja nezabudam...


no, tak tohle bys mi musel dokazat, ze jsem to byl skutecne ja

jedine, co si pamatuji, Kraken potvrdi, ze jsem se neslusne vyjadril o mape na AH, nikoliv vsak o cloveku, ktery ji vytvoril ... tenkrat padl dotaz "kdo delal tudle zkurvenou mapu", ktery jsem napsal ve chvili, kdy se na me vrhly 4 spiti z 6km a zabili me, k memu prekvapeni jeste s dlouhejma kanonama - jen pripomenu, ze pri uploadu nejak doslo k omylu SpitVc proti E4 a ja byl zrovna v takovem rozpolozeni, kdy jsem si v duchu rikal "je jich nejmin dvakrat vic, maj kanony a jeste si na nas budou honit triko litanim v 6km na mape, ktera de prehlidnout jednim pohledem"

do zkurvenych cheateru nadavam na TS, jiste, ale to v pripade, kdy sundaji nekoho z kamaradu, ktery se divi, jak je mozny, ze je mrtvej ... rozhodne bych si ale nedovolil kohokoliv nazvat "zkurvenym" ve spojeni s jeho osobou a uz vubec ne pisemne

nehlede na to, abych nekoho oznacil v chatu cheaterem, tak bych musel mit dukaz, a jelikoz jsem nikoho zatim nepristihl a ani neporidil zaznam, tak jsem to nemohl udelat

tvoje tvrzeni narazi i v pripade komentovani vlastniho neuspechu, jsem totiz toho nazoru, ze by mezi sebou bojujici strany vubec nemeli komunikovat (pokud nekoho sestrelim, tak je mrtvej, taky neni komu psat), proto tak ve vetsine pripadu nedelam a obzvlaste ne, pokud se to tyka mych vlastnich neuspechu, S! a jine podobne komentare tedy s uctou ignoruju

a pak tu mame problem s ingame chatem, ke kteremu mam vylozene odpor, nebot jsem pri psani uz asi 4x chcipnul

jednoduse nevim, co bys mi musel provest, abych porusil hned vsechny 4 pravidla

ovsem pokud si to pamatujes takhle, tak s tim nic nenadelam. Stalo-li se to ale, tak ver, ze me to mrzelo uz ve chvili, kdy jsem to odentroval

clone9cz
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
aalf napsal:
4 Clone: Pokus se prosím přečíst si co jsem napsal... Je tvá odpověď opravdu tak odlišná od toho co jsem napsal??? Nebo píšeme oba vcelku to samé jinými slovy?


ano, pro me je zasadni rozdil v tom, kdo ma vyhledavat servery podle checkruntime

nejsem to tedy ja, ale uzivatel, ktery ma instalovane mody
"móderi" maji teda vyhledavat servery, na kterych je checkruntime=0, aby si mohli zalitat s jinejma "moderama"

pripojim-li se ted na CZ_AH_dedicated, tak nepoznam, jestli je to "mod" server, zadny warning checkruntime=0, musel bych si nainstalovat nejaky mod a pokusit se pripojit s nim. Rozpoznal bych to tedy dle toho, jestli me to s "módem" vykopne nebo ne, pripadne bych musel prohledavat web stranky holubu, kde bude toto napsanoZamračený

timdle me obtezujou MODy, proste se mi se... do zivota a to je nemam ani nainstalovany, jen proste existujou Naštvaný


vedet, ze muzu byt spatren dole na 6 je pro me zatracenej rozdil. Na takovem serveru se proste nebudes moct poucit z vlastnich chyb, protoze neuhadnes, zda-li jsi propad diky zvyhodneni o kterem ani netusis ze existuje. Me tedy nevadi 6DOF jako takovy nebo to, ze ho nekdo pouziva, me vadi, ze to nevim, proto to povazuju za cheat jako prase, coz jsem chtel zduraznit
 
http://www.wwii-illusion.net
HP_Majkeen
Result?
Co lze považovat za cheat a co ne? Napíše někdo, co a jak a kam?Stejně je to pořád o nedodělcích a o železe. 6e mne někdo sestřelí a já se do něj obuju na fóru, že měl ten a ten cheat? nebo mód ? Sakra,už to není ta hra co byla. Už je to o tom, kdo si ji nějak vylepší a druzí co to nemají tak budto rozvášní debaty na fórech, nebo se na to v y s e r o u .
Nelze tedy než doufat a čekat, že se konečně něco bez "cheatů" objeví v novém , lepším hávu.
Toť můj result
 
