May 19 2024 01:36:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
mapa Letka 13 (Kuban) - zvláštní chyba
Patrikhuhu
Minulý týden jsme s Horstem létali na této mapě a při jednom z útoků na flak za dělostřeleckým zákopem jsem vybouchnul těsně nad flakem... říkám si, že jsem to schytal do břicha, ale dostalo se mi ujištění od Horsta, "že jsem naboural do stromu". "Ale do jakého stromu? Já tam žádné nemám?" Jsem se divil. No prostě nějaká chyba.
Původně jsem to přisuzoval AAA 1.1 modu, ale pravda bude někde jinde.
Track od Horsta jsem si pustil postupně v modované verzi AAA 1.1, poté pod starším sound modem (0.92 nebo 0.93) a nakonec v klasické holé 4.08. Stromy jsem neměl nikde.

Přikládám screenshoty.
1. Típnuto Horstem:
[img]http://members.upc.cz/patrikhuhu/litani/AH_Kuban_spravne.jpg[/img] is not a valid Image.

2. Típnuto mnou:
[img]http://members.upc.cz/patrikhuhu/litani/AH_Kuban_spatne.jpg[/img] is not a valid Image.

Je mi jasný, že za to asi nemůže server AH, ale je to zajímavý problém...
Máte někdo nějaké podobné zážitky?
Zamračený
 
j4ck41
varim z vody, ale tyhle stromy vypadaj skoro jako ty jaky muze tvurce mapy sam nahazet na mapu ... neni teda mozny, ze mapa byla ted nekdy upravovana a tvurce mohl pouzit stromy z nejakyho modu, ktery Patrik nema?
 
AH_Kraken
Nemáš zapnuté v config.ini stromy na 3(myslím že je to 3Úsměv)? Myslím že při tomto nastavení zmizí stromy které jsou do mapy vloženy jako objekty. Alespoň mě tyhle stromy při tom nastavení zmizí a dělalo mě to i v normálním IL-2 bez modů.
 
AH_Tibor
Pozrem sa na to, v prípade potreby upravím.
 
Patrikhuhu
AH_Kraken napsal:
Nemáš zapnuté v config.ini stromy na 3(myslím že je to 3Úsměv)? Myslím že při tomto nastavení zmizí stromy které jsou do mapy vloženy jako objekty. Alespoň mě tyhle stromy při tom nastavení zmizí a dělalo mě to i v normálním IL-2 bez modů.


Tohle by mohlo být ono. Díky, doma prověřím.
 
j4ck41
AH_Kraken napsal:
Nemáš zapnuté v config.ini stromy na 3(myslím že je to 3Úsměv)? Myslím že při tomto nastavení zmizí stromy které jsou do mapy vloženy jako objekty. Alespoň mě tyhle stromy při tom nastavení zmizí a dělalo mě to i v normálním IL-2 bez modů.


fakt Zamračený ... ale tak to je docela dobrej bug, ne? nemas zkusenosti jeste s nejakyma objektama jaky takhle mizej?
 
alfik
Jojo, taky znám... je to tím. Dokonce stačí si snížit zobrazení stromů a zmizí les, a čovek při přízemním letu (a já většinou sedám do Šturma takže lítám tak že škrtám vrtulí) je v pééérdeli pane hrááábě.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
AH_Tibor
Takže stromy tam sú a zostanú. Účastníci boja si holt musia upraviť nastavenia.
 
AH_Cutora
Ohledně stromů co jednou jsou a jednou nejsou.

IL2 má stromy a porosty co prostě na mapě jsou a jsou jako objekty. Tyto stromy co vím nezmizí při snad žádném nastavení, snad jen změní vzhled.

A pak jsou ty "stromy navíc". Ale to jsou jen grafické objekty co jdou proletět. Co jsme se natrápili (a stále ještě trápíme) se stromy co rostou uprostřed startovacích test RW a jednou tam jsou podruhé nejsou a normálně se skrze ně startuje a přistává - jen ten kdo je zrovna vidí obvykle zmatkuje a střečkuje že se mu tam nechce...
 
Patrikhuhu
Ted jsem to overoval a asi nemas Cutoro pravdu. Pravdu ma Kraken. S nastavenim forest=3 nevidis ty dodane objektove stromy, kterymi neproletis. Pokud se nastaveni zmeni na forest=2, tak je vidis. Holt si je potreba zmenit nastaveni v conf.ini... teda pokud clovek casto leta nizko. Úsměv
 
BP_Tyrl
Já mám Forest=1 a vydím kde co.Zamračený
 
alfik
Při forest 1 zase člověk může zavadit když letí ze svého pohledu těsně nad lesem - asi o neviditelné špičky stromů. Takže po nějakém tom zkoušení bych doporučoval Forest=2 pro bitevníky, a pro stíhače (ti lítají přece jen o pár metrů výše) 1 nebo 2.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,905,765 návštěv