May 18 2024 09:08:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Bez tématu 2
Blue_Tiger_cz
Pro:
606_Tempik
1stCL_Fucida
Vilik
clone9cz

Vážení (kolegové?) piloti, upřímně děkuji za vaše vstřícné a někdy i oprávněně shovívavé reakce na moje pravděpodobně naivní dotazy. Možná jsem měl začit jinak a už na začátku říci, že chci hlavně lítat ve hře a nejsem a nikdy nebudu počítačový expert (už to asi nestihnu,díky Fucido za poznámku o "mladých..."Šklebící se, já jsem ročník 55 z prošlého století a i profesně jsem úplně jinde) a jen jsem doufal, že se mi na základě vašich zkušeností podaří to, o co usiluji. Něco málo se povedlo, a to co ne, padá na moji hlavu.Makám na tom a samozřejmě uvítám každou konstruktivní radu.Ještě jednou díky.

Pro:
j4ck41

cituji:
"...pak si vytahni hlavu z prdele ... precti si ho jeste jednou ... pak si uvedom ze vlastnost cteni cizich myslenek zase neni tak rozsirena jak si evidentne nekteri lide mysli .......takze nez se tady zase budes rozcilovat tak se hod do klidu, nebo se taky klidne muze stat ze tvoje dalsi dotazy budou ignorovany"


Vážený pilote, postupoval jsem i podle tvé cenné rady a když po opakovaných pokusech konečně došlo k extrakci, dospěl jsem k názoru, že bude pro nás oba lepší, budeš-li nadále mé event. další otázky či příspěvky ignorovat. Já celkem v klidu jsem ale mohu ti poradit (přibližně citovanými) slovy klasika: Při větším pohnutí mysli pro zklidnění omývejte pohlaví vlažnou vodou...

S pozdravem B_T
Upravil/a clone9cz dne 24-02-2011 01:40
 
lochness
Predne Blue_Tigere zacni pouzivat jinou metodu odpovidani na predchozi prispevek, protoze ta soucasna je spatna a delas tu jen nesourody bordel, na ktery se neda konstruktivne reagovat. Potom teprve ma cenu se zabyvat opravnenosti uzite formy reakce odstatnich lidi.

Doporucuju napriklad Quote(citaci) a mazani obsahu textoveho okna.

Priznam se, ze jsem se pokousel najit tvuj puvodni prispevek, ale nezadarilo se mi (tohle jako puvodni nevypada, jinak je to nic nerikajici blabol), takze ja napriklad vubec nevim, s cim mas problem a ostatni na tom asi budou podobne.
Navic jsi konkretne nenapsal, co uz ti funguje a co jeste potrebujes a na posledni Clonakovu konstruktivni a zcela vaznou otazku jsi taky neodpovedel, takze se spatne radi, co dal.

Chce to vice klidu, nevyjadrovat se k prispevkum, ktere stejne onen problem nevyresi (kdyz uz budes mit tu touhu, tak to res pres PM) a hlavne vice vecnych informaci. Dekuji
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
1stCL_Novotny
Blue_Tiger_cz:
Jedna rada ohledně fora. Používej klikátko v levo nahoře, nebo dole s nápisem [ NEW REPLY ]. Tím se odpovídá zpět k tématu. Nepo jak tu již píší, použí klikátko [ QUOTE ] u daného příspěvku na který bys rád reagoval.

Ps: Fuči jak ho znám použil větu o mladých ve smyslu NOVÁČEK na foru. Mrknutí
 
j4ck41
Blue_Tiger_cz:

neboj, dalsi tvoje majstrstyky budu ignorovat ... ono se asi tezko bude radit nekomu kdo polozi nicnerikajici otazku a na nicnerikajici odpoved - zcela ve smyslu "na blbou otazku blba odpoved" - se rozciluje (alespon v pisemne forme) a na dalsi doplnujici otazky pro jistotu nereaguje vubec ... a to ze jsi rocnik 55 neomlouva a uz vubec to nema nic spolecnyho s tim jak si rozumis s pocitacem

ale kdyz jsi zadal o konstruktivni radu, tak ti jednu dam:

Pokud chces aby ti nekdo poradil, tak mu nejdriv popis svuj problem - sdeleni ze mas behem pripojovani odezvu 4ms neni popis problemu. Cim podrobneji svuj problem popises, tim mene doplnujicich otazek bude potreba a mas vetsi sanci ze problem bude vyresen v brzke dobe
Upravil/a j4ck41 dne 23-02-2011 11:51
 
Jirka
Ehm, Šakalíku, ty jsi fakt děsnej choler. Šklebící se Onehdá jsem kupoval po cca 20 letech nový kolo. Přijdu do obchodu, kde jich měli asi tak milion a vznesl dotaz. Bylo mi odpovězeno doslova ufonsky. Tak jsem požádal o přepnutí na režim "úplný blbec". Dívčina na mě chvíli koukala, pak se smíchem přeopnula a nakonec to dopadlo k oboustranné spokojenosti. Mrknutí
 
Hoper
a co sis koupil (ona ti prodala) ? :)


jinak k tématu - B_T - je opravdu dobré se podívat, co dělají zdejší tlačítka, protože tvé otázky padají občas dosti "zběsile až různorodě" :)
na věk kašli, pokud se zeptáš správně, je tu dost lidí, co ti odpoví i na již několikrát položenou a hlavně zodpovězenou otázku...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Blue_Tiger_cz
Opravdu jsem v těch otázkách a odpovědích udělal neskutečný bo..nepořádek,omluvou mi snad může být jen to, že jsem tak učinil neúmyslně,a to částečně z neznalosti a částečně z vrozené i lety získané blbosti.
Pokusím se tímto toto tu vlákno ukončit a vrátit se do výchozí pozice, a tam dát věci do pořádku: má původní otázka (pokud to ještě někoho zajímá) je na /IL-2 Sturmovik:Wings of Prey-diskuse na straně 26, předposlední příspěvek.

Díky všem pilotům, kteří projevili zájem:
-1stCL Novotny
-j4ck41
-Jirka
-Hoper

S pozdravem:Já už budu hodný šakale, B_T
 
clone9cz
Pánové dost, když už člověk založí vlákno bez tématu, tak sakra dá rozum, že by měl váš mozek zbystřit.

Pro mladýho samozřejmě máme taky Jak se správně ptát ?
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,901,383 návštěv