May 02 2024 22:55:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 1
AB1Richard

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
War Thunder
Letecz
Tohle je ještě pěknější alfa video. Jenom ty formace mě přijdou nějak moc dokonalé, doufám že tam nebudou míchat AI. A ten DM, nemám rád lámající se křídla po pár zásazích z max.20mm Vyděšený
YouTube Video



 
http://www.onlinesimulatory.cz
clone9cz
Laciné, měl ještě třetí vyskočit a voživit druhýho defibrilatorem.
 
http://www.wwii-illusion.net
Pajda
Mně to graficky přijde víceméně stejné jako původní WoP, což přisuzuji snaze zachovat plynulost i pro konzole. Nicméně to osobně nepovažuji za zádrhel. Podstatné bude jak moc se zlepšil FM a také jak tedy bude vypadat/probíhat ten Multiplayer.

.. čili našlápnuto to má pěkně, tak doufám že se jim to nepodaří totálně posrat.
 
310_Pip
no me to pripada jako hnus a to jak hra tak video SmutnýNaštvaný
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
WT_Horrido
Hnus to nemůže být, není to CLOD. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_Pip
WT_Horrido napsal:
Hnus to nemůže být, není to CLOD. Úsměv


i kdyz je to od tebe v podstate uz unavny, uvolim se odpovedet, ci oponovat, jak se to veme, CLOD vypada o dost lip a to vcetne videi na trubkach Mrknutí

YouTube Video



www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
MaP
Já bych si moc šancí, že bude WoP nějaký super simulátor nedával. Nejspíš to bude konkurence World of Warplanes/World of Tanks než k CloDu/ROFu.
A to protože:
-bude to free to play hra. Musí se tedy snažit vytáhnout z lidí co největší množství peněz..
-pro to musí sehnat co největší množství (platících) lidí - tedy hra nemůže být nijak hardcore na ovládání. Hra tedy se bude moct ovládat i pomocí myši a klávesnice a sestřely musí být pokud možno snadné.
-Moc bláznů hrající letecké simulátory není, tak očekávám opravdu velký nátlak na to, aby se nějakou formou muselo platit (např. dokupování lepších letadel, lepších zbraní, výkonnějších motorů, lepší munice).
-mapy nemůžou být moc velké - moc takových bláznů, kteří hodinu poletí a pak je sestřelí během 10 sekund není. Nepřítel bude muset být snadno k nalezení.
-Nepřítel bude muset být snadno k nalezení, tedy letadla budou s ikonami.
-(zatím) nebudou létatelné bombardéry (jen AI) - nejsou k nim kokpity.
-letový model u letadel nebude moc rozdílný a patrně bude dost zjednodušený (ala WoP). Ve hře budou desítky (přes 100) rozdílných letadel, tedy je nějak precizně namodelovat je velmi pracné.
- také letový model u letadel nebude moc rozdílný z důvodu hratelnosti a menší frustrace hráčů.
-Očekávám (aspoń ze začátku), že jediným typem hry bude dogfight, kde všichni budou v jednom chumlu na sebe střílet.

Takže očekávám, že hlavním soupeřem téhle hry bude World of Warplanes, případně nějaké ilovské dogfight (ne full real) servery.
Ale možná Gaijin překvapí (ale moc tomu nevěřím).
 
1stCL_Fucida
Pičovole, jako neni to špatný, ale hláška: Oblt. Rudolf Pflanz TAKTISCHER Offizier JG 2, to je masakr Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
310_Pip napsal:
WT_Horrido napsal:
Hnus to nemůže být, není to CLOD. Úsměv


i kdyz je to od tebe v podstate uz unavny, uvolim se odpovedet, ci oponovat, jak se to veme, CLOD vypada o dost lip a to vcetne videi na trubkach Mrknutí


No jo je to unavý. Ale jo, Adobe After Effects mám taky rád.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_Pip
ok, z online ATAG serveru od jednoho rusaka (v nemeckym uberstroji)

YouTube Video



www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Letecz
310_Pip napsal:
no me to pripada jako hnus a to jak hra tak video SmutnýNaštvaný

WT_Horrido napsal:
Hnus to nemůže být, není to CLOD. Úsměv


To jestli chcete vidět nefalšovaný hnus v 21. století tak se podívejte na WWIIOL. A stejně to lidi hrají Úsměv WoP je proti tomu vypulírovaný luxus. Ale o grafiku až tak nejde. Uvidíme jak na tom bude hratelnost a simulace. V tom si doufám opravdu neberou za vzor World of Warplanes. Doufám, že to bude konkurence spíš pro Warbirds a Aces High.
 
http://www.onlinesimulatory.cz
Merten
A to ještě Horrido nenapsal že FM CloDu zamrzl někde těsně za WoP a ani zdaleka se nepřiblížil alespoň svému předchůdci.Úsměv Až tak mohl být zlá věc ale evidentně nechtěl Úsměv
 
WT_Horrido
310_Pip napsal:
ok, z online ATAG serveru od jednoho rusaka (v nemeckym uberstroji)


Jo to už je ono, hnus.

