May 18 2024 07:20:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
NIGHT REAPERS - Target FRANCE
AMP
VGR_BIVOY napsal:
Tak pánové skin na velouše jsem si sám vyrobil Mrknutí a běda tomu kdo mi poškrábe lak Naštvaný . Za trest bude mít problémy s prokrvením jemných cévek a žílek Vyděšený Vyděšený v tym onym .

Jestli jsi ho nedal do "skinpacku" tak uděláš na serveru lagfest, páč ho budou všichni stahovat při hře!!!!!
 
http://311raf.com/cs_wing_hangar.php
Lekk
1stCL_PETRAS napsal:
... musí mít návodčí Skin pack ???


ano...jinak to blokneš všem.
 
Hoper
jen si hoši dejte pozor, abyste si nepřepsali svoje all.ini, ve kterém byste mohli mít o Normandii a Okinawu navíc ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Wolnas
podělal se mi mikrofon,makal jsem na tom a prd, nestihl jsem to opravit asi mám v háji sluchdla, mrzí mne to, těšil jsem se,vše jsem slyšel a to bylo vše, po deváté jsem se nemohl připojit, nevím jestli jsem udělal něco blbě nebo to během akce nejde.......asi jsem vůůůůlNaštvanýNaštvanýNaštvanýNaštvanýNaštvaný
 
BIVOY
Za mne si myslím , že akce byla velmi vydařená bez jediného lagu Mrknutí. Skvěle připravená Mrknutí , kterou jsem si užil i co do napětí Zamračený . Jen víc takových akcí Cool Cool Cool .
 
1stCL_PETRAS
Pokud mohu za návodčího...tak Bumík bez operátora spolupracoval super Mrknutí

Jinak fakt povedené..dík Lekku.

Jen se omlouvám za to informování bombardérů..faux pass Zamračený

Repete ??
 
Hiltos
Diky Lekku
Diky Petrasi
Diky modrasci
Diky radoby modrasci
 
1stCL_Bumik
Supr!! Cool

Díky!
 
1stCL_valhera
Mělo to koule, bylo to skvělé!!! Cool Díky všem!
 
Lekk
Tady je track:

http://www.virtualgrimreapers.net/users/Lekk/NR_track.rar

moc hezky - úspěšnost užasná.

EDIT - sry už smazano.
Upravil/a Lekk dne 24-04-2009 20:30
 
1stCL_Fucida
Líbilo se mi to, mělo to atmošku Úsměv Díky všem a organizátorovi a Hiltošovi zvlášť Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lekk
wolvi napsal:
podělal se mi mikrofon,makal jsem na tom a prd, nestihl jsem to opravit asi mám v háji sluchdla, mrzí mne to, těšil jsem se,vše jsem slyšel a to bylo vše, po deváté jsem se nemohl připojit, nevím jestli jsem udělal něco blbě nebo to během akce nejde.......asi jsem vůůůůlNaštvanýNaštvanýNaštvanýNaštvanýNaštvaný


v pohodě - do coopky se nepřipojíš když je puštěná...micro si napoj jenom na záznam zvuku a nikoliv i v řežimu přehrávání.
 
Merten
Tak i s tím flambováním to bylo parádní Cool
 
Hanss
Noční útok na okupovanou Francii, jednotka dostala za úkol zničit továrnu, situovanou na jihovýchodním okraji Paříže. Let probíhal bez potíží až do chvíle, kdy na nás cca 10 minut před cílem zaútočil nepřátelský noční stíhač. Letadlo poškozeno, uniká palivo, zadní střelec zraněn, proto se pilot rozhodl po sérii obranných manévrů a nouzovém odhozu pum nasadit přímý kurz domů.
Postupně posádka zkontrolovala stav letadla, kromě unikajícího paliva došlo k zablokování směrového kormidla a ustřelení poloviny výškovky.
Celou zpáteční cestu pilot očima visel na ručičce palivoměru, naštěstí motory nepřestaly pracovat a dostali jsme se na dohled domácí základny.
Náročné přistání bohužel pilot nezvládl, letadlo dopadlo při velké rychlosti na přistávací dráhu a explodovalo, celá osádka zahynula.
R.I.P.
Úsměv)
 
310_Runner
Díka pánové bylo to super, jen tak dál, skvělá atmosféra CoolCool
 
1stCL_pbarry
Jop, rozhodne to bylo napínavé. Urcite by se dala poladit nejaka taktika naletu, ale funkce kontroly byla fakt supr a kdyz se nad anglii odmlcela a pri ceste zpatky zas ozvala, to nemelo chybu Úsměv

Beaufighter v mé blízkosti asi 15km před cílem.
[img]http://sweb.cz/barryk/Images/beau2.jpg[/img] is not a valid Image.

