May 13 2024 15:16:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Vylepšení vzhledu, optimalizace nastavení
WT_Horrido
No vždyť jsem to říkal... ;-)
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Pepe
Jo jo, psal jsi mi to, ale to nebylo že bych Ti nevěřil, ale aby dušička měla pokoj. Asi tak. Bylo mi divné, že ten řádek tam nemám Úsměv
 
beermajkl
zdravím všechy,chěl jsem se zeptat,jestli jde v menu cod nastavit jinej druh střeliva než je víchozí.vždycky když ho změním a potvrdím,ve hřeje pouze víchozí.dík
 
LangMaster
zmen strelivo a dej ulozit jako! a nejak si to pojmenuj

OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
beermajkl
je mi divný že kouřový stopy jsou jen za kanonovýma střelama a za trasírkama nejsou.že by to byla další z nevychytávek ve hře?díky
 
Robo
beermajkl napsal:
je mi divný že kouřový stopy jsou jen za kanonovýma střelama a za trasírkama nejsou.že by to byla další z nevychytávek ve hře?díky


Nie, toto je uplne spravne Mrknutí

Dobra kompilacia antialiasingov pre Cliffs of Dover:

Cez JGSME sa da pekne prepinat, mne osobne sa najvacsmi osvedcil ''injectSMAA by mrhaandi v1.2 for DX-10 - Buchon''
 
Baron
Robo napsal:
... sa najvacsmi osvedcil ''injectSMAA by mrhaandi v1.2 for DX-10 - Buchon''


Ty Robo, nemalo by tam byt "mrdaandi"? Cool
Hals - und Beinbruch!
 
SVK_Mechan
Mám I7, GF 570, ram 16Gb
Mohl by někdo postnout fotečky s podobnou sestavou jak má nastevenou grafárnu a nastaní ve hře?
 
Baron
Mám rovnakú zostavu akurát grafáreň je GFX 470 - a všetko je na maxime, pritom to beží bez problémov. Nemám zapnutý antiepilepsy filter, a tiež nemám zapnutú synchronizáciu obrazu.
Hals - und Beinbruch!
 
SVK_Mechan
Vertikální synchronizace vypnuto? a tu položku IACO či co to je taky vypnuto?
 
LEON
Mechan napsal:
Mám I7, GF 570, ram 16Gb
Mohl by někdo postnout fotečky s podobnou sestavou jak má nastevenou grafárnu a nastaní ve hře?


Mám stejnou sestavu, jen 6GB RAM. Vše na max, pouze anti-epilepsy filtr off.

EDIT: Množství stromů si sice stahuju, ale ne kvůli výkonu, mně se zdá COD přestromovaný, takže to stahuju na MEDIUM, spíš kvůli lepšímu dojmu.
Upravil/a LEON dne 12-03-2012 13:23
 
https://www.rcfree.eu
Baron
Mechan napsal:
Vertikální synchronizace vypnuto? a tu položku IACO či co to je taky vypnuto?


Nie, tu mam zapnutu. Len antiepilepsy a synchron mam vypnuty. Ostatne vsetko na max.
Hals - und Beinbruch!
 
SVK_Mechan
No a nastavení NVidie?Šklebící se
 
313_Paegas
Baron napsal:
Mám rovnakú zostavu akurát grafáreň je GFX 470 - a všetko je na maxime, pritom to beží bez problémov. Nemám zapnutý antiepilepsy filter, a tiež nemám zapnutú synchronizáciu obrazu.


