May 07 2024 16:31:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
War Thunder
DarkTatka
tomaspelej napsal:
tomaspelej napsal:
FM a DM není u většiny letadel dokončený. Jsou pouze nastavena základní data aby letadlo ve hře letělo a zbytek se dodělává. Proto amíci od F6 Hellcat výš létají pořád stejně, ať už je Aircobra, Kingcobra, P-38 nebo P-47.....ostatně všechno info je v tý tabulce co už jsem sem dával



to: darktatka

o pár příspěvků výše je to už napsané


A na to reaguji ja ze se mi to libi Úsměv

Dle meho nazoru lepsi nez vydat 6 letadel a zbytek syslit dokud nebude odpovidajici FM/DM
 
clone9cz
tomaspelej napsal:
313_Nevo napsal:
Momentalne online 4650 hracov WT, to su cisla Šklebící se

to je ještě slabota, očekávám, že ve špičce se to časem dostane třeba na 20-30 tisíc hráčů ON-LINE

Jo, na jedný straně budou Mustangy zelený a na druhý straně budou Mustangy červený.
 
http://www.wwii-illusion.net
tomaspelej
clone9cz napsal:
tomaspelej napsal:
313_Nevo napsal:
Momentalne online 4650 hracov WT, to su cisla Šklebící se

to je ještě slabota, očekávám, že ve špičce se to časem dostane třeba na 20-30 tisíc hráčů ON-LINE

Jo, na jedný straně budou Mustangy zelený a na druhý straně budou Mustangy červený.


a?? Když si dáš arkádu tak jo, když budeš chtít víc, dáš si full real.....a když se Ti to nebude líbit ani tak, tak to hrát nebudeš, to je jednoduchý......
 
magot
clone9cz napsal:
tomaspelej napsal:
313_Nevo napsal:
Momentalne online 4650 hracov WT, to su cisla Šklebící se

to je ještě slabota, očekávám, že ve špičce se to časem dostane třeba na 20-30 tisíc hráčů ON-LINE

Jo, na jedný straně budou Mustangy zelený a na druhý straně budou Mustangy červený.

Ale to ještě nepočítáš s třetí stranou kde budou žlutý ocasy!
 
tomaspelej
žádná třetí strana tam není a nebude.....chtělo by si to prvně vyzkoušet a pak komentovat
 
magot
313_Paegas napsal:
Glosa:
Nejsem nadšený z cesty kterou se War Thunder ubírá, bohužel mám pocit, že klasickým simům zvoní hrana.
Ve War Thunderu se budou potkávat hráči létající na myši, klávesnici a s joyem v jedné bitvě.
Tomu bude přizpůsobeno ovládání. Rozdíl v modech mezi arkádou a reálem není chápán tak jak jej známe z ILa, tedy rozdíl mezi nekonečnou municí , palivem, automarickým ovládáním motoru, ikonama, ale bohužel i v letovém modelu Smutný takže třeba sekundární funkce kormidel v arkádě nenajdete.
Jak to tak vypadá, ani ekonomický model nezůstane takový, jaký známe z minulosti. Dávno je překonané, chceš hrát? kup si hru. Dokonce nebude platit ani model RoF, chceš hrát? hrej si, ale jen s jedním letadlem na každé straně. Chceš dálší letadlo? kup si jej. (mimochodem mnou preferovaný model)

Bohužel tento sim, chcete li hra, bude založena na klasických potřebách dnešní moderní MMO hry.
A musím říct, že se jedná o geniálně návykový systém ověřený WoT. Chceš hrát? hrej zadarmo, ale máš to nejhorší co je ve hře. Chceš víc? Expi, vydělávej a kupuj. Nemáš čas? Zaplať si časově zvýhodněný účet, Je to málo? Zaplať si konverzi expů nebo peněz. Pořád je to málo? Dobře, kup si zvýhodněná letadla. Chceš lítat s kamarádama? Zaplať.....Chceš mít letku? Zaplať...Chceš létat války? Zaplať .... Co takhle historická kampaň? OK, zaplať.
...a najednou za rok hraní zjistíš, že jsi do hry vrazil 10 a možná i více tisíc.
Ale pořád, jenom když budeš chtít platit. Pořád platí, že si vše můžeš vyexpit zadarmo, ale za delší dobu. No není to geniální? Až to nenávidím Mrknutí
A že se jim to daří už teď v Betě, dokládají počty lidí kteří jsou stále on- line. Teď právě, v sobotu v poledne, 3700 lidí. Večer to bude kolem 5000, možná více. Ve kterém součastném simu najdete online více lidí? Smutný
Pánové ať chceme nebo nechceme, musíme si přiznat, my s naším chápáním simu jsme již dinosauři před vymřením a my nové producenty nevytrhneme a na nás nezbohatnou Smutný tak proč by dělali hard core simy? Mimochodem z oněch 3700 hráčů online je jen 191 v historické sekci Smutný taky dinosauři?


