May 18 2024 10:45:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
alfik

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - editace misí DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Mapa INVASION 1.1 - bug reporting
311_Tjurma
Ježiš vy jste princezny, trocha hrbolu a mají problemŠklebící se
Opraveno.... snadVyděšený
Upravil/a 311_Tjurma dne 06-11-2011 17:50
 
1stCL_Fucida
Rádi naši oranici poskytneme našim přátelům z druhé strany kanálu Úsměv)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_vencour
Tak to AG11.1 neplatí, tanky projedou od severu směrem ke Carentan. Jestli vždycky ... to snad zjistim. (Nebo je to druhá kolona, to snad taky zjistim)

EDIT Každopádně tam nikdo nezůstal stát.
Upravil/a 606_vencour dne 06-11-2011 23:45
 
jirik
Sice nemám moc nadupané železo, ale zdá se mi, že bocage je poměrně dost hardwarově náročná a působí trhání, asi jako průlet nad větším městem.Zamračený
 
1stCL_Fucida
Grainville - krom lesu dosti blízko u dráhy je taky oranice ještě před východním Téčkem.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
xHorst
Spown pointy jsou na vetsine betonovejch letist umisteny tak, ze narodivsi se letadlo stoji v pojizdecce... Ukazky z Evereux a Caen...
Kdyz tam nekdo bude stat, tak ok, da se to objet, ale pokud se narodi kdyz nekdo jede, tak z toho bude instantni fireballSmutný
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/il2fb2011-11-0522-19-33-21.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Evreux.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Caen.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Avatar/founder_gold_en_zps81618c02.png[/img] is not a valid Image.
40.StL_Horst
 
1stCL_Fucida
Btw: nechybí na mapě letiště Argentan a Vire? nejsem si jistý, jestli v Argentanu skutečně bylo (Oleg ho tam má..ale), nicméně ve Vire (letiště St. Paul) by snad být mělo, ne?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
311_Tjurma
Tak buď budete mít Vire nebo Grainville, si vyberte, ostatní věci registruju a opravím. Bocage bude hardwarově naročnější, to je možné, anžto obsahuje spoustu objektů na malé ploše a už mi dejte pokoj, jinak to nestihnu dát dohromadyŠklebící se
 
1stCL_Fucida
C je správně, Vire + Grainville Úsměv Jsou to obě tak krásná malá letiště, romantická a zapadlá Úsměv Pokud to jen trochu půjde a budeš na to mít čas, tak nám je dej dohromady pls obě Úsměv

Bocage fyzicky nemodeluj, to by zlikvidovalo FPS.

Jo a ještě u Baleroy je takovej dost velkej lesopark, dneska je tam nějakej národní park. V Olegově verzi byl, kdybys ho dodělal do mapy, tak by to byl dobrej orientační bod. A z mojí strany už to asi bude všechno Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
311_Tjurma
Bocage je už dávno udělaná a je součástí betaverze 1.1 - její vytvoření si vyřiď s Lekkem, ten ji požadoval. Lesopark u Balleroy tam nejak vytvorit můžu, ale bude to stejnej les, jakým musel projet pan Godefroy a jeho sluha Jacquouille, kde sídlí zlá čarodejnice, pak se pomoci nedovoláte
[img]http://img401.imageshack.us/img401/9345/jacquesz.jpg[/img] is not a valid Image.
 
310_Podrs
311_Tjurma napsal:
Bocage je už dávno udělaná a je součástí betaverze 1.1 - její vytvoření si vyřiď s Lekkem, ten ji požadoval. Lesopark u Balleroy tam nejak vytvorit můžu, ale bude to stejnej les, jakým musel projet pan Godefroy a jeho sluha Jacquouille, kde sídlí zlá čarodejnice, pak se pomoci nedovoláte
[img]http://img401.imageshack.us/img401/9345/jacquesz.jpg[/img] is not a valid Image.


Okéééj! Šklebící se
 
http://www.310raf.com
311_Tjurma
Jestli nemáte nějaké zásadní nedostatky, tak bych zítra nebo pozítří vydal verzi 1.2Vyděšený
 
336thFS_Frank_CZ
Panove mozna to pisu do blbyho vlakna ale jedna se konkretne jen o tuhle mapu a jinde mi to nedela. Vcera se mi mapa nevykreslovala, za letu jsem byl porad nad malym ostrovem kterej za mnou mizel a predemnou se pomalu objevoval. Nemuze mi nekdo poradit jak se tohohle "ostrovniho" efektu zbavim? S zadnou jinou mapou problem nemam.
 
Serza
Skus preletet z Anglie do Francie Šklebící se

A ted seriozne - todle se uz nekde na foru resilo, myslim ze dokonce v tomdle prispevku. Myslim ze staci akorat prepsat nejakou hodnotu v conf.ini - ale kterou, to nemam poneti. Smutný
 
606_vencour
Ten malej ostrov mam celou dobu, co lítam mapu Overlord. Pomohlo mi mít nastavení landscape detail na perfect. Píp a ještě někdo se už v tom taky hrabal a postoval někam konfigurák Šturma.
 
Pajda
Jo hlavní vliv má na to nastavení Perfect, resp. nastavení "LandGeom = 3" v conf.ini.

- nicméně s nastavením Landgeom=3 / Perfect se alespoň mě automaticky zapnou i ty "texturové stromy" které pak žerou výkon.

Přitom na ostatních mapách(minimálně to tak bylo u Circusu) je plná viditelnost i na Excellent.

Nešlo by s tím něco udělat? Zamračený
 
606_vencour
Hmm mně stačilo pak mít Forest=2 ... radši les vidím, i když váhám, zda mi to spíš neuškodí ... přehlídnu tak kolonu, nepřehlídnu? Teoreticky bych se mohl líp orientovat i takhle podle textur?
 
Pajda
Vencoure já právě mam ten pocit že "Forest = x" mění akorát Olegovské lesy (rozuměj dělá z nich neviditelné) ale ty "texturované stromy" nijak neovlivňuje (tj. ty tam jsou furt)?
 
606_vencour
Já zapnul v klikátku perfect a pak jsem stromy na chvíli vypnul ... fakt je to bez nich placatý, ale možná účelný ... tak jsem to znova zapl a v konfiguráku mam teď to Forest=2.
Večer můžu aktualizovat/potvrdit.
 
clone9cz
Frankx napsal:
Panove mozna to pisu do blbyho vlakna ale jedna se konkretne jen o tuhle mapu a jinde mi to nedela. Vcera se mi mapa nevykreslovala, za letu jsem byl porad nad malym ostrovem kterej za mnou mizel a predemnou se pomalu objevoval. Nemuze mi nekdo poradit jak se tohohle "ostrovniho" efektu zbavim? S zadnou jinou mapou problem nemam.


Co jsem pochopil, tak tahle mapa nemá textury pro nízký detaily, textury s nízlým rozlišením, a tak je tam díra, pokud si nenastavíš odpovídající konfiguraci.
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,901,978 návštěv