May 17 2024 08:14:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 1
Tyler Durden

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Skiny
Koty
Šklebící se Vzít letní skin a přestříkat bílou? Ve Win7 by to šlo, mají na to dokonce i spešl štětecŠklebící se Takovej povápňovací Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
saldy
radko1111 napsal:
nazdar piloti chcem sa spýtať ci je takíto skyn http://www.flickr.../lightbox/


nevim vevim, tohle je tupování štětcem na sucho a vypadá to jak jinak hrozně, takovej skin mít na letounu to by bylo za trest Zamračený
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Peter Winter
Koty napsal:
radko1111 napsal:
nazdar piloti chcem sa spýtať ci je takíto skyn http://www.flickr.../lightbox/


Zdá s mi to, anebo autor nanášel barvy v opačném pořadí (tj. zelenou na bílou)?
Zpět k tématu, zimních skinů se celkově nedostává, tvoří tak 5% veškerých skinů v oběhu. Ale najdu-li, dám vědětÚsměv


No ono spousta letectev ani zimní zbarvení běžně nepoužívala ...
 
radko1111
lol ja len ci neni nieaky zimi skin ??? ZamračenýZamračenýked si odpustis tu zelenu Úsměv
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
radko1111
a taktiez hladam zakladní skin na ju87 nie ten cierny des co tam je original
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Bart Simpson
Radko, používaš UP3, DBW alebo SAS ModAct?
Ak áno, tak si stiahni The SAS F*cking Big Default Skinmod, mení základné/defaultné skiny:
Part 1-5
Part 7-9
Part 10

Úsměv
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
Bart Simpson
Nevie náhodou niekto, kde by som našiel tieto skiny? Boli vôbec dokončené? Kam sa podeli? Zamračený

http://allaircraf...df1d404e4f
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
TozziFan
EDIT: chybné vlákno.
Upravil/a TozziFan dne 26-07-2012 17:45
 
Fokker
Zdravím, nevíte někdo, kde se dají stáhnout tyhle skiny? (jestli vůbec existují)

[img]http://i1220.photobucket.com/albums/dd455/hafulinka/fokker-a.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://i1220.photobucket.com/albums/dd455/hafulinka/MPM72G-1.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Koty
..Taková rychlootázka - nemá tenhle holandskej tentononc něco společného s FW-189? Vzdáleně mi ho totiž připomíná. (nechce se mi zdlouhavě hledat někde na wikině, takže jestli see někdo orientuje Úsměv )

A druhá - nemá někdo odkaz na skin pro Supperfortressa, takový, aby vypadal jako civilní? Hlodal jsem gógl, ale nic jsem nevyhlodal Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
ZVP_ALEX
Koty napsal:
..Taková rychlootázka - nemá tenhle holandskej tentononc něco společného s FW-189? Vzdáleně mi ho totiž připomíná. (nechce se mi zdlouhavě hledat někde na wikině, takže jestli see někdo orientuje Úsměv )

A druhá - nemá někdo odkaz na skin pro Supperfortressa, takový, aby vypadal jako civilní? Hlodal jsem gógl, ale nic jsem nevyhlodal Šklebící se


Add holandský foker vs. FW-189 - odpověď nemá nic společnýhoNaštvaný
 
Koty
Já jen, že tou konstrukcí jsou hodně podobné. Od tvaru křídel přes zadníčást kabiny a komplet celý ocas Pff
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Fokker
Fokker napsal:
Ani bych neřekl, FW-189 vypadá úplně jinak.
 
magot
Koty napsal:
..Taková rychlootázka - nemá tenhle holandskej tentononc něco společného s FW-189? Vzdáleně mi ho totiž připomíná. (nechce se mi zdlouhavě hledat někde na wikině, takže jestli see někdo orientuje Úsměv )

A druhá - nemá někdo odkaz na skin pro Supperfortressa, takový, aby vypadal jako civilní? Hlodal jsem gógl, ale nic jsem nevyhlodal Šklebící se


Ne byl to návrh Kurta Tanka od nuly. Jeho určení, váha a výzbroj byly naprosto odlišné. Fokker byl stíhač kdežto Fw-189 na průzkum.
 
1stCL_Fucida
Tak jsou to oba dvoumotorové dvoutrupé dvoumotoráky Úsměv Ale kdyby se Koty nejdříve pokusil trochu bádat, než něco plácne, tak by se na tohle neptal Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
radko1111
Bart Simpson napsal:
Radko, používaš UP3, DBW alebo SAS ModAct?
Ak áno, tak si stiahni The SAS F*cking Big Default Skinmod, mení základné/defaultné skiny:
Part 1-5
Part 7-9
Part 10

Úsměv


diki je to super Mrknutí
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Fokker
1stCL_Fucida napsal:
Tak jsou to oba dvoumotorové dvoutrupé dvoumotoráky Úsměv Ale kdyby se Koty nejdříve pokusil trochu bádat, než něco plácne, tak by se na tohle neptal Úsměv


Tak zpět ke skinu, nevíte o něm něco? Stačil by jako template defaultní skin a sám bych si tam přidal roundely a čísla.
 
Koty
1stCL_Fucida napsal:
Tak jsou to oba dvoumotorové dvoutrupé dvoumotoráky Úsměv Ale kdyby se Koty nejdříve pokusil trochu bádat, než něco plácne, tak by se na tohle neptal Úsměv


Jsem se ptal, jestli se v tom někdo orientuje, páčto hledání jsem chtěl nechat jako poslední možnost, páčto mi to voubec nejde Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
olda Olde maly
Dávám to sem. Kluci mi snad poradí který éra toto nosily a u kterého útvaru. Thx.
[img]http://i854.photobucket.com/albums/ab108/PBP_Olde/Orderofthered.jpg[/img] is not a valid Image.
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Koty
Šklebící se Todle jsem neviděl na letadlech. Snad si to tam dávali tímto ocenění piloti. Jinak se nosil podobný Gardový symbol (Můj souč. avatar). Ten se používal u jednotek ozn. jako Gardové (1. Gardový Istrebitělný Aviocijný Pluk)
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,546 návštěv