May 20 2024 19:00:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Palba 1938 - ČSL vs. Luftwaffe
MaP
Nová verze modu pro tuhle specku:

aktuální verze
http://www.vwings...ost_130699

Obsahuje:
SAS online buttons 6.3
SAS modaktivátor pro UP2.01
Kubelwagen + Jeep s kulometem
AviaBk534Sea (přesněji řečeno B-534 s přistávacím hákem)
AviaB534 3.série (bohužel bez bomb)
Bf-109B-1, B-2, C-1, D-1 a D1 Late + lores kokpity

Nově:
Letov Š-328 + vylepšený kokpit
He51C-1
Ju-52/3mg3e
Český voicepack
nějaké skiny nových letadel

Myslím, že z letadel je to všechno, žádné jiné předválečné české nebo německé modované letadlo není k dispozici (teda mimo dost obstarožního He-45).

Zbývá udělat:
-upravit air.ini (pořadí letadel a nějaké drobné mušky)
-Otestovat
-případně vyrobit vhodné skiny
-případně nějaká letadla zase vyhodit (třeba námořní Avii)

Instalace:
Mít nainstalovaný (radši čistý) UP 2.01 a rozbalit stažený soubor do adresáře ila. Žádné speciální mody nejsou potřeba. Pak zapnout pomocí jsgme mod CsvsGermany1938 (pozor trvá to dlouho, mod má necelý 1GB). Případně rozbalit si někam mod a překopírovat obsah adresáře .\jsgme\CSvsGermany1938 do adresáře ila. Ten první způsob instalace má tu výhodu, že po odinstalování je il čistý.
Upravil/a MaP dne 22-08-2010 22:25
 
MaP
olda maly napsal:
Kterej mod k tomu je potřeba ještě aktivovat? Se samotným IL hodí chybovou hlášku při 30% načítání Smutný


Snad žádnej. Stačí mít čistý UP 2.01. Zkoušel jsem různé kombinace a bylo to OK. Podíval bych se, jestli nemáš něco v adresáři MODS a to případně vymazal. Pokud je nějaký problém s letadly, tak to mě to padalo na 60%. Teď jsem si toho tak 2 hodinky užíval, než jsem našel chybu v air.ini .
 
1stCL_Fucida
Výborně MaPe, jen jsi to neměl dávat ke stažení teď, ale až po otestování Šklebící se

Ty kokpity pro Bf 109 jsou od "Lorese", nebo jsou "low-res"?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_Mik
Tak koukám že debata o co nejlepší planeset je na světě. Tet čekám kdy přijde na řadu možnost postavit tam pár fokáčů.
Jako někdo kdo chce letět za obranu naší vlasti jsem rád za každý pack ve kterém přibude nějaké to kanonové befko a na druhé straně starší B534.
Já bych tam těm čechům přihodil možná ještě nějaké to ozbrojené rogalo aby bylo do čeho střílet.Šklebící se
Těšim se na pořádné střetnutí, ale jak to tak vypadá tak budu šplhat s dvojplošníkem do stratosféry za nějakou tou stojedenáckou a čekat na namachrovaný befka.
 
606_Temp
Miku, nesmíš se moc divit. Oni kluci zjistili, že Berty jsou moc náchylné na motor a jejich výzbroj je dokonce horší než Avií. Očekává se od nich, že zvítězí na plné čáře, tak si to přece musí pojistit :Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Hiltos
A jeje, uz zase fnukame. A to jeste ani neni jasne, jaky vlastne planeset bude. Neni to trosku predcasne?

Fuci, mozna by slo na mape vyhradit prostor, do ktereho modri nesmeji, oznaceny treba velkou ceduli "HALT - Tschechische Kindergarten" a tam by si kluci s Aviema mohli sukat u zeme beze strachu, ze za/nad sebou uvidi nejake letadlo :-)
Upravil/a Hiltos dne 20-08-2010 11:42
 
j4ck41
co si stezujete? CSL bude mit k dispozici palubni Bk 534 ... vite jak budou kluci od Luftwaffe cumet az zjisti ze leteckou obranu Prahy zajistuje letadlova lod Primator Pavel Bém?
Upravil/a j4ck41 dne 20-08-2010 11:17
 
