May 18 2024 12:56:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 1
SepiaX

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Multiplayer online polet testování
Xald
tímto zveme všechny piloty na online polet potestování
CoD server budem pouštět vždy večer
info a pokec na TS3
beží na adrese:
212.5.200.114:9987
Heslo: sokol3
Upravil/a clone9cz dne 10-04-2011 10:29
 
310_cibule
Létali jsme včera do půlnoci. Ve třech. FPS naprosto v pohodě, já na průměrném PC (dvojjádro 3,3, 260 GTX, 4 G RAM) průměr 30, Válec někde k 80. Létáme na full engine management, už máme některé věci ošahané. Kdybyste se chtěl někdo přidat, jste vítán.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSL1_Talbot
A co tam bezi za mapu?
 
Paulus
Od kolika večer, 18.00, 19:00 hod?

BUDU U VÁSMrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
310_cibule
Talbote,

včera jsme létali tu on-line mapu s těma divnějma kopcema (ale hezky se mezi nima kličkuje jako mezi pylony Úsměv ) Hlavně jsme si hráli se nastavením směsí, vrtule, chlazením a tak. O den dříve kluci létali Kanál.

Pavle,

nevím, od kolika jsou tam kluci, já dorazím až tak po osmé (meju dětem zadky).

"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Opitze
Cibule, myslím, že také nejsi zcela objektivní - označit 30 fps na té děsivě hnusné mapě jako "naprosto v pohodě", to chce hodně moc nevnímat realitu ;-)

Můžeš sem dát večer nějaké screenshoty z tvé obrazovky? Opravdu by mě zajímalo, co přesně považuješ za "naprosto v pohodě" a to nemyslím ironicky...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
WT_Horrido
A pokud možno ne další pohled do moře. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
daffka
WT_Horrido napsal:
A pokud možno ne další pohled do moře. Úsměv

Tim myslis ty svetle modry ctverce co jsou na okkrajich online mapy misto more?
Mimochodem v DX9 jsou ty ctverce zelene otexturovany.
 
310_cibule
Realitu vnímám jen tu, kterou si sám vytvořím Úsměv Tu Tvojí, Opitz, tedy tu objektivní, ignoruji. Mrknutí

Zkusím to večer udělat. I když létat CoD mne baví daleko více než Tebe, horriho či kohokoliv o čemkoliv přesvědčovat (přes den tím utloukám čas v háku Úsměv, ale večer si dokážu představit u PC o dost smysluplnější zábavu. No, uvidíme...)

P.S. Avg. 30 FPS je na té mé více než dva roky staré kraksně nejen naprosto v pohodě, ale s tím nastavením, které ve hře mám, dokonce přímo fantastické.
Upravil/a 310_cibule dne 05-04-2011 12:36
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
MK_KaiN
Chtelo by to nejakej Black Death. Tam avg 30 fps znamenalo min. fps zhruba 8 a max. cca 40 na konci. Povětšinu času, když se útočilo, střílelo, tak bylo fps něco kolem 20. Takže to na online bylo napikaču. Úsměv
 
Xald
ii
Upravil/a Xald dne 05-04-2011 18:29
 
312_HeRa
Cau pani kluci.

Bylo by mozne nejak strucne popsat uskali zakladani on-line serveru a spousteni misi na nem ? Vcera jsem se pokouseli cely vecer rozjet on-line a priznavam, ze z toho nejsem moudry. Server zalozim, i se na nej lidi pripoji a prsto ze v realismu povypinam vsechny omezeni ohledne zmeny stran, vyberu letadla atd, tak se to chova pravzlastne. Jednou jsem sedel v letadle jen ja, pak treba jen nekdo jiny a ja se jen dival z externalu, jak nejake letadlo pojizdi a startuje, ale zahrat si tri na jedne mape nam nejako nejde.

Predem dekuji za podeleni se o zkusenosti. Mrknutí

 
312raf.com
Rufu
HeRo měl jsi vypnutou volbu přepínání(nebo přesedání) do ostatních letadel?
 
312_HeRa
Rufu napsal:
HeRo měl jsi vypnutou volbu přepínání(nebo přesedání) do ostatních letadel?

Mel jsem vypnute vsechny volby v tom menu . Spatne ?
 
312raf.com
TozziFan
Předpokládám, že jsi hru online zakládal na svém PC se svojí instalací.
V základním menu:
- Klikneš na "Hra po síti",
- Dáš volbu "Založit server"
- Heslo potřeba není
- Vybereš typ "Stíhací boj, Spolupráce, Kampaň"
- Navolíš počet kolik hráčů se bude možno připojit "Počet hráčů"
a odklikneš. Objeví se další okno, kde:
- vlevo uprostřed vybereš jakou složku
- pod ní se objeví jednotlivé mise, napravo se zobrazí popis mise(pokud je)
- dole nastavíš obtížnost a odklikneš
 
312_HeRa
Tozzifane diky. Asi jsem mel lepe popsat problem.
Jak se zaklada vim, problem byl jen v nastaveni obtiznosti.
Ale ted (naposledy test v patek, pak uz jsem na to nemel nervy) to podle me nejde nikomu. Alespon dle fora 1C.
IMHO nacitani serveru z netu trva nekolik dlouhych minut a cca po 5 minutach se teprve objevi prvni server. To je divny a myslim, ze hostovani ted nejak nefunguje. Pred poslednim patchem to slo. ILa hostuju standartne (DMZ povolena na moji interni adresu)

Cili muj novy dotaz. Hostoval nekdo po patchi a mel kladny vysledek ? Mrknutí
 
312raf.com
Opitze
Já ne... což nepřekvapkuje, co?
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
czs_scharck
My jsme včera zalítali. (3)
Aby se dalo ale připojit na letiště, bylo tuším nutno zaklikonut zobrazení ikon na mapě - až teprve tak se dalo dostat na letiště protože základny v briefingu "ožily".
Pozor taky po výběru stroje na pravou stranu menu, je tam svislý posuvník a dokud jím neskrolujete o kousek dolů, tak čudl "let" je skryt pod hranou monitoru ... alespoň toho mého ... to byla doba, než jsem ho našel. Úsměv
Upravil/a czs_scharck dne 11-04-2011 14:30
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
312_HeRa
Ze by to opravili ?
A nekdo z Vas hostoval ?
A litali jste na direct conect nebo byl videt server na netu ? A jako verzi mas ? RUS nebo ENG ?
 
312raf.com
czs_scharck
Hostoval Zmije na RUS verzi a připojen jsem byl já na RUS verzi a Ondras tuším že mezinár. verze ale nejsem si jistý.
Připojovali jsme se k němu napřímo, protože ten multiplayer vyhledávač serverů ve hře byl nějaký pomalý, divný.
Chvílemi viděl 2-3 nějaké servery a chvílemi je ztrácel ... a zase nalézal.
My si to chtěli hlavně vyzkoušet spolu.
Doufám, že se chytne nějaká další verze Hyperlobby nebo Xfire.

Hostování a connect napřímo šlo dobře, jen jsem se cca 2x narodil v zavřeným hangáru ... což mne mírně rozladilo, páč jsem si nemohl vzpomenout,
kde mám na klávesnici namapovány klíče a otvírání vrat ... po chvilce jsem si ale vzpomněl.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,699 návštěv