May 18 2024 11:26:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of Flight - Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Společný polet CZ/SK komunity ve chmelnicích?
Vilik
Ale hned dvakrát po sobě. A ještě k tomu z uplně jiný strany? Naposled se mi to stalo asi před více jak týdnem. A taky na syndikátu.
 
AH_Kraken
Vilik napsal:
....Krakene... kolikrát si na mě vystřelil?


Jednou. V tý výšce jsi Dr.I nečekal co?Úsměv

Nechápu Leone co máš proti mrakůmÚsměv vždyť to byly faj honičkyÚsměv. Akorát při poslední honičce, když jsi byl za mnou, tak jsem zkusil v mraku uděla půlpřemet s tím že nahoře vyletím v protisměru. Mrak byl vyšší než jsem čekal a po usilovném kvedlání se kniplem a hrkání plynovou pákou jsem byl rád že jsem dole vypadl s motorem na volnoběh, rychlostí 150mph a náklonu cca 70stupňů. To jsem pak radši letěl se staženým ocesem u země domůÚsměv
 
Vilik
Jak může po jednom zásahu explodovat letadlo? To by snad musel bejt přímej zásah do nádrže.
Ty si vystřelil zezadu. A pak při druhym letu další dr1 z 90° vpravo. A zas jeden zásah a padám k zemi v plamenech.
To mi hlava nebere.
 
LEON_CZ
TO Vilik: To ještě nic není, já expolodoval na CoCoSu, když po mně zespodu vystřelil Dr.1, kterej klesal kolmo dolů ale ocasem napřed (kdyby měl silnější motor, tak by vysel na vrtuli). Mně se nikdy Fokkera takhle na stojáka delší dobu udržet nepodařilo, buď to byla náhoda jako sviňa, nebo Pan pilot Úsměv Schválně jsem se totiž na něj díval, kdy přepadne a najednou prásk, nádrž Šklebící se
 
http://www.virtualnipilot.cz/
Vilik
Včera to byl krásnej polet na WT.
6 sestřelů s delfínem. A to tam byl jednu chvíli poměr stran 10vs3 pro Trotels Central PowersŠklebící se
 
swt
Chtěl bych se k vám taky občas přidat, dneska jsem dokonce zkoušel připojit se na multiplayer, ale WT server tam má furt "loading mission"
Pak jsem byl chvilku na nějakým serveru kde byl WT_Peci ale ten furt někde prej umíral tak jsme se nějak nepotkali.

Pokud byste měli někdo zvrhlou touhu skusit udělat nějakou miniškoličku nováčkovi sice schopnýmu lítat ale totálně neschopnýmu bojovat, manévrovat a něco trefit, tak bych byl vděčen. Bejvám na ICQ 447605 ...
 
313_123
prubni servr Les Hellequins
bejvám tam jak mě žena, dítě, práce, pivo dovolí

TS3 313
 
ZVP_ALEX
LC_LEON_CZ napsal:
..............Nebyla by chuť v české komunitě na nějaké PRAVIDELNÉ pohodové polétání ve stále stejný čas na stále stejném serveru? Klidně večer jednou týdně, na to si pořídí vyšetřit čas snad každý. Ne, že by nebylo v RoF s kým hrát, .......................


A tady by jsem rád navázal na LEONŮV příspěvek. Za poslední cca dva měsíce docházím k závěru, že na většině servrů jako jsou Helequins, Sydicate, atd. ...... to bohužel začíná být pěkná nudaSmutný Pořád jedna a ta samá mapa a planset cca tří až čtyř letadel na každé straně, sterilní ideální počasí a v podstatě masomlejny nad Verdunem. Co takhle začít pravidelně, například ve čtvrtek, lítat na servru WT kde jsou přece jenom jiný mapy a akce, no a časem rozšiřovat jejich počet?Vyděšený Věřím, že se v české a slovenské komunitě najde dost schopných map tvůrců, kteří se stejně jako svého času na českých servrech Il2, zhostí úkolu tvorby map s patřičnou náplní a tím i atmosférou se ctí a nápaditostí.......Šklebící se Šklebící se Šklebící se

Je škoda to nezkusit!!! Mrknutí Tak co vy na to?!?!?Vyděšený Vyděšený Vyděšený
Upravil/a ZVP_ALEX dne 20-05-2011 07:15
 
Hokus
ZVP_ALEX napsal:
LC_LEON_CZ napsal:
..............Nebyla by chuť v české komunitě na nějaké PRAVIDELNÉ pohodové polétání ve stále stejný čas na stále stejném serveru? Klidně večer jednou týdně, na to si pořídí vyšetřit čas snad každý. Ne, že by nebylo v RoF s kým hrát, .......................


