May 15 2024 05:00:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
MODpack readme cz (Unified Installer 1.0)
Skyro
Uf. Ja uz MAM 1946tku. Hento bola stara verzia, no ja uz som si zaobstaral pravu 1946tku. nahodil som patch 4.08m a nasledne AAA. Tu obrazovku ktoru si mi dal tu som mal kym som nahodil AAA, teraz mam tu kde je napisane aaa a take stvormotorove lietadlo a japonsky stihac. NO, a ja ked spustim hru, vsetko sa nacita, no nevidim rozdiel medzi tym ked som to mal bez AAA a teraz s AAA. Dalej potrebujem ako instalovat mody a lietadla, nainstaloval som si http://allaircraftarcade.com/forum/viewtopic.php?t=13944 a hra v 60% padne. Dalej by som chcel zoznam lietadiel aj s obrazkami, ale nie ten co je tu, proste pri nazve lietadla je jeho obrazok a nie aby som sa musel preklikavat na wiki. A bolo by dobre aj keby tam bolo aka armada ho ma. DIK
 
czs_scharck
Z AAA se dá dodnes stáhnout plno i docela hodně starých věcí, který se pak dají nazvat " to AAA".
Proto by opravdu nebylo špatné, kdyby jsi napsal to, co jsem chtěl - přesné názvy všeho, co jsi kam instaloval.
No nic . . .
Takhle na to půjdu já až se k tomu z UIv1.0 donutím:
Čistá 1946 v4.08m > AAA Unified Installer v1.1 > AAA_Unified_v1_1_Patch_v1_0 (1.1.1 patch) pokud je ještě potřeba tak poslední wrapper.dll a AC Installer a hotovo.

Pokud si tam chceš přidávat ještě jiný MODy nebo nedodělaný WIP věci tak postupuj podle návodu který je u toho nebo podle toho jejich fóra ale na "novinky" bych dával pozor - nemusí vždy fungovat a riskuješ reinstall.

Mezi složkama ve hře najdi "versionswitcher" - zástupce té ikony si dej na plochu - když tu ikonu rozklikneš tak máš na výběr několik verzí hry - když klikneš na 4.09 mod a klikneš na switch tak se ti verze hry změní na v4.09bm s modama - pak tam najdeš víc letadel.

Seznam letadel s obrázkama je asi nejlepší strejda Google a teta Wiki.
Upravil/a czs_scharck dne 26-04-2009 20:23
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Hoper
ad seznam letadel - a nebo Olegovo "kartotéka" přímo ve hře ?
ale to by asi chtělo si ten program pořádně projít, než začnu diktovat požadavky, že, Skyro ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
czs_scharck
Ještě mě napadlo toto, když se chceš ty éra naučit rozpoznávat.
Zde: HardBall's Aircraft Viewer for 4.08

Jsou tam ale jen stroje které jsou ve hře do verze 4.08m - ale i s obrázkama.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Skyro
Dik, ten soft mi hodne pomohol. Len teraz neviem, patche mi nato idu dat, ale ked minimalizujem hru ukazuje IL-2 etc. Forgotten battles. Pritom zlozka sa vola 1946, aj v instalacii ukazuje 1946. Je to vporiadku?
 
1stCL_Fucida
Je, neměj strach Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Skyro
OK, dakujem moc za pomoc Mrknutí

//BTW Este mi je divne...v tom softe som nasiel Fi-103 (V1) "Buzz-bomb", Fiesler, a v hre lietadlo oznacene Fi-103 nieje. Patch 4.08m mam.
 
1stCL_Fucida
V1 [fau ajns] je neřízená střela. Dá se myslím přidat do misí jen přes Full Mission Builder. Není to letoun.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3BAP_Bugs
Skyro napsal:
Dik, ten soft mi hodne pomohol. Len teraz neviem, patche mi nato idu dat, ale ked minimalizujem hru ukazuje IL-2 etc. Forgotten battles. Pritom zlozka sa vola 1946, aj v instalacii ukazuje 1946. Je to vporiadku?

Je to podozrivé! V papieroch má JAM, hovorí, že vezie DŽEM a auto má plné marmelády!!!!!CoolCool

Skyro napsal:
OK, dakujem moc za pomoc Mrknutí

//BTW Este mi je divne...v tom softe som nasiel Fi-103 (V1) "Buzz-bomb", Fiesler, a v hre lietadlo oznacene Fi-103 nieje. Patch 4.08m mam.

Ale zato si to môžeš skúsiť v Ohke Mrknutí
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 28-04-2009 11:24
 
http://3iap.org
Skyro
3BAP_Bugs napsal:
Skyro napsal:
Dik, ten soft mi hodne pomohol. Len teraz neviem, patche mi nato idu dat, ale ked minimalizujem hru ukazuje IL-2 etc. Forgotten battles. Pritom zlozka sa vola 1946, aj v instalacii ukazuje 1946. Je to vporiadku?

