May 17 2024 11:22:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
War Thunder
Ajvn
Už jsem na to přišel. Nebudu se zbytečně rozepisovati. Kdyby měl náhodou někdo stejný problém tak...Mrknutí
 
Ajvn
Čau hoši. potřeboal bych pomoct.
Po novém patchi mám takový problém: Když se chci přihlásit do dlouhých eventů, tak mi napíšou: "Jeden s potřebných strojů chybí."
Tak si uspořádám sadu podle požadovaných BR a ( a přihlasím se do příslušného ranku a pořád totéž). Přičemž některé letadla můžou být v sadě samostatně a dobré. Většina však ne : "jeden s požadovaných strojů chybí".
S většinou letadel vůbec v žádné kombinaci v sadách nemůžu letět.
Nevidím v tom žádnou zákonitost.
Dříve jsem lítal se sadama různě pomichanýma , prostě se to či ono letadlo po přihlášení "rozsvítilo" a dobré . Teď : Jeden z požadovaných strojů chybí. Jsem z toho piča. Vyděšený
 
Ajvn
Ještě.
Jak teda zjistím který z požadovaných strojů mi teda chybí? Když mám podle BR vše OK?
 
olda Olde maly
Pokud to dobře chápu, tak: Pokud si zvolíš 3. variantu kde máš povolené stroje BR 3,3 - 4,7 a potřebné stroje BR 3,3. Tak na liště musíš mít alespoň jeden stroj s BR 3,3 a ostatní v rozmezí 3,3 - 4,7 BR. Jsem to tedy zkusil. Na liště jsem měl tedy 2 s BR 3,3 a ostatní do BR 4,7 a normálně to funguje. Pokud máš ovšem tohle na mysli.
 
Ajvn
Díky zatím skusím to večer, teď musím makat na baráku...Úsměv
 
Hoper
tohle se mi tuhle dělo za žluté - měl to být souboj (plácnu) sady 3, ale vyžadovalo to i jedno letadlo sady 2 - tedy jedno jakoby "levné".
Na tom začneš lítat a když s ním získáš nějaké body, můžeš po přistání sednout do lepšího letadla.
Nechápu to, proč to tak je, ale zafungovalo mi to.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
ech - prdlajs žlutí - musel jsem mít i Hurrika Mk.I, ač jsem pak lítal ve Spitu II, Mosquitu apod.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Ajvn
Aha nevšiml jsem si:
1. potřebné stroje. - třeba BR 2.0
2. povolené stroje. - třeba BR 2.0-3,3

Avšak finta je v tom, že jiné BR píšou u určitého letadla ve "výskumu, (stromu)"
a jiné BR se prostě přepíše u téhož letadla při přihlašování do dlouhé konfrontace.
Takže BR 1.7 u třeba KI-43 se přepíše na BR 2,3
No a je kumš to trefit.
nakonec jsem tam vrazil bombardér (dantles) avšak u něj se BR nepřepsal! Ve výzkumu má BR 2.0 a v přihlašování se, ma zase 2,0
Asi chtějí do sady bombarďáky či čo.
Skoušel jsem jen tento jeden případ...
Takže díkes za navedení.ÚsměvMrknutí
 
Ajvn
Tam jsou vubec nějaké další změny.
Místo minut potřebných k nasazení se oběvilo: Cena nasazení 120 SP (nebo třeba 260 SP.) Co to je ?
 
olda Olde maly
ajvne, když si pustíš Event, tak po rozkliknutí daného chlívečku na liště, se Ti v něm zobrazí světle ty letadla, která můžeš použít. Která ne, jsou tmavá. A u nich máš napsáno jaké mají BR. Cena nasazení se zvyšuje s BR. Potřebný stroj nasadíš hned, ale na ostatní si musíš SP vylétat. Potom můžeš nasadit i stroj s vyšším BR.
 
Ajvn
Jo jo jo. Díky dobrá vílo.Úsměv
 
rudidlo
57_OTU ajvn napsal:

Aha nevšiml jsem si:
1. potřebné stroje. - třeba BR 2.0
2. povolené stroje. - třeba BR 2.0-3,3

Avšak finta je v tom, že jiné BR píšou u určitého letadla ve "výskumu, (stromu)"
a jiné BR se prostě přepíše u téhož letadla při přihlašování do dlouhé konfrontace.
Takže BR 1.7 u třeba KI-43 se přepíše na BR 2,3
No a je kumš to trefit.
nakonec jsem tam vrazil bombardér (dantles) avšak u něj se BR nepřepsal! Ve výzkumu má BR 2.0 a v přihlašování se, ma zase 2,0
Asi chtějí do sady bombarďáky či čo.
Skoušel jsem jen tento jeden případ...
Takže díkes za navedení.ÚsměvMrknutí

Reaguji sice na rok starý příspěvek, ale řešení je následující:

BR totiž není v AB/RB/SB stejný. Když si zobrazíš vývojový strom letadel, tak nahoře je takový malý dropdownlist, ze kterého vybíráš AB/RB/SB a podle toho se mění BR u jednotlivých strojů.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Ajvn
Rududlo díky za reakci. Raději později než nikdy.Úsměv
Jenomže ja jsem asi slepý. Prostě tam žádný rozbalovací dropprd nevidím...
 
