May 18 2024 13:39:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - editace misí DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Mapa Čech a okolí pro Soundmod
Jp-
Bo je jen beta Vyděšený
 
WT_Horrido
Nad Slovenskem nechce nikdo letat. Chteli jsme ji dat na WT server, ale doslo asi 1500 protestnich mailu. A dokonce dve tretiny techto mailu, nevim proc, byly v madarstine. Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Fucida
Pavel K napsal:
To se teda divím, že slováci místo učení čínštiny nebo práci na mapě Kanálu, za kterou by jim líbali ruce dělali mapu Slovenska, kde se toho za 2 světové války kromě SNP taky zas až tak moc nestaloŠklebící se
Ale vážně. Příjde mi jenom logické, že když už by jsme začali něco dělat, tak mapu Čech. Kanál ať si dodělají Angláni, Polsko ať udělají Poláci. Teď je taky trochu jiná situace, než když se dělalo Slovensko. To byla alespoň nějaká naděje, že se mapa objeví v oficiální verzi hry. A ještě jak bude trvat než vyjde oficiální patch a bude podpora v Dgen kampaních. Mapu Čech za nás pravděpodobně nikdo jiný neudělá a čím víc by na ní dělalo lidí, tím rychleji by to šlo. Možná by ještě bylo rozumné rozdělit mapu na Čechy a Moravu, kvůli vyšímu počtu větších měst než na Slovensku. A že to bude trvat dlouho a bude to piplačka, je určitě každému jasné, to sem psát nemusíte.


Už jsi zkusil vytvořit ale spoň detailní misi ve Full Mission builderu..s několika stovkami pozemních objektů? Mapa protektorátu je z vojensko-leteckého hlediska takřka zcela zbytečná - nabádáš tady lidi k mnohaleté práci na projektu, který bude s největší pravděpodobností zcela k ničemu. Navíc je zde reálná možnost, že v době, kdy by nějaká detailnější mapa ČR (na úrovni Slovenska) byla dokončena, tak už Šturm bude mrtvý a vše potáhne BoB.
Kdo se nad tím chce proletět, má možnost v Microsoft Flight Simulatoru. A to zřejmě v detailnější grafice země, než jaké kdy dosáhne Šturm.

PS: Mapa kanálu nebyla vytvořena, protože to Oleg nedovolil (zřejmě aby prodal BoCool. Doufám, že v budoucnu alespoň nějaká menší náhražka vznikne.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jp-
Správně fuči nabádá tak do lochu snim Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
Vyse*te se na Čechy, poďte radši flejmovat.
BTW: Až tu mapu uděláte tak já si kvůli tomu za 4 roky toho ila možná i nainstaluju zpátky.
 
Mungo
310_Gringo napsal:
Mimochodem,když už je mapa slovenska,proč jsem jí neviděl na žádném serveru?Nebo někde je a mě to uniklo?Zamračený
Uvidime, ked bude oficialna. "Bezmenna" online verzia by mohla byt vcelku uzitocna, pretoze generickych map, na ktorych sa daju robit nejake scenare a pritom ako-tak vyzeraju je v Ilovi velmi malo. Teda vseobecne pouzitelnych map v Ilovi je biedne.
Samozrejme notorickym sedlacom Befiek, Fockov a Spitov, ktori sa odpajaju, akonahle vidia na mape nepatricny nazov a medzi pozemnymi cielmi z roku 1941 najdu vojacika s MG-42 sa nezavdacis nijako Šklebící se
Aj ked netusim, kde vlastne vobec su ochotny lietat ... Vyděšený
 
310_Gringo
Já osobně bych se na mapu Slovenska v mapsetu vždy těšil.Mrknutí
Upravil/a 310_Gringo dne 11-03-2008 15:55
 
BP_Tyrl
Hlavně na sci fi honičky, v prdlátkách ze začátku války, v údolích. Hlavně aby byla Avie.Mrknutí
 
clone9cz
AH_Cutora napsal:
...
Nic si nenamlouvejme, bombery jsou pro virtualni piloty minorita, ciste bitevni akce netahnou a ke vzdusnym stretum zde dochazelo velmi sporadicky.
...


a to by ses divil, jak velka je to minorita

stihaci 991286 min/20dni (49560 min/den, 2068min/hodinu ) = 20 denni prumer je 34 stihacu ve vzduchu

bombri/stihaci-bombardaci 413060 min/20dni (20653 min/den, 860min/hodinu) = 20denni prumer je 14 bomberu ve vzduchu


PS: bombardovat nejake AIckove tanky a flaky bude nuda i kdyby ste litali na pozlacenym simulatoru
Upravil/a clone9cz dne 11-03-2008 17:00
 
http://www.wwii-illusion.net
Safrik
Jo já to říkám pořád, že to chce obsluhovatelný flak... (alespoň úplně mrňavoučkej, plosíííím) Úsměv
 
1stCL_Fucida
Safrik napsal:
Jo já to říkám pořád, že to chce obsluhovatelný flak... (alespoň úplně mrňavoučkej, plosíííím) Úsměv


Na tomhle myslím někdo velmi úspěšně pracoval..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Gringo
a to by ses divil, jak velka je to minorita
PS: bombardovat nejake AIckove tanky a flaky bude nuda i kdyby ste litali na pozlacenym simulatoru.


Znám minimálně jednu letku,pro kterou je to PRIORITA.A že jsou to panečku bombarďáci!!!Šklebící se
 
Noram
Safrik napsal:
Jo já to říkám pořád, že to chce obsluhovatelný flak... (alespoň úplně mrňavoučkej, plosíííím) Úsměv


tady ho máš
 
http://noram.youaremighty.com/
ZVP_ALEX
Fučida napsal:......Navíc je zde reálná možnost, že v době, kdy by nějaká detailnější mapa ČR (na úrovni Slovenska) byla dokončena, tak už Šturm bude mrtvý a vše potáhne BoB. .................¨

Pff BOB jo?!? Šklebící se leda tak za 14 dní
Upravil/a ZVP_ALEX dne 12-03-2008 13:20
 
Hoper
vyhlašuji sázku na to, jestli bude dříve BoBek nebo mapa ČR ....

vsazené peníze posílejte na můj účet (zažádejte u mne přes PM)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
3BAP_Cassius Chaerea
Těžká volba, třetí možnost by nebyla? Třeba že Oleg bude vyhlášen za svatého, nebo něco aspoň trochu reálnějšího.
 
1stCL_Fucida
Alex napsal:
Fučida napsal:......Navíc je zde reálná možnost, že v době, kdy by nějaká detailnější mapa ČR (na úrovni Slovenska) byla dokončena, tak už Šturm bude mrtvý a vše potáhne BoB. .................¨

Pff BOB jo?!? Šklebící se leda tak za 14 dní


Se mrkni, jak dlouho dělali naši východní sousedé na své mapě - a to je Slovensko svou rozlohou i celkovou infrastrukturou, hustotou měst, průmyslu..atd..výrazně menší. Když Oleg zvládne BoBku do třech let, tak sázím na ni. I kdyby práce na ČR začali okamžitě Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Ucho
Tyrle, co to máš za hrnec na hlavě? Šklebící se
 
310_Gringo
Ucho napsal:
Tyrle, co to máš za hrnec na hlavě? Šklebící se


Náhodou,Tyrl je tu z nás největší štramákÚsměv
 
XXX_Dazz
Ucho napsal:
Tyrle, co to máš za hrnec na hlavě? Šklebící se


V tom si vaří BP držkovku Šklebící se
není to už mimo topic ? Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,866 návštěv