May 04 2024 12:21:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 3
Leroy, Hot_Dog, AJaromir

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Letečtní stíhači v boji nc ČT1
Tajpan
hanoj.
1. už mi s tým opakovaní kto, kde , kedy a tak dokola idú fakt na mozog. Naštvaný
2. v celku v pohode, len ten záverečný pomer K/D je trošku velmi nepriaznivý pre USA-Army, ked dávajú takéto vítazne suboje nad Vietnamcami.
3. tie rýchlostne časy medzi jednotlivými zostrelmi.
absolutny rekord je cca 3 sekundy. a to ich dal do 20 sekund strelby šest, resp sedem strojov. S! Mrknutí
PS: a nebol to američan, škoda.
 
Panek
Tak to dělej jako já, já při tom hraju Bonda. Akorát upraveného.

To máš flašku borovičky a vždy když se z televize ozve Yenkee je tady nepřítel je tady. tak se poádně napiješ.
Závěrečné tytulky jsem většinou neviděl.
 
WT_Schmouddle
Nojo Pánku, ale to žes neviděl závěrečné titulky není tím že by to moc často opakovali, ale spiš tím že hovno vydržíš..VyděšenýŠklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
3BAP_Bugs
Což o to, grafiku tam majú peknú. Ale mňa na tom seriály najviac fas cínuje Šklebící se ten názov. Letecký stíhači. Je síce pravda, že existujú aj stíhači tankov, stíhači ponoriek príp. domáce stíhačky, ale tí Letecký ma fakt dostali.
Keď by som si kupoval knihu s názvom Stíhač, asi by som ostal v pomykové, ktorého že to má autor na mysli.Cool
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 25-02-2009 13:33
 
http://3iap.org
313_123
toje zajímavé
tady neustále někodo opakuje,
že v tom seriálu někdo něco pořád opakuje
není vám to divné
nebo že by jsem byli už jako ti USAci

jo a ted to nedůležitější
všimli jste si, že tam pořád něco opakujou
hlaně třeba us letadlo tady samo
a tady nepřátelské letadlo (v počtu mnohem větším než to us letadlo)
 
WT_Horrido
Dnešní upoutávka je zvláště poutavá. Šklebící se
"Torpédové bombardéry (sic) Swordfish přispěly k potopení pýchy německého námořnictva, křížníku (sic) Bismarck. Leteční stíhači v boji"
Upravil/a WT_Horrido dne 02-03-2009 19:43
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
jirik
Bratr nedávno koukal na nějaký dokument o Bismarcku. A prej tam ty swordfishe omylem torpédovaly nějaký britský křižník, který zaměnili za Bismarck. Naštěstí jim nějak nezafungovala torpéda a nic se nestalo. Na druhej pokus už to vše fungovalo.
No, jsem na zítra zvědavej.Šklebící se
 
alfik
O tom jsem neslyšel, a nepřipadne mi to jako pravděpodobné, protože:
Bismarck byl nalezen, a poškození trupu po torpédech je dodnes markantní, jakkoli to nebylo přímou příčinou potopení. Nezdá se mi tedy, že by to co v případě jedné lodi zafungovalo bezchybně, v případě druhé lodi tak sklamalo.

"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Panek
Prý ho poškodilo jediné torpédo, ale bloklo mu kromidlo. To je info, které se mi dostalo.
 
jofe
alfik napsal:
O tom jsem neslyšel, a nepřipadne mi to jako pravděpodobné, protože:
Bismarck byl nalezen, a poškození trupu po torpédech je dodnes markantní, jakkoli to nebylo přímou příčinou potopení. Nezdá se mi tedy, že by to co v případě jedné lodi zafungovalo bezchybně, v případě druhé lodi tak sklamalo.

Pri "útoku" na Sheffield boli použité magnetické zapaľovače. Pri útoku na Bismarck boli použité kontaktné zapaľovače. Podľa mne známych info bol Bismarck zasiahnutý dvoma torpédami. Prvé zasiahlo stred lode avšak nedokázalo preraziť protitorpédovú obšívku a nenarobilo veľkých škôd. Druhé malo fatálne následky, po ktorých bolo vyradené kormidlo.
 
Hans-Assi
Úplně přesné dostupné informace. Pikantní je, že H.M.S. Sheffield sloužil Swordfishům často jako cvičný terčÚsměv
 
j4ck41
holt ocekavali Bismarcka tak videli Bismarcka

ale nejpikantnejsi na tom je to ze kdyby nemeli Swordfishe tak Bismarck proklouzne bo bylo desny pocasi a propad paluby v min. a max. vykyvu byl snad 6 (pokud si dobre pamatuju) metru cilize krome tech vykopavek by udajne nic neodstartovalo

joo ... kdyby ... to je nadherny slovo Vyděšený
Upravil/a j4ck41 dne 02-03-2009 22:57
 
fousX
Ale je to krasavecŠklebící se Mrknutí
http://www.youtub...PppKecj-aI
 
clone9cz
co me pri pondelku matete, utery je az neska 3.3. !

teda pri uterku po pondelni pulnoci ... fakt, ze posldni dil byl na odhlaseni celyho discovery Smutný
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Shark_7
Doporučená literatura k dnešnímu dílu :Šklebící se

KENNEDY Ludovic: ,,Pronáledování bitevní lodi Bismarck ,,Mrknutí

 
3BAP_Rohlos
A pritom oproti pacifickejm bitevnim lodim na obou stranach byl Bismarck "jen" takovej delovej clun. Ale nadhernej...
 
j4ck41
BP_Shark_7 napsal:
Doporučená literatura k dnešnímu dílu :Šklebící se

KENNEDY Ludovic: ,,Pronáledování bitevní lodi Bismarck ,,Mrknutí



paradni knizka
 
kirsha
mimochodem, neměli byste někdo k dispozici tohle http://www.amazon...B0000844IH nebo tohle http://www.amazon...PHA1ZRZCG8?
 
alfik
To Jofe: Přesně tak, a obě rány jsou na vraku jasně rozeznatelné. První rána znamenala jen nutnost zaplavit vyvažovací nádrže na protilehlé straně, a protože to byly jinak nádrže na naftu a té tam už moc nebylo, tak ta rána vlasně nic moc neznamenala. Druhá zablokovala kormidlo (tuším že v poloze 15 stup. doleva ale to si nepamatuju jistě - večer se to dovíme Úsměv )
Ta změna zapalovače by to vysvětlovala, díky za info.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
WT_Horrido
První zásah Bismarck mimo oprysknutí barvy nijak nepoškodil, nebylo potřeba nic vyvažovat a to z toho prostého důvodu, že byl zasažen (stejně jako při uplně prvním leteckém utoku) pancéřový pás, nikoli protitorpédová obšívka, protože Bismarck byl docela silně ponořen díky prostřelené přídi.

Kormidla byla zasažene při výchylce 12 (taky se uvadí 15) stupňů vlevo, ale je to celkem jedno protože podle Rusů kteří se k vraku potápěli bylo poškození mnohem rozsáhlejší než jen prosté zablokovaní mechanismu. Je docela vtipné, že do dráhy torpéda Bismarck sám veplul. Angláni prostě měli zatracené štěstí...
Upravil/a WT_Horrido dne 03-03-2009 13:18
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,813,661 návštěv