May 19 2024 02:17:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 15

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
help
pain
čawes kluci čo musim spraviť ak chcem aby mi to išlo cez internet prosimZamračený
 
3BAP_Bugs
1. Nainštalovaná hra IL2 Sturmovik 1946
2. Patch 4.09m ofiko

3a. Spustiť hru IL2 Sturmovik
4a. Zvoliť Hra po sieti (Multiplayers)
5a. zadať IP : PORT k222-fw1.fsik.cvut.cz:21000
6a. Stlačiť Pripojiť (Join)

3b. Nainštalovať a nastaviť HypperLobby
4b. vybrať si server
5b. zvoliť Join to server

Mrknutí

Doporučujem doinštalovať TeamSpeak. Pripojovacie info sem:
http://vwings.net...alni-letky
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 19-11-2009 15:02
 
http://3iap.org
Mates
čau, mám problém, sturmovika jsem hrál už dřív, ale ted jsem si ho nainstaloval znovu, zatím nemám připravenou kameru na freetrack a zkoušel jsem si jen tak zalítat a jak sturmovik tak pacifik mi dělá to samé:
u všech pohledů se mi po vteřině otočí obraz směrem do leva, takže mám zaměřovací kříž na pravé straně obrazovky, no prostě je to šejdrem.. nemáte někdo nějaké řešení? díky
 
606_tweester
A mas nainstalovanej ten freetrack?Me to delalo neco podobnyho.Kdyz jsem proste ten freetrack nemel zaply tak se mi pohled vzdycky hodil dozadu.Nebo treba mas spatnej klouboucek na joysticku...tezko rict
 
Mates
hele člověče díky, měl jsi pravdu s tím freetrackem, odinstaloval jsem ho a beží to.. Úsměv
ted musim ještě vyndat filtr z kamery a hurá do bitvy!
 
marasek
Odinstalovat jsi ho nemusel, stačilo ho jen vždy spustit, a bez zapojené kamery zunguje klobouček úplně normálně.
 
www.virtualnikokpit.cz
VCAF_Joe
Tuším, že v config.ini je i nějaký parameter tracktir, který by stačilo vypnout.
Czech Spitfire Club - "We don't forget"
 
http://www.czechspitfireclub.cz
Mates
marasek: nojo, máš pravdu.. dneska jsem to vyřešil všechno.. funguje to parádně! ted už jenom trénovat.. a kosit geršáky!
 
Carel
Zdravim,
nechtěl jsem zakládat novej toppic tak to narvu sem. MAm takovej divnej problém. Mam čistou instalaci 4.09m a na AH_Dedicated server se připojim uplně normálně, za minutu sedim na letišti a valim. Ale když se chci připojit na AH_Special server s tou uplně samou instalací, tak se tam prostě nedostanu. Po prvnim připojení (po restartu většinou, nebo po připojení na AH_Dedicated) napíšu heslo, dam OK, hra začne načítat vše zatim normal, po 90% se objeví v pravo nahoře žlutej čtvereček a při poslednim předávání úkolu se za žlutym objevý i červený a lezou až "za monitor" a stojim a nic se neděje. Když se odpojim a zkoušim znova tak už se ani nedostanu k psaní hesla a rovnou mi to vyhodí na Timeout Smutný Musim znova buď restart uplně, ale ani to většinou nepomůže, nebo se připojit zase na AH_Dedicated ale to taky většinou ne.
Máte někdo nějakej nápad jak to spravit, já už nevim. Občas se mi tam ale podaří dostat ale je to jeden z hodně pokusů Smutný
Jo ještě, zkoušim to přes HL i normálně přes IP
Upravil/a Carel dne 04-01-2010 22:28
 
AMP
Zdarec. V pondělí jsem poletoval na AHčkách celý večer v pohodě. V uterý mapa Barmy 43-44 mě AHčka vykopávají s hláškou: blabla......."TIMEOUT". Jinak toto je první problém s tímto serverem. Neřešil jste toto už někdo? Máte s tím zušenosti? Za radu předem děkuji.
 