Bomby odhozeny nekam do londýna Úsměv

Díky vsem.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Hoper
Tak na to, jak byl distribuován skinpack, to proběhlo bez jediného záškubu. Tedy z pohledu navigátora/TohoCoSedíVzádu :))
(jen byl hodně zajímavý ten první start, kdy jsme po asi 10s od začátku mise zničehožnic vybouchli :)) )

Asi 2x nám "kontakt" utekl, jednoho jsme dojeli, ale až těsně před cílem, takže padal pak společně s jeho vlastníma bombama (dle zápisu kontrarozvědky po výslechu zajatého pilota). Docela mne překvapilo, že jsme letadlo sestřelili až na asi třetí pokus ale ono stejnak letělo celou tu dobu rovně a bez snahy "zmizet"... Ani střelcema se nebránil...
Druhého jsme objevili bohužel jen kousek od nepřátelského pobřeží a stihli jsme ho jen lehce poškodit a pak museli mazat zpět nad moře. Kdyby se ale povedl tenhle cíl, to by bylo haló... ;)))

Jedno navedení na kontakt bylo velice zajímavé, neb jsem měl na stínítku radaru kontakty hned dva. U sebe. Jenže když už jsme byli ve vzdálenosti, kdy jsem cíle začli hledat vizuelně, byli jsme návodčím bez uvedení důvodu staženi promptně zpět :)


teď trošku k radaru...
Po startu jsem měl radar trošku "přetaktován" ;) ale neměl jsem správně chlazení, takže jsme ho musel vrátit do běžného režimu :))
Zbytek lítání jsem si pak hrál s tím, aby naše "letadélko" bylo vždy na správné straně mapy, aby tak nebylo "vidět" do zadu.
Z toho ale plynulo, že díky tomu, že mapa je obdélníkového tvaru, jednou jsem měli dohlednost větší (při letu S-J) a jednou kratší (V-Z)...

Viděl jsem, že mapa jde udělat bez toho "orámování" - nešla by udělat i čtvercová ? :)
A úplně ideální by bylo, kdyby se mapa natáčela se změnou kurzu letadla... :)) (tohle by se hodilo i pro méně zdatné navigátory při běžné navigaci :D )

Taky přemýšlím, jestli to byla taktika nebo prostě jen navigační chyba, ale dvě letadla nám zmizela z radaru - mapy. Točila na cíl až mimo okraj mapy, takže jsme je nemohli sledovat. Kdyby náš první sestřel dokázal letět k cíli přímo po otočce, už bysme ho nestačili znovu zachytit a následně najít.
Druhý kontakt nám ale takhle utekl.
Musím ale dodat, že nevím 100%, zda-li to byl nepřítel...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Wolnas
VGR_Lekk napsal:
wolvi napsal:
podělal se mi mikrofon,makal jsem na tom a prd, nestihl jsem to opravit asi mám v háji sluchdla, mrzí mne to, těšil jsem se,vše jsem slyšel a to bylo vše, po deváté jsem se nemohl připojit, nevím jestli jsem udělal něco blbě nebo to během akce nejde.......asi jsem vůůůůlNaštvanýNaštvanýNaštvanýNaštvanýNaštvaný


v pohodě - do coopky se nepřipojíš když je puštěná...micro si napoj jenom na záznam zvuku a nikoliv i v řežimu přehrávání.


mikrof byl posra.... , koupil jsem nové sluchátka a je to ok
 
1stCL_Bumik
Tož:
Vzhledem k tomu, že operátor se mi někde prasil neznámo kde a střelec měl otravu vepřovým, zbyla ta svinská práce jen na mě. Díky naprosté závislosti na pozemní kontrole a mých smyslech jsem nebyl tedy krotký, ale divoký Mrknutí
Start a letím tam, kam mě navedou. První blízké setkání druhu proběhlo s Bufíkem v levelu na jedenácté. Byl to nějakej Pyč Točič, protože kondenzací nešetřil a chtěl mě vzít zezadu. Nasazuji evasivní kurz a trik, co mě naučil táta a ztrácí mě. Zůstávám nakonec na dva Velouše které měl asi chránit. Mrknutí Pomalu ale jistě je dotahuju a Hlasitou hudbou zesměšňuji prvního. Protože z něj toho upadlo HODNĚ a še po křídle HODNĚ dolů, mylně jsem ho považoval za vyřízeného a nechal se navést na druhého. S ním byla práce delší, ale zase dopadl hůř. Třetího jsme nestihl dotáhnout před koncem povoleného prostoru Smutný Aby toho nebylo málo, přes 10 minut se snažím odhalit neznámí kontakt, ze kterého se vyklubal Junkers na přistání Zamračený Stane se...Cool
 
311_Tank
Kratky report Beaufighteru s volacim znakem Tampac 2:

Startujeme hned po jednice a pzemni kontrola nas navadi do naseho hlidkoveho sektoru v oblasti Doveru.

Zakratko sme navedeni na kontak tery se po vizualnim kontaktu ukaze jako nepratelsky nocni stihac. Tocim jak kokot abych neztratil vizual (vsichni vime jak je B krasnej vyhled vsema smery) nicmene ztracim.

Pode radaru operator hlasi ze se odpoutal a smeruje k nasim dvoum Welingtonum.
Diky striktnimu zakzau vstupu nad francouzkou pevninu memuzem stroj pronasledovat nebo jinak pomoc nasim hochum.

Pote sme navedeni jeste na nekolik radarovych kontaktu ale pouze s jednim se dari navazat vizaul, bohuzel je i kilometr vys a pri snaze dostupat se ztraci take.

Takze bez zarezu.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,900,789 návštěv