May 18 2024 10:27:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
Mini coop mise II. FRÜHNEBEL
clone9cz
jestli jsem dobre pochopil, tak tys pod to licko zacouval, ze Úsměv


jinak panove, cerveni, kdo vam to nakukal, ze by se melo po pristani odpojovat ?
nereknu, kdybych sel na nouzak, ale ja v klidku pristal na letisti, ac s rozstrilenym letadlem, a cekal jsem jen na foceni. nesmely pozadavek po befku s rozstrilenym levym kridlem, na odpojeni me tedy zaskocil, nebot jsem netusil k cemu vam to bude dobre, jestli se chcete mezi cervenejma placat po zadech, tak to prosim, ale reknete to na rovinu. a nejaky ntrk, ze mate jak do me strilite, no to mit muzete, spis me to ale pripara, ze se chcete pochlubit "málem vošil".Šklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
Rad
zajímavej polet, zejména hledání orientačních bodů, jako třeba měst, kolejí, potažmo vlaků v mlze těsně nad terénem Úsměv Nakonec se zadařilo (Mha byl ve svém živlu a akorát říkal, že v pravý mlze byt tak krásně vidět nebylo), vlak jsme našli, hlídali a asi i víceméně uhlídali. O útočnících jsme věděli, ale ta obrázková galerie holt řádné stíhání neumožňovala. Já jsem to teda vydržel, ale probral jsem se sám, někde úplně mimo, shodou okolností blízko Li2. Kontaktů bylo dost, ale vždycky jsem se dostal za někoho z našich. Pak lagy ustaly, objevil jsem poškozenýho Tajpana a kryl ho po cestě domů. No kryl, on navigoval, zorientoval se a našel letiště, já se jenom vezl. Přistání do mlhy bylo vcelku Ok. Příště bez těch fallschirmjägerů a bude to ouplně gutt.

edit: Kořistní knipl z Fw 190 A5 byl super, ta překližka hned jinak reagovala. Danke herr Major! Mrknutí
 
CSW_Butys
Nechtěli byste to letět za týden ve stejnou dobu znovu?
 
clone9cz
taky bych navrhoval opacko s tim, ze bych to hostnul treba i na zemi nekde daleko v koute mapy, aby se zjistilo co s tim provedou paragani, tedy jestli to dopadne lip ci nikoliv, dle me by to ale horsi bejt nemelo

EDIT: hlavne se to musi prejmenovat na specialni mise, kvuli tomu dvouplosniku co se nam zritil na runwayŠklebící se
Upravil/a clone9cz dne 11-06-2008 18:16
 
http://www.wwii-illusion.net
Lekk
Dejte přístě jeden wirblewind na každé letiště a bude po nejistote..
Jinak jako velitel druhého wingu Laviček jsme měli na starosti horní krytí nad vlakem - jelikož se nedařilo najít ani vlak, ani koleje ani města..spokojili jsme se s střední výškou horního coveru což bylo 800 metrů...vše nádherně do sebe zapadalo dokonce jsme našli i ten generálskej vlak plnej vožralejch šarží...při nízkém pruletu ze šesté byl zaznamenám tento stav
vagon1 - balaljka, zahulíno
vagon2 - dva blejou, zahulíno, roztančíno
vagon3 - nalejváme vodkynsona, v koutě přednes básní
vagon4 - tři blejou, dva se perou
vagon5 - všichni chrápou
vagon6 - stevardi kmitají - asi stevardvagon

Pak nastalo menší okno - asi mi kiksnul dejchák..páč si pamatuju akorát jednoho vlezlýho fokáče jak se plazí za vlakem..a jak chce střílet tak odletí na mars.
Po chvíli další...možná i něco trefil...ale zase bezpečně odletěl na mars.

Při nízkém pruletu byla situace stejná..jen vagon 6 byl plnej sraček..a mašinfira se z toho poblil..a utek do polí..proto nám ten vlak zastavil.

Když sem se pak už poflakoval dost dlouho nad vlakem tak se mi najednou ozval motor ...jako že balíme skřípeme...a já doletěl na letiště s 30 litru benálu v tanku. Drop tanky u lavočky vydržej fakt prd.

Jednou sem si vystřelil v čelnaku na zumující fokáče..ale nic netrefil...bodejt by jo-..mlha jak mlíko.

Přistání ve měste na řece - jmeno fakt nevim bo sem ho nedokazal přečíst..jo já totiž neumím číst..takže proto.

Jinak zážitky zajímavéé....pochybuju že bychom ten vlak ubránili...eště že padáky naskákaly ... díky Pospič.Šklebící se

 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,901,860 návštěv