A tady by jsem rád navázal na LEONŮV příspěvek. Za poslední cca dva měsíce docházím k závěru, že na většině servrů jako jsou Helequins, Sydicate, atd. ...... to bohužel začíná být pěkná nudaSmutný Pořád jedna a ta samá mapa a planset cca tří až čtyř letadel na každé straně, sterilní ideální počasí a v podstatě masomlejny nad Verdunem. Co takhle začít pravidelně, například ve čtvrtek, lítat na servru WT kde jsou přece jenom jiný mapy a akce, no a časem rozšiřovat jejich počet?Vyděšený Věřím, že se v české a slovenské komunitě najde dost schopných map tvůrců, kteří se stejně jako svého času na českých servrech Il2, zhostí úkolu tvorby map s patřičnou náplní a tím i atmosférou se ctí a nápaditostí.......Šklebící se Šklebící se Šklebící se

Je škoda to nezkusit!!! Mrknutí Tak co vy na to?!?!?Vyděšený Vyděšený Vyděšený

Ja bych rád,ale mě to tam hrozne laguje.
 
BP_Tyrl
No je pravda, že bych si také rád zalítal v DH2 a měl jistotu, že nepotkám FokkeraVIII. Jenže ona ta WT skoro furt nejedou.
 
j4ck41
mno jelikoz na multak koukam jenom proto abych videl jestli jedou WTcka a jestli tam nekdo je tak a kdyz vidim ze ne, tak obcas jdu na Hellequins tak se me Alexuv napad zamlouva ... staci se dohodnout
 
ZVP_ALEX
Hrome, jaký velký domlouvání, prostě ve čtvrtek 26.5.2011 ve 20.00 na servru WT a ostatní se uvidí. Když přijdou jen hoši od WT,BP a ZVP co lítají Rof a z ostatních letek jen 25% tak bude plno a srandy kopec.
Bude to takový, jaký si to uděláme a ne furt lítat D.VII, Dr.I, Spad XIII, Se5a a Pupa s Camelem.Vyděšený

Takže příští týden ve čtvrtek a je to!!!Šklebící se Šklebící se Šklebící se

WT, LM(BP+ZVP) povinně a ostatní z donucení Mrknutí Šklebící se Naštvaný
 
LangMaster
To jsem zvědavěj na čem teda pojetíme když jsi tu všechny pořádný letadla jmenoval Smutný
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
WT_Schmouddle
No, WT server jede když nepadne a pak ho pustim když mi někdo řekne že spadnul, nekontroluju ho denně.

Obvyklým problémem je ztráta spojení s materskym serverem.

Takže když spadne server, napište mi do ICQ nebo pošlete PMko a ja vim že se co děje. Někteří mají dokonce na mne i telefon a stejně mi nedají vědět..Úsměv
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
FK_Rudiger
Tleskačovo kolo Šklebící se
 
1stCL_Novotny
ZVP_ALEX napsal:
Hrome, jaký velký domlouvání, prostě ve čtvrtek 26.5.2011 ve 20.00 na servru WT a ostatní se uvidí. Když přijdou jen hoši od WT,BP a ZVP co lítají Rof a z ostatních letek jen 25% tak bude plno a srandy kopec.
Bude to takový, jaký si to uděláme a ne furt lítat D.VII, Dr.I, Spad XIII, Se5a a Pupa s Camelem.Vyděšený

Takže příští týden ve čtvrtek a je to!!!Šklebící se Šklebící se Šklebící se

WT, LM(BP+ZVP) povinně a ostatní z donucení Mrknutí Šklebící se Naštvaný


Hm paláda. Já a spousta dalších si můžem každej Čtvrtek opravdu akorát udělat sami. Protože je to v pracovní den. Mrknutí
 
LangMaster
WT_Schmouddle napsal:
No, WT server jede když nepadne a pak ho pustim když mi někdo řekne že spadnul, nekontroluju ho denně.

Obvyklým problémem je ztráta spojení s materskym serverem.

Takže když spadne server, napište mi do ICQ nebo pošlete PMko a ja vim že se co děje. Někteří mají dokonce na mne i telefon a stejně mi nedají vědět..Úsměv
Tak mě to ICQ posli pisnu ti kdyz nepude.
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
BP_Tyrl
Doporučoval bych WT server přejmenovat na !!!WT_Real Planeset!!! Tím se server dostane na začátek tabulky serverů a bude tam narváno. Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,176 návštěv