May 18 2024 10:26:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Bez tématu 1
Blue_Tiger_cz
Děkuju za odpověď a názor, jen si nejsem jistý, zda je to tím. Měřil jsem odezvu během připojování (pokusím se připojit obrázek, jen nevím, jestli ho sem vnutímZamračený)průměr byl 4 ms.
P.S. tak ten obrázek mi nejde vložit, nemůžu na to přijítSmutný
Zdravím,B.T.
Upravil/a clone9cz dne 24-02-2011 01:39
 
1stCL_Fucida
4 ms je dobrá odezva Úsměv Potřebujš ještě nějakej další názor? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Blue_Tiger_cz
!?% boha máriu, bazsom!!ě?sekéšfehérvár-potřebuju se připojit!!Vyděšený
Nevím, kde je zakopaný pes, všichni kamarádi lítají ve hře a já slintám za vraty!
Ale stejně díky za snahu.
P.S. Ještě mě napadá jeden detail: pokouším se připojit, objeví se titulek" připojování ke hře" celé minuty se neděje nic ale já ve sluchátkách tu hru slyším,hráči konverzují, nadávají, slyším střelbu...no prostě k zblázněníÚsměv
 
1stCL_Fucida
Ach vy mladí Úsměv

Mám dneska ale výjimečně dobrou náladu.. Úsměv

V jakém simu se připojuješ? WoP? Přes co se připojuješ? Dostaneš nějakou chybovou hlášku (třeba po delší době)? Jiný online hry fungují? U všech serverů to samé? Máš povoleno na firewallu?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Vilik
Z toho si nic nedělej. Mně to taky nejede. Se to hned odpojí.
Holt tahle volovina s hostováním, poslala tuhle hru do kytek.
 
j4ck41
Blue_Tiger_cz napsal:
... potřebuju se připojit[/u]!!...


a proc to nereknes hned?

precti si svuj prvni prispevek jeste jednou ... pak si vytahni hlavu z prdele ... precti si ho jeste jednou ... pak si uvedom ze vlastnost cteni cizich myslenek zase neni tak rozsirena jak si evidentne nekteri lide mysli ... pak si svuj prispevek precti jeste jednou a zjistis ze ti Fuci hned napoprve odpovedel

takze nez se tady zase budes rozcilovat tak se hod do klidu, nebo se taky klidne muze stat ze tvoje dalsi dotazy budou ignorovany
 
clone9cz
Máš stejnou hru jako kamarádi ? Zcela vážně, ale ?
 
http://www.wwii-illusion.net
Blue_Tiger_cz
I zde se omlouvám za mnou vytvořený zmatek v otázkách, odpovědích, vláknech...kterýžto jsem učinil, jsa volem.


K poznámkám,které jste mi poslali:
clone9cz- hru mám,předpokládám, stejnou jako kamarádi, koupenou v kamenném obchodě, byla tuším ve verzi 10.29, aktuálně 10.34.
Vilik-těch problémů s hostováním je mi to také líto,ale protože nemám téměř žádné jiné zkušenosti s online hraním, nejsem schopen posoudit, co je v oboru normou.
1stCL_Fucida- jde mi stále jen o WoP,připojuji se přes WiFi, buď s to připojuje,připojuje, připojuje,připojuje...nebo mi to napíše "chyba při navazování spojení" nebo"spojení se servrem přerušeno" nebo to celý spadne do woken. Ale spíš je to o tom nekonečném připojování bez připojení. Zamračený
Z jiných online her jsem pokoušel jen střílečku CoD,kde to je v poho, jen do zlomku he rmi to hlásí, že ta konkrétní místnost je jen pro vysokou rychlost přip. Na online Sturmovika jsem si ještě netroufnul.
Jak to povolit na firewalu nevím,tak ho na čas hry vypínám.

Ještě mě napadá, že mi kamarád radil, že je nutné mít veřejnou adresu připojení, o což jsem požádal mého poskytovatele připojení, kterýžto mne ujistil, že tak učinil...ble,bl,..ble..už ze mě jde jen vlažná páraÚsměv Zdravím, B_T
 
606_Temp
A jsme u kamene problému.
Máš zastaralou hru a proto se nikam nepřipojíš. Musíš mít aktuální verzi a ta se jmenuje Il2: 1946 a nyní je ve verzi 4.101. Sežeň si tedy nejnovější verzi a problém bude vyřešen.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Hoper
Tempíku, s největší pravděpodobností vůbec nejde o šturma ale o WoP ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fucida
BlueTiger, co ten firewall? Nemáš spojení blokované? Ono to bude těžký dát dohromady...možná bych se nebál alespoň zkusit nainstalovat Šturma, jestli se ti v něm podaří připojit (přecijen, ten je v místní komunitě mnohem populárnější a jeho problémy dokážeme řešit snáze). A vidělo by se, jestli je připojení jako takové v pořádku a průchodné.

Nehledě na to, že Šturm je simulátor, kdežto WoP je spíš taková hra na létání Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Blue_Tiger_cz
OK, Fucido, Šturma 1946 mám nainstalovaného a trošku jsem v něm poletoval ale nejdřív musím pořádně nastudovat postup připojování, pokud jsem to správně pochopil, je to jiný než u WoP. Nicméně, vyzkouším-uvidím.
Chovám ke Šturmovi značný respekt, například simulace ovládání motoru a úhlu stoupání vrtule, jsou témata, v nichž mám poněkud hokej. Je to zde, v SVK nějak přehledně zpracováno?
Letový model a ovládání celkem kapíruju, občas zaběhnu na letiště ve Slaném a pokouším se o plachtění, o němž si myslím, že ten pocit z letu by měl každý pilotní adept "dostat do zadku" (víš o čem píšu)Mrknutí a ta nutnost hospodařit s energií je taky k nezaplacení. To jsem se zase rozkecal...zdravím, B_T

P.S. s tím nastavením firewallu si pohraju, resp. teď mě to svitlo a podíval jsem se: mám WoP ve vyjímkách, nevím, cos tím ještě víc udělat.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,901,858 návštěv