May 19 2024 17:41:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 2
311_Mart, LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
War Thunder
olda Olde maly
Ale hrál Úsměv Ale rusáci tam maj aspoň nějakýho bomra s kterým se dá něco nahnat Mrknutí
Upravil/a olda Olde maly dne 24-08-2012 19:04
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Wulfi
Wulfi napsal:
WT_Flan napsal:
Merten napsal:
Wulfi napsal:
Baron napsal:
Ahoj,

TrackIr funguje, ale musis pouzit software na verziu 5.


no mě to právě nejede a mám track 5. rozhlížení se nastavuje někde ve hře jako joy ??
Aktualizuj si seznam podporovaných her.Mě to pomohlo Mrknutí


Mi to jelo hnedle...Taky mi napada....uz znam myslim z Rofu, ze kdyz to nepustim jako admin, TIR neTIRuje


Díky skusím poladit a dám zprávu - lítáte někdo spolu ? jde to?


aktualizoval jsem seznam her a jede to Mrknutí

- poznatek ze hry sověti mají snadnější postup oproti němcům, mají prostě lepší éra. Nevím jak na vyšších lvlech ale je to tak.
S I153 vykroutíš všechno, jde si i podržet výšku a zoomovat
 
Vilik
Jo 153 a 16 jsou neskutečný potvory. S nima se za rusáky krásně začíná. V tyhle hře je to ale udělaný tak, že když s nima nahraješ určitý množství expů, tak přestanou vydělávat. U 153 je to 30,000 a u 16 je to 86,000. To lidi donutí sednout do dalších strojů a pak začne ta pravá zábava.Šklebící se
 
Merten
Po dnešku jsem si oblíbil moji novou hračku Stuka G-2,opravdu zlá věc a IL2M taky není od věci Úsměv
 
Merten
Letecz napsal:
Jak lze v takovéto hře docílit toho aby člověk letěl s někým určitým v jedné misi? Myslím běžné historické bitvy ne zvlášť mise nebo kampań.
Víte někdo jak namapovat pohledy na numpad, tj. třeba 7 = pohled vpřed vlevo, 4 = vlevo, 1 = vlevo dozadu? Tohle nějak nedokážu namapovat.
Nám se s klukama daří chodit spolu do historickejch bitev poměrně uspěšně bohužel ne pokaždé spolu na stejné straně.Chodíme na počítání.A když to sedne a hrají dva a víc sehranejch lidí jde to viz dnes jsme s Kowalem vyndali ve dvou IL2 109 a Mc 200 co si na nás vyšlápli Úsměv.
 
olda Olde maly
Merten napsal:
Letecz napsal:
Jak lze v takovéto hře docílit toho aby člověk letěl s někým určitým v jedné misi?

Nám se s klukama daří chodit spolu do historickejch bitev poměrně uspěšně bohužel ne pokaždé spolu na stejné straně.Chodíme na počítání.A když to sedne a hrají dva a víc sehranejch lidí jde to viz dnes jsme s Kowalem vyndali ve dvou IL2 109 a Mc 200 co si na nás vyšlápli Úsměv.


Ono to chce, neboť ten masomlejn jednoho hned omrzí
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
olda Olde maly
Super. Ty Německý UFA mě sundaj i na 1,5 km. Dobrej náběh na sim Cool
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
magot
no jak to tak čtu tak s tím asi nebudu ztrácet čas Úsměv
 