Ajvn
....Až doteď sázím letadla: pokus omyl. Tak dlouho až se některému číslu uráčí přeškoprtnout se na tu správnou hodnotu.Šklebící se
 
alfik
Teď už je to jinak. Zobrazí se ti ty BR, které patří k modu, který máš nstavený nahoře, pod tlačítkem že chceš do bitvy.
Takže napřed si zapni mód, tedy jestli budeš lítat AB, RB, nebo SB, a pak si otevři kartu se stroji.
Vpravo dole je pak malým písmem upozornění, že je to pro ten který mód.
Takže, pokud chceš např. jednu lištu pro AB a jinou pro RB, musíš na to pamatovat (ne vždy si to "zapamatuje" hra) a zkontrolovat si to jak před přiřazování strojů, tak před odklepnutím "velkého červeného tlačítka" Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Ajvn
Jo dík skuknu.Mrknutí
 
alfik
Drobná oprava, vpravo dole už to upozornění není. A pánové od Šneka serou na jakékoli návody či vysvětlování Úsměv to je známá věc.
Ale jinak je to furt tak jak jsem napsal - tzn. BR se zobrazuje podle toho, jaký typ hry (AB, RB, SB ) máš navolený pro danou lištu.
Právě včera jsem s Mistym lítal AB (on nic jiného nelítá) a pak jsem sám pokračoval v RB, takže vím že to je stále takto.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Hoper
alfik napsal:
A pánové od Šneka serou na jakékoli návody či vysvětlování Úsměv to je známá věc.

Jsi si tímhle tak jistý ? Netroufám si tvrdit, že je někde manuál pro retardy, kde je krok za krokem vysvětleno, co kde co znamená a jak hejbnout s tímhle, aby se změnilo tamto, ale třeba k německému pivotu na Tigrovi jsem se dohrabal. A spousta info je ve videích, co zveřejňují, takže pokud čteš a koukáš pozorně a pravidelně, pak víš.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
alfik
No tak například když zavedli právě to, na co se ptal, tak se info o tom že to bude nastavováno a indikováno tímto způsobem, neobjevilo nikde...
Hraju od closed alfy (dostal jsem za to Tůčko, heč Úsměv ), a musel jsem si to tehdy "objevit" sám. Teprve potom se to objevilo u některých Jůtuberů. Na žádném videu od Šneka, které jsem viděl, se to dodnes neobjevilo.
Nejde o to, že by bylo potřeba něco polopatizovat, jde jen o to, že se některé věci zesložitily - poté co přibyly tanky, a teď nás to čeká s loděmi nanovo.
Kratičký popisek složitějších fíčur, skrytý třeba pod názvem Tipy a rady (když už ne Návod) v menu by pomohl.
Kheynom říkal na Discordu že by to rád přeložil, ale že nemá tolik vědomostí o hře, aby to sám sepsal, ale že "nahoře" o to nemají zájem. Nebo možná "nejsou lidi " Úsměv asi málo lidí cpe do hry peníze, peňáze a peněži Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
Mimochodem:
Teď už pár týdnů zanedbávám WT kvůli tomuhle: http://store.stea...pp/534500/
Je to takový hybrid systému boje v arénách jako WT nebo WoT, ale jednotky jako v Mount-n-Blade Úsměv
Takže místo vývrtek manévry s jednotkou a šavle hore Úsměv
Odehrává se to na přelomu 2. a 3. stol.n.l., tedy z historického (i technického) hlediska zajímavá doba - v Evropě Římské vrcholné císařství, v Číně tzv. Doba Tří válčících států (po povstání Žlutých turbanů), ale třeba také rozpad Parthie (dobytí Sásánovci), a v Indii boje mezi postupně upadajícím Řecko-Indickým královstvím zal. Alexandrem s nastupujícím královstvím Maurdžovským... což třeba můžou být mnohé další národy a jejich jednotky v budoucnu Úsměv
Zatím jsou ve hře jednotky z Říma, z Wu, Wei a Šu.
Základem jsou boje kdy velíte svým vojákům (pomáhá vám v tom "adjutant", těmi není nikdo menší než historické osobnosti - generálové právě z té Čínské války), začalo to 5x5 a teď už 6x6 a v plánu je boje rozšiřovat až po 10x10 nebo 15x15 podle počtu hráčů, cílem je buď pobít všechny nepřátelské generály (hráče), nebo zabít NPC generála hájícího pevnost nepřítele. K tomu lze, pokud vás nebaví velet pár desítkám pajduláků, bojovat v aréně pouze pro hráče, kde je cílem zabíjet se furt dokola až jedna strana nastřádá 80 killů Úsměv a nakonec též PVE! (dívám se na tebe WT vyčítavě, neboť taky se za PVE dostávají odměny, sice nižší než v PVP ale...), k čemuž je přizpůsoben i systém odměn tak, aby např. i člověk, který hraje jen jeden z modů, si otevřel vše co chce. Jednotky i svou výbavu (neboť ta se odvíjí od otevřených jednotek).
Jednotky i jejich moduly se dají otevírat v rámci každého národa lépe než ve WT, ale to je na složitější vysvětlení takže až kdo má zájem. Já hraju všechny tři mody podle chuti, i když nejvíc PVE, a došel jsem v jedné jediné jednotce na max (na 8. level) právě před pár dny - a oni mi předevčírem přidali další dva levly Šklebící se takže zase mám o co usilovat.
Čili levlení je mnohem jednodušší (rychlejší) než ve WT, kde je takové množství techniky, a taková úroveň grindu, že jsem se po těch letech od spuštění dostal akorát na třetí tier... Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,892,687 návštěv