1stCL_Fucida
Hiltoš, Tschechische Kindergarten je hlavním cílem pro bombardéry Šklebící se

Kanonová Befka nebudou. Resp. budou, ale nebudou mít kanony Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tajpan
310_Mik napsal:
Tak koukám že debata o co nejlepší planeset je na světě. Tet čekám kdy přijde na řadu možnost postavit tam pár fokáčů.
Jako někdo kdo chce letět za obranu naší vlasti jsem rád za každý pack ve kterém přibude nějaké to kanonové befko a na druhé straně starší B534.
Já bych tam těm čechům přihodil možná ještě nějaké to ozbrojené rogalo aby bylo do čeho střílet.Šklebící se
Těšim se na pořádné střetnutí, ale jak to tak vypadá tak budu šplhat s dvojplošníkem do stratosféry za nějakou tou stojedenáckou a čekat na namachrovaný befka.


dobrá rada a zadarmo.
Mlčeti nad zlato.
Mrknutí
 
310_Mik
Jak fňukáme? já tady napsal že už se debatuje o planesetech. Nepsal jsem žádný keci o tom kolik tam čeho lítalo atd. Když jsem psal tak šlo o to abych si taky třeba zahrál když u toho budu sedět celej den a né jen dělal ze sebe terč jako na adw v první roce války kdy každej skopčák se snaží dokázat jakej je machr. Ty německý keci bych si taky odpustil.
Nicméně raději to nepoletím než to zase poslouchat. hoj
Upravil/a 310_Mik dne 20-08-2010 12:01
 
Tajpan
2Fučida: ten další modpack, by nebol zlý, ale ako bolo vyššie zmienené:
"s UP akcia shopnost pilotov na tejto specialke bude cca 60percent,"
s dalším Modpackom to ešte menej.
Potom budeš aktivovat CRT2, resp CRT3 (ak už je na svete) ak nechceš tam mat neviditelné lietadlá a iné nepredvítadelné problémy. A potom akcie schopnost klesne na k minimálnemu počtu pilotov.
všetko má svoje za i proti.
 
1stCL_pbarry
310_Mik napsal:
Jak fňukáme? já tady napsal že už se debatuje o planesetech. Nepsal jsem žádný keci o tom kolik tam čeho lítalo atd. Když jsem psal tak šlo o to abych si taky třeba zahrál když u toho budu sedět celej den a né jen dělal ze sebe terč jako na adw v první roce války kdy každej skopčák se snaží dokázat jakej je machr. Ty německý keci bych si taky odpustil.
Nicméně raději to nepoletím než to zase poslouchat. hoj


Co tě štve ? Si zjisti co která strana měla v daném období (podzim 1938) ve výzbroji, co nám nabízí sturm, co nám nabízí nový mod a akceptuj to.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
606_Temp
ovšem hlavně ve správných poměrech Mrknutí
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_pbarry
606_Tempik napsal:
ovšem hlavně ve správných poměrech Mrknutí


Ano ano, to je důležité především když rozdíl činí dva kulomety puškové ráže navíc.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
606_Temp
je to dvojnásobek palebné síly, takže ano, je to důležité....
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
3BAP_Cassius Chaerea
Pilot má koule jen tehdy, když lítá v té největší sračce co je na mapě, koho to nebaví, ten ať si lítá v kometu.
 
1stCL_pbarry
Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
torr
když vidím virt.datum 4.11.1938,nemělu Luftwafe k dispozici BF110/C1?popřípade "španělské" BF110?
 
kouty
Podle wiki bylo vyrobeno jen 45 kusů "B"čka. "C"čko se začalo vyrábět až na konci roku 38. Navíc 110ka má 3 kulomety a dokonce kanón!!! a to by přeci nešlo Vyděšený
 
606_Temp
To tedy LW neměla moc Befek. Může tu sem někdo hodit početní stavy na rok 38? Odpadli by tu tyhle debaty
Proti 110kám nic nemám. Těch ale asi taky nebylo zas tak moc, ne?

Fučida už by mohl hodit alespoň nějaký předběžný planeset. Všude po netu se jen debatuj co asi tak, ale od vršku to spí.


"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,913,440 návštěv