toto naznačuje průměrné IQ standartního hráče kterého nezajímá studování manuálů a nastavování desítky přístrojů v settings, chce rychlou akci, trh se neřídí kvalitou, ale tím co lidí chtějí, většina hráčů je bohužel mírně retardovaná a podle toho pak i vypadají produkty.
To samé s kvalitou TV vysílání a filmů ... ale to je život.
 
magot
tomaspelej napsal:
žádná třetí strana tam není a nebude.....chtělo by si to prvně vyzkoušet a pak komentovat

to byl FtiP, aneb zavolejme pointologa
 
saldy
313_Paegas napsal:
Pánové ať chceme nebo nechceme, musíme si přiznat, my s naším chápáním simu jsme již dinosauři před vymřením a my nové producenty nevytrhneme a na nás nezbohatnou Smutný tak proč by dělali hard core simy? Mimochodem z oněch 3700 hráčů online je jen 191 v historické sekci Smutný taky dinosauři?


Ano, těmhle hráčům je úplně ukradený celý FM a DM, Hlavně že to vypadá hezky. Prostě fajn střílečka, kterých mají plnej komp. Já budu rád dál dinosaurem a až zůstanu poslední tak zhasnu.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
alfik
No, dívám se na to z úhlu pohledu osmačtyřicetiletého dinosaura. Mě by ani nevadilo, kdybych musel za simulátor zaplatit 10 000,-. Pokud by to byla daň za to, že je nás málo. Že je to sim pro méně, ale hardkorovatějších Starých dědků - Hromoještěrů.
Stejně tak mi neva nacpat do nějakého MMO na měsíčních poplatcích dejme tomu 6 000,- ročně (dával jsem do EVE - dva účty souč., a také do FE než začalo být F2P, poté paradoxně pár šušňů - možná je to tím že tam mám 4 postavy na capu), a nevadí mi ani koupit si půl roku hezčí garáže a dva prémiáky ve WoTku.
Vidím to takhle: tvrdit "My jsme to chtěli ale je to neudržitelné stálo by to moc peněz a tak jsme to..." je podle mě výmluva.
Posrali to a teď se trapně vymlouvají. Nemuseli chtít za hru cca 1100,- (Clod) nebo F2P či spíše P2W (WT). Mohli chtít víc, a udělat dobrou práci - ne sračku pro předškoláčky. Resp., nemám nic proti, pokud vedle WT bude i sim pro nás.
Jenže, to by správní rada neustála před rozdivočelými akcionáři (většinou banky, co si budeme povídat...), a tak se musí dělat "udržitelný růst" a s tím spojená masovost a finanční výtěžnost. A my, staří, plesniví hard-dino, utřeme hubu, než se někdo z vývojářů nasere, rozjede to na Kikstártru, a překvapivě vybere iks set tisíc liber či dolarů od těch, co arkádu nechcou.
Že to jde, a že těch "dinosaurů" JE opravdu dostatek, dokazují třeba i Roberts a Braben, s hrami "co už nikdo nechce a nezaplatilo by se to". A mch, ukazuje to i na to, že ta "globální kríze" asi nebude skutečná. To jen pár bankám poklesly tržby, tak spustily povyk.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Baron
Tak som práve zistil, že patrím k Dinosaurom ako je Alfík. A mám rád RoF, CLoD, starého ILa....

...a tiež mám rád napr. RIFT, Red Orchestru, Red Orchestru 2, Iron Front a ďalšie divočiny pre dinosaurov...

...a som sklamaný z War Thunder tak, že som ho úplne prestal lietať, aspoň mne teda pekná grafika veru nestačí...

...a Vica Kerekesova môže byť, aby ma Cibule nechodil v noci strašiť Vyděšený


...a vôbec: Rise of Flight rulezz. Mrknutí
Upravil/a Baron dne 10-11-2012 19:31
Hals - und Beinbruch!
 
tomaspelej
Alfiku, s první půlkou plně souhlasím, nevadí mi platit za "kvalitu" ale nevím kde jste slyšeli info, že WT bude (je) simulátor???? Je to hlavně MMO s možností letecké simulace.......dokud budete hledět na WT jako na plnohodnotný simulátor tak se Vám to nikdy líbit nebude. Pro Vás "dinosaury" bude určená funkce " FULL REAL BATTLE". Tam nepotkáte nooba s myšákem a nebudete tam mít žádný ikonky jako v arkádě......

Takže bych byl opatrnej s předčasnými závěry.....
 
Baron
tomaspelej napsal:
Alfiku, s první půlkou plně souhlasím, nevadí mi platit za "kvalitu" ale nevím kde jste slyšeli info, že WT bude (je) simulátor???? Je to hlavně MMO s možností letecké simulace.......dokud budete hledět na WT jako na plnohodnotný simulátor tak se Vám to nikdy líbit nebude. Pro Vás "dinosaury" bude určená funkce " FULL REAL BATTLE". Tam nepotkáte nooba s myšákem a nebudete tam mít žádný ikonky jako v arkádě......

Takže bych byl opatrnej s předčasnými závěry.....


