May 18 2024 06:46:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
CSW_Rannisokol

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy - řešení problémů
 Vytisknout diskuzi
1956: Éra proudových letadel - proces vývoje
Strangy
Jsem zmatenej, jak lesní včela, proč to není nějak jednotný je tolik možností jak to spustit, (SASmod, Ultrapack, DBW, HSFX, nebo tak nějak,...), ale nevím kterej teda je nejlepší zvolit. Abych to shrnul, mám nainstalovaný il-2 1946 + 4.12 + ModAct + IL2 1956 - The Jet Era v1.33. Tak že všechny mody se mi načítají ze složky #SAS. No a teď, když si stáhnu všechny ty věci co jsou součástí TFM, hodím je do JSGME, zaktuvuju do #SAS a pak to spustím přes SASmod tak by to teoreticky mělo běžet, nebo to chápu blbě?
 
Koty
no, v podstatě máš pravdu, jen s tím rozdílem, že TFM už obsahuje jeteru. Přes JSGME osobně nedoporučuju, instalace těch posledních pěti balíčků (zhruba) mi trvala až dvě hodiny (zhruba). Dá se to totiž dělat přímo - uděláš to, co dělá JSGME rozbalíš to a nahážeš do patřičných složek a daš "přepsat soubory" (třeba air.INI a podobný...).

Dále je v tom TFM balík map. Aby ty fungovaly, jsou potřeba některý knihovny z UP-3.

V selectoru se to spouští jako normální SAS Mod. (Ono to totiž není nic jiný, než několik SASáckejch modů splácnutejch dohromady a s předvyplněnejma air.INI)

EDIT: ty knihovny jsou docela velký, takže nemá cenu to dávat na Uložto, stáhni si UP, nainstaluj do prázdný složky a pak si odsamsaď vytahej následující knihovny:

Zdroj stáhnutí  Code
up_maps01.sfs
up_maps02.sfs
up_maps03.sfs
up_maps04.sfs
up_maps05.sfs
updbw_mapex_01.sfs
updbw_mapex_02.sfs
updbw_mapex_03.sfs
updbw_mapex_04.sfs
updbw_mapex_05.sfs
updbw_mapex_06.sfs
updbw_mapex_07.sfs
updbw_mapex_08.sfs
up_textures01.sfs
up_textures02.sfs
up_objects01.sfs
up_objects02.sfs
up_objects03.sfs
up_objects04.sfs



Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Strangy
Díky Koty, myslím, že už začínám chápat jak to funguje, jdu stahovat, je toho fakt mraky. Pak dám vědět, jestli se zadařilo Úsměv
 
cyberolas
No jinak kdybys nechtěl stahovat mraky balíčků a instalací a stačilo ti létání offline, je ideální SAS MOD activator. Pak už jen instaluješ mody,které si sám vybereš.
 
Koty
cyberolas napsal:

No jinak kdybys nechtěl stahovat mraky balíčků a instalací a stačilo ti létání offline, je ideální SAS MOD activator. Pak už jen instaluješ mody,které si sám vybereš.


jenže jde o to, že nikdy nevíš, jaký jsou potřeba pro tu kterou kampaň, todle pokrejvá velkou část toho, co doteď vyšlo, takže by neměl být problém.

EDIT: Bacha, bude to mít tak 40 GB Mrknutí
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Strangy
No, myslel jsem, že po několika dnech stahování a instalování modů mi všechno poběží jak má, ale ono prd. Když spustím kampaň, tak mi hra nenačte mapu ( např.: Berlin/load.ini error) a to vpodstatě u každý DGEN kampaně. Já se z toho fakt pos...u. Nechápu co je blbě, protože ty mapy v #SAS jsou, ale asi z těch kampaní to nezná cestu, nebo co. Nemáte někdo prosím nápad, jak to vyřešit? Když už jsem tomu věnoval tolik času, tak bych to vážně chtěl rozchodit.
 
Koty
Problémy dělal akorát krym, kterej byl přejmenovanej. Máš tam ty knihovny z UPu? Tam by mohl bejt problém.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Strangy
Mám přímo v rootu hry.
 
Koty
Hodně záleží, jestli jsou fakt všechny, já si je kontroloval třikrát a až na potřetí jsem zjistil, že mi tam ještě chybijou... zkus to nahlásit na Sasech Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Strangy
Mám tam všechny co si vypsal. Našel jsem dokonce odkaz přímo jen na tyto soubory, tak že jsem nestahoval celej UP. Dneska budu mít asi dlouhej večer... já to prostě musím rozchodit...kur...a Naštvaný
 
Strangy
Tak se mi to nakonec podařilo rozdejchat. Sice některý starší kampaně nefungujou korektně, tak že se hrát nedají, ale jinak je to OK Úsměv
 
Koty
Vidíš, že to jde Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
saldy
Docela bych si toho Frogfůta zaletěl, abych byl taky jednou aktuální, nebo třeba i to druhý neznámý letadlo.

YouTube Video




www.mission4today.com/uploads/DL2015/24761_07.02.2015%2019-28-30.jpg www.mission4today.com/uploads/DL2015/24761_07.02.2015%2019-29-05.jpg

www.mission4today.com/uploads/DL2015/24761_07.02.2015%2019-27-44.jpg www.mission4today.com/uploads/DL2015/24761_07.02.2015%2019-29-23.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Si ho dej v DCSKu ne? Je zdarma a má to úroveň narozdíl od těhlech "arkádovejch" modů který maj k Su-25 hodně daleko

Btw, oni tam bojujou s delfínem?!? No to mě poser ...
 
Koty
magot napsal:

Si ho dej v DCSKu ne? Je zdarma a má to úroveň narozdíl od těhlech "arkádovejch" modů který maj k Su-25 hodně daleko

Btw, oni tam bojujou s delfínem?!? No to mě poser ...


Su-25 je ještě v progressu, ale už teď je na tom docela slušně. (Je to ještě ta verze bez TV navedení, jenom laser. Dost vtipně řešenej - v místě dopadu pomyslného paprsku to generuje něco co vypadá jak efekt přistávacího světlometu - ta záře co je na hooku - a na ten to pak navádí Kh-29... Možná něco podobnýho začneme používat pro radar... Mrknutí )

A s delfínem nebojujou, jestli sis nevšiml, ještě neměl marking Mrknutí

A mám pocit, že to video není nejnovější - jednoduše, že už sem ho někde viděl...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
saldy
Já jsem čekal že tam na závěr vyjede z hangáru ještě Fargo nebo třeba Švalbina Úsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Koty
No, ono švalbina je sice skoro samozápalná... ale obě dvě by proti pěchotě nadělaly pěknou paseku...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,900,621 návštěv