Je to podozrivé! V papieroch má JAM, hovorí, že vezie DŽEM a auto má plné marmelády!!!!!CoolCool

Skyro napsal:
OK, dakujem moc za pomoc Mrknutí

//BTW Este mi je divne...v tom softe som nasiel Fi-103 (V1) "Buzz-bomb", Fiesler, a v hre lietadlo oznacene Fi-103 nieje. Patch 4.08m mam.

Ale zato si to môžeš skúsiť v Ohke Mrknutí


Šklebící se To si ma pobavil dobre sa to vystihuje Pff

A to druhe, co je ohka? Šklebící se
 
Panek
Ohka je řízená sebevražedná puma.
blog-imgs-22.fc2.com/j/s/e/jseagull/Ohka_Baka.jpg
 
Skyro
Hmm to je dost slusne, kde by som ju nasiel? BTW Preco vlastne nemam vsetky lietadla co su v tom softe aj v hre?
 
3BAP_Bugs
Skyro napsal:

A to druhe, co je ohka? Šklebící se


Mal som také šimráni v zádech, že táto otázočka bude nasledovať.Úsměv

Skyro napsal:
...BTW Preco vlastne nemam vsetky lietadla co su v tom softe aj v hre?


HRA a SOFT bude najskôr to isté, aj keď 100% to tvrdiť nemôžem, pretože len smrť je istá! Vyděšený
Ale stavil by som sa, že tie mršky tam niekde zašité budú. Skúsil by som to, ako to tu už niekto písal, modeswitcherom prepnúť na 4.09m + mode. A potom sa len modliť a dúfať, pretože cesty Páne a Microsoftu a u nás v našom kmeni sa hovorí aj Olegové a tvorcov AAA sú nevyspytateľné. Mrknutí
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 28-04-2009 16:47
 
http://3iap.org
Skyro
No takto ja nemam AAA, ten soft je urceny pre AAA? A tu ohku, pod akym oznacenim a v akej armade by som ju nasiel?
Upravil/a Skyro dne 28-04-2009 16:30
 
3BAP_Bugs
Ty máš na mysly toto?
HardBall's Aircraft Viewer for 4.08
Niektoré lietadlá sú lietateľné a niektoré proste NIE ergo sú len pre výššiu inteligenciu ergo prihlúple AI.

Ohka ergo Baka ináč kvet čerešne plným typovým názvom Jokosuka MXY7 Óka (Ohka) (emerický kód Baka) je výplot geniálnych mozgov Krajiny Vychádzajúceho Slnka. Sám ti nepoletí, potrebuješ nosič v podobe upravenej G4M Betty, ale obávam sa, že na polet s ním potrebuješ tiež SM resp. UI1.1 Smutný

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/50/G4M_Type_1_Attack_Bomber_Betty_launching_Baka_G4M-10.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 28-04-2009 16:50
 
http://3iap.org
Skyro
Mam na mysli hardball, nahodil som UI 1.1 a ziadne nove lietadla nevidim...asi som blby ja Smutný
 
3BAP_Bugs
Možno to je zbytočné opakovanie, ale ak si si nainštaloval IL2 Sturmovik 1946 (ver. 4.08) a na ňu potom čistý UI1.1 a potom ešte ten malý opravný patch na UI1.1., tak ti do adresára, kde máš nainštalovanú hru pribudol :

1. adresár MOD
2. niekoľko prepínacích bat súborov - tie sú v hlavnom adresári hry

Ak si spustíš 4.09 + mod.bat (neviem presne teraz jeho názov, ale musíš tam mať 409 a mod (ak máš TrackIR tak si môžeš zapnúť aj 6DOF), pri spustení hry ti nabehne obrázok s formáciu B17 (to sú tie nejaké štvormotorové bombardéry) a útočiace A6M2 ináč Zero, v ľavom dolnom rohu musí byť ver.4.09mb1. V hlavnom menu si spustí Quick Mission builder a v zozname voliteľných lietadiel budeš mať hafo nových typov. Nehľadaj ich v katalógu ergo knižnici typov, tam pridané nie sú.
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 29-04-2009 09:49
 
http://3iap.org
Skyro
No nasiel som, ale misia z quick mission builder sa da hrat klasicky pristatie vzlietnutie a tak? Lebo ked postvim misiu a rovno dam fly tak som hned vo vzduchu...a ta ohka, naco vlastne je dobra,strielat sa z nej neda, namieril som si to na zem, nevybuchol som...a este potrebujem vediet ako instalovat mody a lietadla.
 
alfik
Óka (emeričani musej psát Ohka páč maj blbou řeč Úsměv ) je květ třešně, Baka je trdlo, nemotora, nešika - obvykle to emeričani také (nepříliš přesně) překládají jako blázen.
Zpravidla vídám údaj o tom že tento název použili US borci, ale vzhledem k tomu že je to džaponsky bych to spíše viděl že je to posměšek původem ze Země vycházejícího slunce, který emeričani převzali. Šklebící se
Prej to ani tak není o pilotech stroje, jako spíše o jeho ovladatelnosti Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Skyro
Skusil som letiet s B-29, no nevim ani za svet ako vypustit "LittleBoy"-a. Skusal som space, alt+space, bkspace aj enter a nic Smutný
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,879,176 návštěv