To je ten server s rozmyslem jak psal Hoper že? Super.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
3BAP_Cassius Chaerea
Ty voe, za chvilku nebude na SVK vlákno, kde by si někdo nedrandil Karla nad CloDem.
 
311_Tank
WoP ma nad clod jednu zasadni vyhodu zahrajou si ho vsichni kdo spustej Sturma to se o clodu neda rict ani omylem.
 
clone9cz
Co je CloD to tady smažte
... jak se v tom má chudák admin pak vyznat.

 
http://www.wwii-illusion.net
LEON
1stCL_Fucida napsal:
Mlha přede mnou, mlha za mnou Úsměv To už tu jednou bylo Úsměv


...ale díky bohu alespoň za nějakou konkurenci.


Mlhy hafo bylo i v Red Baronu a jak to byl populární a dlouho hraný simulátor Šklebící se
 
https://www.rcfree.eu
clone9cz
Letecz napsal:
Tohle je ještě pěknější alfa video. Jenom ty formace mě přijdou nějak moc dokonalé, doufám že tam nebudou míchat AI. A ten DM, nemám rád lámající se křídla po pár zásazích z max.20mm Vyděšený
YouTube Video




Tak ještě jednou, jestli si všimnete, jak Junkers zašíbuje klapkama. Asi ňákej nervák.
 
http://www.wwii-illusion.net
ZVP_Iceman
clone9cz napsal:
Letecz napsal:
Tohle je ještě pěknější alfa video. Jenom ty formace mě přijdou nějak moc dokonalé, doufám že tam nebudou míchat AI. A ten DM, nemám rád lámající se křídla po pár zásazích z max.20mm Vyděšený


Tak ještě jednou, jestli si všimnete, jak Junkers zašíbuje klapkama. Asi ňákej nervák.


Sím já si toho všiml na pervní pokus...připadalo mi, že nasazuje na přistání nouzové, jelikožto mu asi nešel vysunout podvozek..později si to ovšem asi rozmyslel.......
 
313_Nevo
Map, berem tvoj nazor, ale netreba sa k tomu stavat hned skepticky. Je to iba ALPHA. Takze par veci na upresnenie Mrknutí

VGR_MaP napsal:
Já bych si moc šancí, že bude WoP nějaký super simulátor nedával. Nejspíš to bude konkurence World of Warplanes/World of Tanks než k CloDu/ROFu.
A to protože:
-bude to free to play hra. Musí se tedy snažit vytáhnout z lidí co největší množství peněz..
-pro to musí sehnat co největší množství (platících) lidí - tedy hra nemůže být nijak hardcore na ovládání. Hra tedy se bude moct ovládat i pomocí myši a klávesnice a sestřely musí být pokud možno snadné...

Play for Free - Rise of Flight

VGR_MaP napsal:
-letový model u letadel nebude moc rozdílný a patrně bude dost zjednodušený (ala WoP). Ve hře budou desítky (přes 100) rozdílných letadel, tedy je nějak precizně namodelovat je velmi pracné.
- také letový model u letadel nebude moc rozdílný z důvodu hratelnosti a menší frustrace hráčů...

Q. A lot of us have been expecting a Wings of Prey sequel, but a Gaijin flight sim MMO was not on our radar at all. Let’s start out with a little bit about how Gaijin came up with the idea to do a WWII MMO. How long has World of Planes been in the works? Is World of Planes the sequel to Wings of Prey?

A. We had made the concept and started some work in late 2008 (even before Wings of Prey was released). Just because we always thought that playing with real players is fun and challenging.

For more than a year the game has been developing with most of our resources. Of course, World of Planes has some things in common with Wings of Prey, but most of the code was reworked or made from scratch. I mean Flight model, AI, ballistics, render, mission design, and missions structure, as you can see all of the main parts.

Also the game will have 4-5 times more content (on the start) than Wings of Prey does. And of course, we are going to update it and add more.

Upravil/a 313_Nevo dne 15-12-2011 16:42
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,804,114 návštěv