606_Temp
Stejne ma mody na svedomi oleg, aby ila potopil a lidi pak s nadsenim kupovali BoB, ze tam zadny mody a cheaty zatim nejsou Vyděšený
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Lavo
2Clone - nieje problem , opisem ti suboj pretoze mozeme ho poznat iba mi dvaja.Track nemam , stalo sa to este pred Sound modom a hodne davno...mapa Afrika , asi 1942 ,pri Vasom letisku sa strhla poriadna mela , kde sa v kolotoci tocili G2 a Spity , akurat som prilietal asi tak v 3 Km a mal som Spita Vc(2) ked som zbadal ako sa do mely vrha G2 a prevysenia , nevidel si ma preto som pohodlne zatocil za teba a pockal az zacnes vyberat , vystrelil som ...s prvyn nojim vystrelom si okamzite nasadil noznice co sa ti stalo osudnym ,pretoze som trafil presne motor tvoho lietadla , vyvalil sa husty cierny dym a ty si otocil k letisku do flaku .Nechal som ta tak a palil pri zemi domov tlaceny dvoma A4 . Ked si sadal tak ta ohulil nejaky lakomy Spit a ty si sa rozbil , lenze server ohlasil , ze som ta znicil ja .No a potom si ma pekne pozdravil tym skurvenym cheaterom .Odpisal som ti aby si sa upokojil , ale to moc nezabralo pac si bol hooodne rozladeny...stalo sa to naozaj uz davno...sralo a sere ma to doteraz ,pretoze aj napriek povesti letajicich hovad... - nedorazam supera a mnoho ludi to pokojne moze potvrdit , vynimkou su iba Spity s ktorymi nemam zlutovanie....Mrknutí
 
1stCL_Fajlow
z jedné diskuze nad videem o 6DOF ( youtube )
Well, to be fair, most of the Russian players already are using this 6DOF mod. And this mod bypasses any checkruntime security checks, so with latest version is possible to have awesome sound AND 6DOF and play online Úsměv


poplašná zpráva ? Nevím.
Upravil/a 1stCL_Fajlow dne 26-01-2008 11:40
 
Jirka
BP_Tyrl napsal:
Stejně je to zajímavé, jak jakákoli debata vyplácá veškerou soudnou munici na prvních dvou stránkách a pak už je to jen o osočování mlácení prázdné slámy a katastrofických scénářích. Že vás to baví tahat z rukávu pořád jeden a ten samý argument.
Já má většího, ne já, ne já ne já..............Šklebící se


Tak včera jsem byl na AHčkách. Byla tam nějaká mapa finska nebo co. Najednou se na scéně objevil jakýsi prehistorický uměle okokpitovaný SB2 "dříve jen AI" z roku raz-dva. Nadajvoval na mého huryka. Pak mě následoval bez problému v dalších dvou kilometrech svilého dajvu, pak mě hezkou chvíli stíhal v letu u země, pak i v zatáčkách a pak mě sejmul. Stejně tak jako dva další dva huryky po mě. Zkusil jsem si to dneska u sebe doma. Jestli tohle letadlo má FM a DM v pořádku, nebo alespoň tak v pořádku jako mají jiná normálně lítatelná letadla tak sežeru svoje boty. A jaký pak mám z toho mít jiný pocit, než že tu hru ten slavný SM pokurvil ? Naštvaný
 
Tajpan
Jirka napsal:
BP_Tyrl napsal:
Stejně je to zajímavé, jak jakákoli debata vyplácá veškerou soudnou munici na prvních dvou stránkách a pak už je to jen o osočování mlácení prázdné slámy a katastrofických scénářích. Že vás to baví tahat z rukávu pořád jeden a ten samý argument.
Já má většího, ne já, ne já ne já..............Šklebící se


