May 18 2024 07:24:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Letečtní stíhači v boji nc ČT1
3BAP_Rohlos
TJN, Hellcat - nejlepsi clovekem vyrobena vec vsech dob, hned po pazourku.

To zas byly zgryndy teda...
 
310_cibule
Horri, ty provokátére Šklebící se

A vo tom to je, nééééé? Amérika rulez Cool
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Jp-
WT_Horrido napsal:
Ale že dostali, žluté opice, nakládačku co? Úsměv


dostali a dobej jim tak, jak v reálu tak v emerickym dokumentu, sice bych tipnul, že v dokumentu asi víc Šklebící se http://www.youtub...i-l4pZcFKw

Btw: pěkná blbost lítat v zapalovačích Cool
 
1stCL_Pospa
Kurnik to byla alespon vec ty pekelný kočky ...sem si to hned dal v offlinu ...poslal jsem na sebe 16 žluťáků a hořeli jak fakule ...sem si připadal nějak takhle:

philzine.files.wordpress.com/2008/02/rambo2.jpg

A pak jsem se probudli a 4tý zero mi zoblo křídlo ...takže u Olega je něco fakt blbě Smutný jel jsem podle návodu v tom náborovým filmu a Hellkočka se do vertikály s přemotorovaným motorem za zerem nějak nechytala mrcha Šklebící se
Upravil/a 1stCL_Pospa dne 11-02-2009 15:27
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
clone9cz
Jp- napsal:
...

Btw: pěkná blbost lítat v zapalovačích Cool


Presne tohle si urcite rikali i amici v shermanech
 
http://www.wwii-illusion.net
313_123
Jp- napsal:
WT_Horrido napsal:
Ale že dostali, žluté opice, nakládačku co? Úsměv


dostali a dobej jim tak, jak v reálu tak v emerickym dokumentu, sice bych tipnul, že v dokumentu asi víc Šklebící se http://www.youtub...i-l4pZcFKw

Btw: pěkná blbost lítat v zapalovačích Cool


taková malé OT, ale jsem totálně rozhořčen a můj smysl pro rovnoprávnost vyhlásil červený stupen pohotovosti
zrovna včera jsem koukal na pěchotní dokument o USA vojácích
a o námořnictvu a o letectvu a o všech možnejch bojištích WW2
přišel jsem k tomu seriálu na rapidu asi je nějaký free tak asi nějak
nebude placený tudíž ani kvalitní bo jinak by někdo nedal odkaz na internet pro širokou veřejnost bo by to byl super tunel no prostě rozkrádačka jak za socika (no to je asi na jiné téma)
ale ani v jednom tom dokumentu jsem si nevšiml ani jednoho tmavoameričana to nebojovali či co
zato ted už jsou světloameričani tak líné, že i na to prezidentování musí mít negra a ještě ho ukazujou každej den v TV
jsem s toho nějaký neštastný a zmatený bo mě paníučitelka říkala,
že ty chudáky kradli a vozili otročit do USA už dlouho před WW2
a já prvního viděl až v boji u rákosníků a to ho do toho dokumentu dali nejspíš nedopatřením bo byl bud mrtvý nebo raněný
du napsat kocábovy nebo kdo je ten mínístr pro stmavování ted
at s tím něco udělá aspon jednoho mechanika by měli digitálně stmavit
 
Jirka
313_123 napsal:
Jp- napsal:
WT_Horrido napsal:
Ale že dostali, žluté opice, nakládačku co? Úsměv


dostali a dobej jim tak, jak v reálu tak v emerickym dokumentu, sice bych tipnul, že v dokumentu asi víc Šklebící se http://www.youtub...i-l4pZcFKw

Btw: pěkná blbost lítat v zapalovačích Cool


taková malé OT, ale jsem totálně rozhořčen a můj smysl pro rovnoprávnost vyhlásil červený stupen pohotovosti
zrovna včera jsem koukal na pěchotní dokument o USA vojácích
a o námořnictvu a o letectvu a o všech možnejch bojištích WW2
přišel jsem k tomu seriálu na rapidu asi je nějaký free tak asi nějak
nebude placený tudíž ani kvalitní bo jinak by někdo nedal odkaz na internet pro širokou veřejnost bo by to byl super tunel no prostě rozkrádačka jak za socika (no to je asi na jiné téma)
ale ani v jednom tom dokumentu jsem si nevšiml ani jednoho tmavoameričana to nebojovali či co
zato ted už jsou světloameričani tak líné, že i na to prezidentování musí mít negra a ještě ho ukazujou každej den v TV
jsem s toho nějaký neštastný a zmatený bo mě paníučitelka říkala,
že ty chudáky kradli a vozili otročit do USA už dlouho před WW2
a já prvního viděl až v boji u rákosníků a to ho do toho dokumentu dali nejspíš nedopatřením bo byl bud mrtvý nebo raněný
du napsat kocábovy nebo kdo je ten mínístr pro stmavování ted
at s tím něco udělá aspon jednoho mechanika by měli digitálně stmavit