olda Olde maly
Chybí tam absolutní možnost nějaké spolupráce. Ve WoT se dala alespoň založit četa. Tady o ničem nevím. Jestli mi teda rozumíte, co mám na mysli Úsměv Prostě stupidní masomlejn, kdy si člověk kolikrát ani neškrtne. Jestli letím s bombrem Tir 4 a proti borci se stíhačkama Tir 9 a vejš, tak to je o ničem. Protože krytí de fakto neexistuje. Přesněji bombr ze 38. a stíhačky ze 44. a 45. roku Cool
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
606_Temp
Víš o tom, že to je pořád Beta? V plné se normálně bude dát lítat ve více lidech. Bude stačit, když bude mít jeden premiový účet (něco jako ve WOT)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
olda Olde maly
Tos mě teda s tou Betou překvapil Šklebící se Samo, že to vím. Na tom co jsem ovšem napsal to nic nemění. Takovéhle testování prostě unavuje. Jezdil jsem WoT Betu, ale takováhle šílenost se tam neděla Vyděšený
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
606_Temp
Rozdíl Tierů ve WOT a ve WT je ten, že ve WOT na tieru 5 neuděláš už většinou nic lidem s Tier 7. Ve WT není naopak až takový problém padnout s Tier2 Hurrikem za točícího Gustava a sundat ho. Vlastně ono je to dobře. I v Il2 na nastavení full real není až tak výjimkou sundat někoho v lepším letadlem, když se ti ho podaří načapat. To je docela zásadní rozdíl mezi tanky a letadly. Tigera asi 20mm kanónem nezničíš, ale i Me-262 můžeš sundat pár zásahy z Hurricanu.
Nemyslím si, že by Tiery byli ve WT nějak limitující.
A to že se ještě nedá jít do skupiny lidí co to můžou lítat spolu je prostě otázkou beta verze. Až budou opravdu historické mse, tak asi nebude problém zaškrtat rok, obtížnost atd.
A lidi prostě baví levelovat a mít nějaký RPG prvek. To že to dali do arkádové verze jim jen a jen zvedne prodej, budou peníze na rozšiřování a vylepšování. Mě se jejich politika líbí.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
olda Olde maly
Tempe. Rozhodně Tir 5 Tiru 7 udělá. Tam až takový rozdíl není. Férovka to ale nebude. Tir 5 ublíží i některým tank§m z Tiru 10. Stačí sundat pásy a ostatní se postaraj, pokud nejsou lamy. Ale to sem nepatří. Jen jsem chtěl sdělit že je unavující si vzít bombra a nemět pomalu šanci s ním doletět k cíli, protože Tě na půlce mapy stoprocenzně rozsekaj, páč na Tebe každej prdí a raději kdesi dole stavěj vláčky s vidinou vysokýho počtu sestřelů. A letový vlastnosti některých ledadel, to je taky kapitola sama pro sebe. Ale třeba je už Ti borci stihli vytunit, co já vím. No, už aby bylo po tý Betě, ať se na to můžeme mrknout seriózně Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Vilik
to olda
Tak proč lítáš přímo nad frontou, kde se to nejvíc mele. Leť okolo a zaútoč z jiný strany. Nebo taky neleť přímo k frontě ale na druhou stranu a naber vejšku a pak rychlost. Ty mapy jsou dost velký na to, aby jsi tam vymyslel aspoň trochu rozumnou strategii.
A nebo si vem Tu2 a všem uletíš i v přízemním letu.Úsměv
 
606_Temp
Oldo, lítám tam beufightera a Blenheima a v 90% případech odhodím na cíl a v 70% odhodím opakovaně. Jak píše Vilík - neletím přímo přes chumel letadel.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Baron
Hosani, sice radite Oldovi ako a kade ma lietat - lenze on pisal o niecom uplne inom.
Upravil/a Baron dne 02-09-2012 09:53
Hals - und Beinbruch!
 
olda Olde maly
Baron napsal:
Hosani, sice radite Oldovi ako a kade ma lietat - lenze on pisal o niecom uplne inom.


MrknutíÚsměv No, ale k těm radám: To je sice hezký, co říkáte, ale momentálně už si to tam pohlídaj borci s Meteorama a Schwalbinama nebo jinejma nabušenejma stíhačkama, takže taky o ničem. A když se tam náhodou doplazím, ták už tam nic není páč to vymlátěj borci s těma Tučkama, Liberátorama, Lancasterama a jinejma bombrama. Teď jsem byl rád, že jsem se doplazil se Štukou k cíli. Pozoruju tu doru, která je nade mnou. Sklopím to do střemhlavýho letu, že zaůtočím a on mě jednou ranou skoro z kiláku zhasnul. Super Cool Navíc mám pocit, že se za ten či kterej národ, lítá jedna a ta samá mapa porád dokola.
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Hoper
zkušenosti pro pilota beru, ale adekvátně ubírat s každou smrdí
a tak jako je např v Diablu omezeno, aby se potkali dva lidi s velmi rozdílnými úrovněmi, bylo by vhodné to udělat tady pro letadla

a nebo holt pak jen lítat na historických mapách
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Vilik
Jestli olda lítá v arcade bitvyčkách, tak tu nemá cenu nic řešit.
Nebochybuju o tom, že ve finální verzi budou historický bitvy omezený rokem a skutečně nasazenýma letadlama.
 
606_Temp
Ty zkušenosti pro pilota mi přijdou stejně jen tak nějak navíc. Já nerozeznal rozdíl mezi novým pilotem a pilotem co měl staty na nějakých 20-50%. Na Black outy nelítám (zvyk ze šturma) a ostatní ani nevím k čemu jsou.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,909,085 návštěv