A tak to zase prr... Prvé informácie o War Thunder (ešte sa to volalo inak) hovorili o SIMULÁTORE, ktorý bude vychádzať z najlepších skúseností Wings of Prey. Táto hláška pomerne dlho visela na domovskej stránke, po premenovaní na War Thunder sa začalo hovoriť o MMORPG a pôvodné info zmizlo. Ale stále autori tvrdia, že v najťažšom nastavení to bude SIMULATOR, len zatiaľ nie je v Bete spojazdnený.
Upravil/a Baron dne 10-11-2012 19:35
Hals - und Beinbruch!
 
tomaspelej
volalo se to World of Planes....jen, že to tu hodnotíte jako hotovou hru (simulátor) a při tom se jedná o BETU a do full verze je ještě hodně daleko.....
 
alfik
Tomaspelej: Nebylo to míněno zle, mi WT nevadí, vždyť jsem to tam napsal. Já přece v té betě taky jsem.
Ovšem Baron má pravdu. Původně byl oznámen simulátor. Pak to pomalu nenápadně měnili. Dokonce jsme (mnozí) viděli v tom, kdo to dělá, jistou záruku či alespoň příslib, že to bude jiné než od Wargamingu. A to co vidím, ty změny které mohu posuzovat, ukazují na to, že namísto aby dělali na té simulaci, dělají další arkádu. Příklad: letadel je tam dost. Mohli by zlepšovat FM a DM. Ale to nedělají. Místo toho přidělávají další letadla. Proč?
Nebo že by po betě byla "beta 2" při které by se teprve zkoušely FM a DM? Aby to nedopadlo jako s Clodem - taky máme pořád betapatch, i když už je ofiko a na Steamu... a Clod je v trapu.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
tomaspelej
za poslední půl rok nepřibylo jediné letadlo (vyjma 1 prémiového) s každým větším updatem doplní FM a DM u některých letadel (dával sem tady tabulku kde to je vypsané)
A je logické, že prvně vytváří to z čeho budou mít zisk a nakonec udělají simulaci pro opravdový fandy létání (tedy pro Vás všechny co si tu stěžujete, že je to hra pro předškoláčky)
 
olda Olde maly
Je to tak Tome. Původně to ohlašovali jako simulátor. Proto se jako testři před více jak rokem do toho přihlásilo spoustu kluků. Včetně mě. Že na tom začali rejžovat už v Closed Betě je taky pravda. Že na tom dělaj máš pravdu. Ale že maj před sebou ještě práce jak na kostele, je taky pravda. Že se hlavně věnují arkádový úrovni je taky pravda. Že Historický lítá málo lidí je taky pravda. A že v ní je nastavena srkádová úroveň je taky pravda. Když tam zakázali venkovní pohledy, tak hned skoro všichni začali brečet. Tak je opět povolili. Na EU server už nikdo nechodí. Na Enyvable je to samej pošahanej Rusák s myší. Funguje to tam porád jako masomlejn. Že s joyem proti myši se nedá pořádně létat je taky pravda. I když se to zlepšilo. Ale nastavování joye je naprostoto nedodělané. Že by to jednou mělo být ok? No to doufám. Biješ se za tuto hru Tome. Tady je spousta kluků, kteří mají už své skušenosti s tím co bylo avizováno a jak to poté dopadlo. Proto jsou v určitém směru skeptičtí a nedůvěřiví. Tak snad nedopadneš taky tak Úsměv Že simulace mnoho hráčů nebere je taky pravda. Podívej se Tome, kolik z klanu má o ni zájem. Tak pět? A to jsou ti, co mají skušenosti s ILem. Ostatní jsou zcela zaujati arkádou. No ono když jejich věk je kolem patnácti, se ani není čemu divit. Já osobně čekám a doufám, že se dočkám. Když ne, tak je tu pořád starý dobrý IL Mrknutí
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
tomaspelej
Oldo já se ty kluky snažím tlačit do simulace, ale když prostě nechtěj tak já s tím nic neudělám....To jak píšeš, že zakázali pohled z 3. osoby tak to nebylo jenom to, to se testoval FULL REAL MOD....Že většina lidí hraje historickou s myší se ukázalo na počtu stížností. Jenom pár nadšenců to uvítalo....Co mám poslední info, tak ještě půl roku musíme(te) vydržet.....
 
Vilik
Když minule testovali tu simulaci přes víkend, tak to sice hrálo málo lidí, ale ten počet stále konkuroval počtu hráčů online v CLODu nebo ROF.
I průběh bitvy odpovídal. Člověk vzlítnul, shodil bombu na nějakou kolonu a letěl domu přezbrojit a nebo hlídkoval a čekal na bombra. Pak mise trvala třeba 30 minut.
Právě ta doba lidem vadila. Oni chtěj expit další letadýlka a tak si raděj za tu dobu zaletěj 3x arkádu, kde s catalínou ukroutěj befko a maj z toho mnohem víc expů.
Já si klidně počkám půl roku na finální simulaci historickejch bitev.
 
magot
cokoliv online konkuruje CLODu Šklebící se
 
Baron
blbost
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,832,016 návštěv