http://311raf.com/cs_wing_hangar.php
TozziFan
Je to divný, ale když jsem se chtěl připojit minulý týden na AH, tak mi to vyhodilo stejnou hlášku. Pokoušel jsem to několikrát, ale se stejným efektem. Podotýkám, že se jednalo o čistou verzi 4.09m. Nelenil jsem, přepnul na Xfire s UP2.0m, dal stock4.09m a ejhle... bez problému. Teď opět s čistou 4.09m připojení na AH bez problému.Zamračený
 
czs_scharck
AMPe, laggggggoval jsi tam jako hrom, poskakoval jsi ze strany na stranu, mizel jsi a objevoval se jinde ale ping byl u tebe na hodnotě 1 když jsme se dívali ...... pak tě to vykoplo.
Máš to asi pokažený Vyděšený
Upravil/a czs_scharck dne 31-03-2010 02:47
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
AMP
CZS_Scharck napsal:
AMPe, laggggggoval jsi tam jako hrom, poskakoval jsi ze strany na stranu, mizel jsi a objevoval se jinde ale ping byl u tebe na hodnotě 1 když jsme se dívali ...... pak tě to vykoplo.
Máš to asi pokažený Vyděšený

Hmm ale co kua. Ve šturmu ping 1 ale čverečky jako tahací harmonika...... Připojení k netu jsem měřil, pingal atd... vše bylo jak má být. Já vám tam lagoval, ale mě nelagoval nikdo. Jeden či dva dny předtím vše v pohodě. Tak su z teho kua jelen........SmutnýSmutný
 
http://311raf.com/cs_wing_hangar.php
Bart Simpson
Ako som sa dozvedel, že AH beží na 4.10 tak som sa rozhodol pripojiť a vyskúšať. Lenže po pripojení Join a chvíľku čakania Please wait sa objaví takáto hláška: Connection attempt to remote host failed. Reason: Timeout. Skúšal som sa pripojiť cez 2 inštalačky, čistej 4.10 a aj cez JSGME ako Stock, no neúspešne. S menom by myslím nemal byť problém, je totožné s týmto tu. Inak robilo to aj u iných serverov, nielen na AH. Takže, babo raď. Smutný
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
saldy
Barte, to jsme dva, warbirdsofprey mi to taky píše ale zrovna AH mě teď pouští, nedávno jsem tam měl ban, používám xfire, jakej máš pin? Nahráváš si lítání? Můžou to hodnotit jako cheating.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Bart Simpson
Práveže nepoužívam programy typu XF, HL idem rovno cez hru. Ani si nenahrávam. Počkať, pin? To je čo? Šklebící se

Edit: Nemôže to byť aj nesprávnym nastavením pripojenia? Lebo mám nastavené Modem 56K, ale mám normálny kábel strčený do počítača. Šklebící se

[img]http://img716.imageshack.us/img716/1553/il2fb2010122915213778.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Bart Simpson dne 29-12-2010 15:28
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
AH_Cutora
To je divne... hmm.

Puvodne kdyz jsem predevcirem nahazoval 4.10m tak to tohle delalo lidem kteri maji ILa na modech a pomoci switche prepinaji mezi cistou a zmodovanou verzi. A holt i ta "cista pres switch" neni uplne "cista" a server je kopal kdyz bylo nastavene checkruntime=2. Takze jsem to shodil na 0 a pak to slo vsem kteri to testovali.

Prozatim jsme se dohodli, ze 14 dni nechame nastaveni na 0 (nebudeme hlidat mody) aby meli lidi cas si to dat do kupy a pak hlidani modu zase zapneme.

Takze me napada, zkuste opravdu cistou instalaci ILa...
 
lochness
tohle mi vcera delalo na UP verzi 4.10ky, kdyz jsem se pripojoval ke kolegovi pres hamachi. Naskocilo okno, ze spojeni se nezdarilo kvuli timeoutu, ale okamzite, bez jakekoliv akce z me strany, naskocilo okno s hlaskou uspesneho pripojeni.

Sam jsem zvedav na reporty lidi s cistou verzi 4.10.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,905,974 návštěv