May 15 2024 13:30:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
UP 2.01 patch
Tajpan
nič záhadného, ak sa číta forum. viz vlákno SuperpackC6.
JSGME má problém pri prepisovaní väčšieho obsahu dát. ak k tomu zarátaš tvoj "starý komp"plus nedostatočná pamäť a pravdepodobne si pri aktivácií ešte uskutočnoval nejaký další proces (stahovanie dat ,atd) pravdepodobne nedošlo k 100% prepisu dát.
takže odinštalovať, všetko zmazať a vyčistič registre a nainštalovať znovu.
 
Cracken
Teda, narvat do tohohle hrůzince novou mapu tak, aby fungovala, to je malej zázrak....Naštvaný Víc jak hodinu jsem se vztekal s all.ini - a to jsem kdysi rozchodil i Canonův Kanál! Ale tady - jednou se to objeví, ale neotevře, pak to šoupneš o řádek dolů, to se neobjeví vůbec, další řádek dolů, zase vůbec... Až asi na dvacátý pokus. No děs. A to ty dva srandisti z UP psali, že prej to je jedno, kam se to dá... Hlavně ne na konec. Závěr je jasný: Mor na Hadese a Boomera! Vyděšený
Upravil/a Cracken dne 12-05-2010 22:33
 
Ajvn
Zdarec hoši.
Potřeboval bych updatnout :
JSGME-generic mod enabler z v2.4.0.145 na 2.6.0.157
Stahnul jsem si to, ale nevím kde to mám nainstalovat. Je tam sise návod, jenže anglicky, timto jazykem nevládnu.
Posledně jsem to někam rysknul a posral jsem to tak že pak nastal jedině reinstal...Šklebící se
Takže mi někdo prosím poraďte dík.
 
57_OTU_Twenty
Zdar Ivo,

jen se zeptám : proč updatuješ JSGME? Že by SH?
 
www.57otu.cz
lochness
zrejme mas padny duvod, proc to chces preinstalovat. no z osobni zkusenosti to nemam, takze dle navodu zde mas dve moznosti.:
1) nainstalujes jsgme kamkoliv chces
2) nechas vytvorit zastupce na plose a pokud chces pouzivat jsgme pro vic her, zkopirujes ho kolikrat potrebujes. kazdemu zastupci musis zmenit slozku, ve ktere se ma spoustet, tzn pravy mysitko na nej, vlastnosti a do radku "spoustet v" napsat cestu do adresare hry, napr C:/hry/il2 (pokud to budes pouzivat jen v jedne hre, staci jen jeden zastupce, to je jasny, ze? )
3) prejmenujes kazdeho zastupce na originalni jmeno, abys vedel, kterej patri ke ktere hre.

takze shrnuti, pokud to potrebujes jen pro sturma, nainstalis jsgme kamkoliv, vytvoris 1 zastupce, upravis mu slozku spousteni a to by melo byt vsecko.

mozna se tam este pri prvnim spousteni nastavuje jmeno slozky s modama, na to uz prijdes.

druha moznost instalace popisuje, ze pro kazdou rozdilnou hru muzes nainstalovat jsgme znovu do prislusne slozky hry
Upravil/a lochness dne 26-08-2010 21:51
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
TozziFan
Až ho updatuješ, tak nedávej "UPUpdate/Restore" Ultr@Packu, jinak se ti obnový starší JSGMEMrknutí
 
Ajvn
Hoši mám na ploše tu žlutou placku s napisem G a pd tím je napsáno JSGME. přepínaji se stím mody.
No a tam chtějí updates na nuvou verzi. Když jsem to vminulosti obnovené neměl nedostal jsem se na Spity vs BF. Když jsem to updejtnul tak potom jo. ale už si nepamatuji jak jsem to zmastil.
No a teď se tam nemužu dostat zas.
To je jedine co nemám ve shodě. Jinak mám : orginál 4.09 do toho poslední UP-2.01(těch 9 partú)Smutný
všude to jde jen ne na Spity . tak nevím kde je zakopaný pes.
 
Ajvn
Jo Lochnesi zatím dík skusím to.
 
Ajvn
Už to šlape dík.Úsměv
 
FK_Rudiger
Nazdar nainstaloval jsem si UP 2.01 má to být anglicky nebo jsem to zkazil?
Případně jak tam češtinu dostat.Dík
 
310_Pip
anglicky je to dobre, zkus editovat conf.ini v korenovem adresari Ila a hledej 'locale= ' (=en nebo cs, ale myslim, ze vetsinu budes mit english)
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
lochness
nejsem si jistej, jestli je UP lokalizovanej do cestiny. ja sem kamosum delal vlastni preklad a od te doby to asi nepokrocilo. uvidis co zjistis
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
trup
UP lokalizovaný dočeštiny z velké části je(ovládání,letové příkazy apod.)
mám dojem .že to dělal "Pavel K", ale nejsem si jistý. Složka se jmenuje "CS pro UI" a zabalená má cca 342kB.složka se umístí do složky ModsMrknutí.
 