Tak včera jsem byl na AHčkách. Byla tam nějaká mapa finska nebo co. Najednou se na scéně objevil jakýsi prehistorický uměle okokpitovaný SB2 "dříve jen AI" z roku raz-dva. Nadajvoval na mého huryka. Pak mě následoval bez problému v dalších dvou kilometrech svilého dajvu, pak mě hezkou chvíli stíhal v letu u země, pak i v zatáčkách a pak mě sejmul. Stejně tak jako dva další dva huryky po mě. Zkusil jsem si to dneska u sebe doma. Jestli tohle letadlo má FM a DM v pořádku, nebo alespoň tak v pořádku jako mají jiná normálně lítatelná letadla tak sežeru svoje boty. A jaký pak mám z toho mít jiný pocit, než že tu hru ten slavný SM pokurvil ? Naštvaný


len klud Jirko. v dobách velmi dávnych a zabudnutých , ked ešte o sound mode sa nič nevedelo , v dobách vzniku PF patch 3.00 , nebolo neobvyklé vidieť ako He111, G4M . Ju87 zoomuje na enemies a zostrelí z predných kulometov. A ani dnes , ak je príležitosť , takúto "ptákovinu" si neopustím, a nie len ja. Vyděšený
A v 1.polovine WWII to tiež nebolo neobyklé, ak klasický bombardér zaútočil na stíhačku. Mrknutí
 
jofe
SB-2 M103 a Hurricane MkI sú historický súčasníci.Mrknutí
 
alfik
Jirko: No já lítám dost často offline a dělají mi to tam AI celkem běžně. Proto (jak už jsem psal) jsem pro soundmod, nebo třeba i pro 6DOF, ale ne pro nová letadla "udělaná" z AI, tedy tímto způsobem. Lepší by bylo bývalo kdyby byl Oleg prostě uvolnil kód, pro fanouše, a ti by "udělali" jistě lepší a reálnější FM a DM.
Nevýhodou tohoto by ale na druhou stranu bylo že by se mohlo objevit několik verzí, a byli bychom tam co byla série CFS.
Nejsme schopni jakýkoli program uchránit modů a čítů. S tím se nedá nic moc dělat, je to přírodní zákon. Jak říká Cimrman, nemusí se nám to líbit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je asi tak všechno co s tím můžeme dělat.
Jak jsme se klopotně shodli s Clonem, bylo by lepší kdyby to bylo naopak, kdyby ti s modem mohli jen na předem označené servery, ale routina použitá v Ilu pracuje naopak. Čili co s tím - jedině udělat to jako Rusi: Nu što... Vódočku popijem...
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
GC3_Messik
XXX_Dazz napsal:
GC3_Messik napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
Za sebe bych to uzavrel asi tim, ze by Fuciho cesta, kterou nastinil tady:
1stCL_Fucida napsal:
...
Psal jsem už jinde jinde: pro mě je ideální stav takový, aby vznikl nějaký tým, který dá dohromady "vhodné" addony, spojí to, zakryptuje a veřejně vydá třeba jako Šturmovik 2. A pevně věřím, že toto v budoucnu nastane..záleží myslím hlavně na BoBu.


je vcelku rozumna a prijatelna i pro me. S timto bych souhlasil. Je to v podobnem duchu jak FreeFalcon a Falcon4 Allied Force.


má to jen jednu malou chybku než se tak stane cca 30 Olego dní tak to bude kurvit hru pro lidi bez sound modu.

Nic proti módům, třeba u OFP ČSLA naprostá špica ale to je jiný příklad páč nebyl Hacknut jako IL a částečně (konzultace) prej i na tom spolupracovali s Bohemkou. Tohle je krádež a cheat ať se to hají jak chce a "zatím" slouží k dobrým účelům. Navíc pochybuju o budoucím posvěcení Olegem.

Asi je pro nějaké jedince čekání na Bobku moc dlouhé.
14 Olego dní už nestačí, nejlepší je mít každej den nějakou novinku či blbinku, hlavně něco se bude dělat, když na nás Oleg kašle soustředěním na bobku. Mě nějaká podpora AI letadel zrovna netankuje, stejnak si už takhle za rok nezalítám se vším co tam je ani kdybych se na hlavu stavěl. A jestli má spit gyro nebo ne mi je taky jedno. Hmm asi nejsem ten správnej IL2 zarytej fanda, kterej si konečně po několika HW upgradech může i vyšperkovat svého miláčka Ila a dopřát mu solidní důchod.VyděšenýVyděšenýVyděšenýVyděšený


Copak neexistují servery se zapnutým checkruntime=2, stačí se na ně připojit Úsměv
Pořád to nechápu, ti co používají sound mod mají své servery a ti co je nepoužívají mají také své, kde je problém ??? Kdo komu takhle kazí hru ?
Nikdo nikoho nenutí sound mód používat ani chodit na servery kde je jeho používání povoleno !!!


