May 17 2024 07:14:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Skiny
Peter Winter
Viděl jsem to na Jacích 9DD spolu s odznakem gard, ale která jednotky to byla ...
(snad 6. GIAP)
 
Hoper
Koty napsal:
...
Gardový Istrebitělný Aviocijný Pluk

to je ale pěkně pomršený - máš splácaný fonetický přepis s "překladem"
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fucida
Šklebící se gardový stíhací letecký pluk Koty, to vím i já, jakožto nácíček Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
olda Olde maly
Tak jsem díky Winterově navedení něco dohledal. Ale otázka stále zůstává Úsměv

[img]http://i854.photobucket.com/albums/ab108/PBP_Olde/jak-9d.jpg[/img] is not a valid Image.
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Farky
Jak-9D se kterým lítal Mikhail Ivanovich Grib u 6.GIAP-ChF na Krymu v květnu 1944. Měl to i později na Jaku-9U.
Upravil/a Farky dne 01-10-2012 06:31
 
olda Olde maly
To jo, ale co ten emblém přesně znamená, páč jak tak koukám, tak ta 20 ho má taky.
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
WT_Horrido
Tohle je snad Řád rudého praporu ne? Je to medajle kterou mohl dostat Anton Špelec jako jednotlivec (jak nesovětské :-) tak i jednotka. Což je asi případ těchle Jaků?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Farky
Jak už Horrido napsal, je to Řád rudého praporu - vyznamenání za statečnost. Mohl ho dostat jednotlivec i jednotka. Nejsem si jistý jestli 6.GIAP ČF ten řád dostal, spíš bych si vsadil na to, že v tom Jaku "26" lítal další vyznamenaný pilot.

Je to na érech hodně vzácné, já to viděl mimo těhle Jaků snad jen na nějaké Lavočce. Jednotku z hlavy nedám, myslím že byla od námořního letectva.
 
olda Olde maly
Já našel jen tohle. Ta malůvka je asi trochu volnějšího rázu, tak jsem si nebyl jistý. No vlastně ani ne, stačí se jen pořádně podívat Šklebící se. Díky kluci Mrknutí
[img]http://i854.photobucket.com/albums/ab108/PBP_Olde/dyrudhopraporu.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a olda Olde maly dne 01-10-2012 10:59
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
saldy
Zlobí mě jedna věc, stáhnu si pack se skiny a funguje mi jenom část z nich, přitom parametry mají stejné, velikost, rozměry, hloubku... Jdou přesto nějak rozhýbat?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Koty
Projeď je fotošopem nebo jiným programem.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Achileus
nebo si zkontroluj jak se jmenujou ty slozky obcas je tam bordel
 
jg26.achileus.cz
FK_Stern
Zdarec, potřeboval bych poradit, jak mám uložit skin vytvořený v Gimpu, aby byl vidět ve hře. Vzal jsem void,naplácal na něj cvičně nějaký barvy, vyexportoval ho do formátu bmp, nazval ho "pokus" a uložil do složky k patřičnému letadlu ve Šturmu. Po spuštění hry se mi však skin vůbec nezobrazí v nabídce.
Díky za odpověď
 
lochness
Pravdepodobne tvuj vytvor nebude v 8-bitove hloubce barev, takze asi ani nebude mit 1MB velikosti. Takze resenim je ukladat vysledny obrazek v pozadovane hloubce.

Pripadne pouzivat 24bit (ted uz nevim, jestli je to spravne jmeno toho pluginu). Link je tusim nekde na M4T foru, pripadne jsem ho uploadnul k sobe, snad se nikdo nebude zlobit Úsměv

Primo v GIMPu se mi ho nepodarilo rozjet, takze kopcim soubor do slozky 24bit a spoustim manualne prevod. Ja teda ukladam v GIMPu soubory do TGA. Po zpracovani se ve slozce 24bitu vytvori odpovidajici BMP a ten uz staci jen nakopcit do hry.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
FK_Stern
Požadované parametry to mělo, přesto to nefachčilo. Stáhnul jsem ten 24-bit a dle tvého postupu to funguje. Díky moc
 
Topper-Czech
Ten prográmek se jmenuje Bright a pokud by vadilo dosovské ovládání, tak existuje i přívětivější "nadstavba" - Brighter. Oba dva se dají coby freeware sehnat na simkomunitách/fórech. Líné pajloty navedu rovnou - http://ulozto.cz/...ighter-zip
 
http://www.e-airport.wz.cz
magot
To jste špatně pochopily tuhle utilitu "bright", ta není na konverzi bmp formátu ale na opravení barev - na vyhlazení přechodů při indexovaných barvách. spouští se příkazem, resp. si z toho udělejte bat.
Zdroj stáhnutí  Code
bright *.bmp -o -bmp



Celý to je o tom že photoshop má mizernej výstup indexovaných barev a tohle to řeší ...
 
lochness
Mas recht Magote, chtelo to tam napsat. Ja se holt zameril na tento konkretni problem a bright bylo jako nejjistejsi cesta k uspechu ve vytvoreni funkcniho souboru. Proto ta rec o konverzich.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
saldy
Smutná zpráva z minulýho týdne je, že skončil web Flight sim files, ještě nedávno jsem odtud sosal nějaký věci, hlavně skiny, ale našel jsem tu třeba piloty do Kometu a najednou šlus. Dobrá zpráva je, že M4T prý převzal obří databázi skinů letadel a postupně zveřejňuje na svých stránkách. O ostatních datech se nemluví takže asi některé zmizí navždy.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Topper-Czech
Škoda. Bohužel po přerodu flyinglegends na flightsimfiles rapidně ubylo nového obsahu a pád byl jen otázkou času. Ale na druhou stranu teď snad posílí návštěvnost M4T.
 
http://www.e-airport.wz.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,165 návštěv