FK_Rudiger
A to bude čeština pro UI fungovat i v UP
 
TozziFan
trup napsal:
UP lokalizovaný dočeštiny z velké části je(ovládání,letové příkazy apod.)
mám dojem .že to dělal "Pavel K", ale nejsem si jistý. Složka se jmenuje "CS pro UI" a zabalená má cca 342kB.složka se umístí do složky ModsMrknutí.

Jen upřesnění. Soubor od Pavla K, je jen překladkterý si musíš nakopírovat do složky z hrou. Lokalizace by to byla pouze v případě, že v conf.ini napíšeš v řádku "locale=cs" a vše ti pak půjde v češtině (orig. hra). Jen dodám, že pokud si počeštíš UP a poté v budoucnu provedeš UPUpdate/Restore, tak se ti hra přepíše zpět do angličtiny.Mrknutí
 
FK_Rudiger
Jo pochopeno,nechám si anglinu furt lepší než ruština a
UP se rodí celem často.Dík za info pánové.
 
Paulus
Pokud cheš mít v UP či HSFX češtinu použij mod EnjoyrPatch.
Poslední verze je zde: http://mission4to...ile=search
(je nutná registrace na url)
Ještě doporučuju přidat soundmod_cz. Je to pro mé potřeby vytvořený mod. Vše co šlo, počešťuje, přidává české jednotky, prapor atd. Většinu vytvořil Pavel K.
Obsahuje: Forgotten_Countries_v1.02
Cs_units
Medalpack
FlagPack3
LAL_Hangar
Mod_DLV_Infantry
národní hudbu
cs Voicepak
BloodGore (mrtvý pilot + krev)

Najdeš ho zde:
http://uloz.to/57...mod-cz.rar

Ještě se mi líbí tento mod:
!Animated_Oil_Blotch(stříkance oleje)
http://www.letaji...wnload.htm

Pokud některá mise či kampaň není v češtině, najdi si příslušné texty v Dgen a musí tam být složka s příponou Xxx_ru.dat obsahující češtinu.(např. campaignsDe'_ru.dat) pokud je tam pouze složka např. campaignsDe'_cs.dat tak je potřeba ji přejmenovat na Xxx–ru.dat
Doporučuju přidávat mod EnjoyrPatch a soundmod_cz. přes JSGME. Kdykoliv budeš vylepšovat IL2 máš k dispozici kompletní češtinu.
Upravil/a Paulus dne 05-09-2010 13:44
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Bart Simpson
Ještě doporučuju přidat soundmod_cz. Je to pro mé potřeby vytvořený mod. Vše co šlo, počešťuje, přidává české jednotky, prapor atd. Většinu vytvořil Pavel K.
Obsahuje: Forgotten_Countries_v1.02
Cs_units
Medalpack
FlagPack3
LAL_Hangar
Mod_DLV_Infantry
národní hudbu
cs Voicepak
BloodGore (mrtvý pilot + krev)

Najdeš ho zde:
http://uloz.to/57...mod-cz.rar

Ještě se mi líbí tento mod:
!Animated_Oil_Blotch(stříkance oleje)
http://www.letaji...wnload.htm

stačí to spustiť cez JSGME? Úsměv
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
Paulus
SamozřejměMrknutíDOPORUČUJIÚsměv
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
LEON_CZ
von Pavel napsal:
Pokud cheš mít v UP či HSFX češtinu použij mod EnjoyrPatch.
Poslední verze je zde: http://mission4to...ile=search
(je nutná registrace na url)
Ještě doporučuju přidat soundmod_cz. Je to pro mé potřeby vytvořený mod. Vše co šlo, počešťuje, přidává české jednotky, prapor atd. Většinu vytvořil Pavel K.
Obsahuje: Forgotten_Countries_v1.02
Cs_units
Medalpack
FlagPack3
LAL_Hangar
Mod_DLV_Infantry
národní hudbu
cs Voicepak
BloodGore (mrtvý pilot + krev)

Najdeš ho zde:
http://uloz.to/57...mod-cz.rar

Ještě se mi líbí tento mod:
!Animated_Oil_Blotch(stříkance oleje)
http://www.letaji...wnload.htm

Pokud některá mise či kampaň není v češtině, najdi si příslušné texty v Dgen a musí tam být složka s příponou Xxx_ru.dat obsahující češtinu.(např. campaignsDe'_ru.dat) pokud je tam pouze složka např. campaignsDe'_cs.dat tak je potřeba ji přejmenovat na Xxx–ru.dat
Doporučuju přidávat mod EnjoyrPatch a soundmod_cz. přes JSGME. Kdykoliv budeš vylepšovat IL2 máš k dispozici kompletní češtinu.


Opravdu je tento postup počeštění funkční i pro UltraPack 2.01? Mně tato čeština valila až do UltraPacku 1.8, teď když se ale s počeštěným UP 2.01 připojím na server, kde je ZUTI mod, tak můžu klikat na letiště jak chci, okno s výběrem letadel mi už ale nenaběhne Smutný Na serverech bez ZUTI modu mně nabídka letadel klikem na letiště vyvolat jde. Vám ostatním čeština v IL-2 UP 2.01 na ZUTI serverech problémy nedělá?
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,881,176 návštěv