No bohužel slušní a poctiví piloti, kteří si nechtějí sound mod nainstalovat mají vnucováno hrát na sound mod serverech ať chtějí nebo nechtějí.

Třeba AH server a jistě jsou i další. V budoucnu třeba bude i válka, pokud již občas neběží na SM. Chápu, že je jen na majiteli serveru co tam bude mít a co nemít ale přesto sound mod chtě nechtě půlí virtuální komunitu. Samotná existence sound modu a přechod serveru nám Non něco cpe co nechceme a ovlivňuje nás to. Stejné jakoby půlka pilotů zůstala na 3.00 s tím rozdílem, že 3.00 se dokážou připojit na 4.08 a nemusí ani tušit, že se jedná o 4.08 server. O férové hře nemůže být ani řeč. Po pár měsících budou dvě skupiny, které se ani ve vzduchu ani nemůžou potkat. Každá skupina hrající úplně jinou hru. A to je na hovno.Šklebící se
Upravil/a GC3_Messik dne 26-01-2008 14:33
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
AH_Ronsoc
SM nam dost spestril Ila ,nikto vas nenuti pouzivat SM !! To ze server nezakazuje overovanie ? je asi tym ze ludia co tam chodia ho chcu . A majitel servera ma zaujem ,aby bol jeho server plny a aby bol aspon 70% pilotov spokojnych.Staci sa pozret kolko ich ma povolene overovanie . Kazdy si moze vybrat ?Je z coho !!! tak tu neplacte .Úsměv
 
czs_scharck
To skoro volá po hlasovačce.
Il-2 je na konci cesty a je potřeba se s tím smířit - jiné to už asi nebude.
Osobně jsem rád za SM.
Pokud to lze, tak používám: NO SONAR sound (SM), víc real REVI zaměřovač, LesFuc FW no bar a switcher/přepínač mezi verzemi nemod/mod - 4.08m/4.09bm.
Nemám pedály ani Track-IR . . . šlehám palcem po klobouku . . .
Pokud lezu někam s CRT=2 tak se prostě přepínačem "vrátím" na no mod verzi a jedu . . . . . není co řešit.
Hysterie je zbytečná . . . . BoB daleko . . . . . . a Chocholoušek má plno . . . Šklebící se

http://archiv.red...o/hori.mp3 - hoří Vyděšený

.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
czs_scharck
Originally Posted by Evgeny
[i]5. Did the "hack" of IL-2, slow the development of SOW Bob?.....in general, you have been silent on this issue, please comment if you would[/i]
We do not have any plans to support IL-2 anymore. We are 500% busy with BoB and following after that series.4.09m will be the last. The protection from cheaters will make other group of enthusiasts that are in contact with me. We will be able only to answer their questions, but will do nothing ourselves in code. Simply, because no time. 4.09 is some user’s made add-on. Our work is only to check and compile.

Okopírováno+zvýrazněno z: Odpovědi Olega Maddoxe.

http://forum.1cpu...php?t=2429
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
MK_KaiN
Největší čít v Ilovi je sonar efekt. Nic jiného se mu nevyrovná. S 6DOF nezjistíte přes půl mapy startující éro a ani vám nepomůže odhalit nepřítele na svý šestý když čumíte do zaměřovače na svůj cíl. Každej kdo lítá na nehacknuté verzi Ila je podezřelej z používání sonar efektu. A tudíž se i jeví jako velmi nedůvěryhodná osoba.
Upravil/a MK_KaiN dne 26-01-2008 15:43
 
Joe Hallenbeck
MK_KaiN napsal:
Největší čít v Ilovi je sonar efekt.


Tomu se rika Bug
313_FlyBoy
RY-C
 
Joe Hallenbeck
Lavo napsal:
...
2 Joe - v slovencine vyuzit a zneuzit ma kurwa odlisny vyznam....Mrknutí



Bohuzel v pripade Ila doslo k vyuziti, i k zneuziti ohledne soundmodu.
313_FlyBoy
RY-C
 
Rufu
Kristaboha tak to přestańte lítat a nefrflejte.Neexistuje dokonalá hra z pohledu uživatele.Ale ona žádná lepší není co?Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,900,613 návštěv