Tak to ti u rozhlížení může stíhat obraz. Mrknutí
 
Baron
Úsměv Neviem preco, ked mam zapnutu synchonizaciu, zda sa mi to pomalsie a mam viditelny suterink. ked ju vypnem, mam to plynule, bez suteringu. Preco to tak je nepytajte sa ma -neviem. Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
LEON
Mám tuto sestavu:

CPU Quad Core I7 930 2,8 GHz
RAM 24GB DDR3 1600MHz
nVidia GTX 570 Gainward 1280MB
SSD 120GB SATA III OCZ (pro systém)
500GB HDD Sata II (pro zbytek)
750W zdroj
LCD 20“ LG (takže hraju jen na 1680x1050)
Čerstvě nainstalovaný Win7 64bit a defragmentovaný HDD, na kterém mám hry. Ovladače na nVidii poslední WHQL, v defaultním nastavení.

Výkon dle 3D Marků této konfiguraci odpovídá. V ROF 60-90 FPS (plné detaily bez SuperSamplingu), IL-2 WoP kolem 200 FPS nad Berlínem (plné detaily). Problém mám pouze v IL-2 COD. Při běžném letu (např. na Atagu) mám kolem 40-60 FPS, s čímž bych byl spokojen (plné detaily, 1680x1050, pouze množství stromů na MEDIUM z estetických důvodů). Často mi na půl sekundy padá FPS na nulu, četnost toho je dle výšky letu. Při letu ve 2000m to takhle zacuká asi každé 2 minuty, ve 100m třeba i každých 15 sekund. Při startu nebo přistání, kdy letím v minimální výšce, klesá FPS na hodnoty kolem 20-25. Pokud je kolem mě více kouřících zdrojů, nebo startuju za několika letadly, za kterými se zvedá prach, rve mi obraz i na 5 FPS. A samozřejmě tolik diskutovaný šutering, kdy při letu v nižší výšce (asi pod 300m) se mi terén pohybuje pravidelnými droboučkými přískoky, i když FPS ukazuje zrovna třeba 40.
Moje otázka tedy zní, co bych měl na této sestavě konkrétně ještě posílit, aby mi jel IL-2 COD plynule, bez jakýchkoliv cukanců, i při startech a přistáních, jako ostatním, kteří tu píší, že jim COD běhá naprosto v pohodě i na Full HD? Ten šutering bych ještě z nouze strpěl, to že se mi přískoky pohybuje terén, mi nepřekáží při míření na soupeře. To časté zastavování FPS na nulu a nízké FPS při letu těsně nad zemí, bych ale rád pořešil (a ne stahováním detailů). Konkrétně toto PC jsem si nechal stavět za někřesťanské peníze na míru IL-2 COD nějakou dobu před jeho vydáním, původně jsem tam měl naivně GTX260, protože tato grafika byla tehdy u hry v recommended kartách. Na SVK tu několik lidí psalo, že jim beží COD plynule bez problémů na GTX560, proto jsem pak koupil raději ještě výkonnější GTX570, abych měl jistotu, že IL-2 COD pojede opravdu bez problémů. Co vyměnit dál, aby mi to šlo jako ostatním?

Díky

 
https://www.rcfree.eu
Robo
Leon - pockaj na patch nic nekupuj.

Som si vsimol, ze suttering a FPS=0 maju casto ludia s i7, neviem ci to nema nieco spolocne s tym. U mna na i5 skutocne bez spominanych problemov.
 
Baron
Robo, ja i7 mám - a nemám s tým absolutne žiadny problém. Ide konkrétne o i7 2600K. Nemám žiadny z tých problémov čo písal Leon - a po vydaní nových ovládačov nVidie som si IL2 struhol aj v 3D. Taktiež bez akýchkoľvek problémov. Kartu mám GTX470 1280MB, OS W7 64bit, zvukovka na doske.
Upravil/a Baron dne 26-03-2012 22:28
 
LEON
I7 2600K je přece jen o kus výkonnější, než I7 řady 930 na 1366 chipsetu. Takže by mohla pomoci výměna CPU za výkonnější?
 
https://www.rcfree.eu
Hoper
Máš zapnutý HT ? A co podporu pro virtualizaci ? Zkus to (v BIOSu) vypnout ...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,869,732 návštěv