Tyl by jsi měl jít dělat do politiky. Mezi těmi blbci by jsi se jistě cítil jako ryba ve vodě. Šklebící se
 
313_123
to jsem zkoušel, ale špidla mě sežral čokoládu (pravda/nadneseno - kus jsem zachránil)
ohradil jsem se a tím moje pilitická kariéra skončila (nadneseno - né to ohrazení ten konec kar. ten končí pomaleji 5 let neplatím příspěvky a furt mě nevyoučili a ještě sem tam musím kandidovat v obci)
do čSSd jsem vstoupil ze žištných důvodů (pravda)
a v domění, že mé nízké IQ bude dostačovat (pravda)
nedostačovalo prostě jsem jím neporozuměl nebo jsem málo pil (pravda/lež to nepití a stejně si nejsem zas tak jistý)
 
310_cibule
Takže jedinej, kdo tu nesmí psát OT, jsem já... Smutný
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hiltos
Jsi hlavni admin, tak se podle chovej
 
313_123
310_cibule napsal:
Takže jedinej, kdo tu nesmí psát OT, jsem já... Smutný


jj uhodl jsi a máš bod
jj funkcionáři to mají těžké
jj hlavně hlavní funkcionáři
 
310_cibule
Já jsem "spící" admin. Blanický admin. Budu aktivován toliko v případě, že bude tomuto národu nejhůř.

A už mne neprovokujte, nebo se zase zpronevěřím svému zdejšímu (téměř posvátnému) poslání.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_123
310_cibule napsal:
A už mne neprovokujte, nebo se zase zpronevěřím svému zdejšímu (téměř posvátnému) poslání.


SPÁÁÁT ??? Zamračený
Upravil/a 313_123 dne 12-02-2009 13:19
 
310_cibule
jo
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
clone9cz
Kdyz jsme u tech blanickejch rytiru, tak se tvrdi, ze vyjedou az bude nejhur, ale maj vubec jeste kone, nesezrali je ?

Taky se tvrdi, ze sme byli v 68 napadeny ze 4 stran a presto nikdo na pomoc neprijel, to se ale neni cemu divit, kdyz ste strhali vsechny smerovy tabule ukazujici spravnou cestu.
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Fucida
Veverka z Bitíšky, vězeň z Bitíšky..lipanská jízdní Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
czs_scharck
" . . . a kolik vás tam je, jestli se mohu zeptat ?"
" . . . no to vám řeknu docela přesně . . . . . . . je nás . . nepočítaně"
Šklebící se
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
1stCL_Jamamoto
clone9cz napsal:
Kdyz jsme u tech blanickejch rytiru, tak se tvrdi, ze vyjedou az bude nejhur, ale maj vubec jeste kone, nesezrali je ?

Taky se tvrdi, ze sme byli v 68 napadeny ze 4 stran a presto nikdo na pomoc neprijel, to se ale neni cemu divit, kdyz ste strhali vsechny smerovy tabule ukazujici spravnou cestu.


Od těch bych si moc nesliboval. Už Jára Cimrman upozorňoval na to, že aby tohle vojsko bylo národu vůbec něco platné, potřebuje nutně přezbrojit!!! Mrknutí
 
313_123
1stCL_Jamamoto napsal:
clone9cz napsal:
Kdyz jsme u tech blanickejch rytiru, tak se tvrdi, ze vyjedou az bude nejhur, ale maj vubec jeste kone, nesezrali je ?

Taky se tvrdi, ze sme byli v 68 napadeny ze 4 stran a presto nikdo na pomoc neprijel, to se ale neni cemu divit, kdyz ste strhali vsechny smerovy tabule ukazujici spravnou cestu.


Od těch bych si moc nesliboval. Už Jára Cimrman upozorňoval na to, že aby tohle vojsko bylo národu vůbec něco platné, potřebuje nutně přezbrojit!!! Mrknutí


podívej se na nějaký film od romera
a zjistíš že při návratu oživlých mrtvol není výzbroj to nejdůležitější Úsměv
 
310_cibule
Všechny Vás smažu Cool
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,900,822 návštěv