May 13 2024 02:02:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Squad Challenge
Mamutak
Po zprovoznění šturma na novém PC se hlásím k modrým bombrům, když je jich tak málo Mrknutí Úsměv
 
www.czechlions.cz
Serza
Kde mam svy Hispana? Naucim te, jak se lita bez kridel! Vyděšený
 
TozziFan
Na Spit vs Bf109 mod mě to nechtělo taky pustit. Vždy mě to přihlásilo a okamžitě mě to koplo s hláškou TIMEOUT:0 . Komplet jsem také přeinstalovával 4.10.1m > UP3 RC > RC2 > RC3 > RC4. Dvakrát Naštvaný .

!!! POZOR !!!
pokud máte deaktivovaný v GME "#UP#_Enable_UP3.0", a v kořenovém adresáři UP3 RC4 přitom stále máte složku #UP#, vymažte ji a hotovo.


Mě to pomohlo.Mrknutí
 
OREL_Balky
Ahojte hlásim sa k RED a zatial k Volunteer letke.Vyděšený
 
OREL_Kolibrik
Zdravím, hlásím se také k red jako Volunteer. Prosím heslo na TS
 
310_Pip
FK_Ziza napsal:
Já si tím prošel taky...dvakrát instal šturma..čištění registrů....nic nepomáhalo a moje zoufalství dosáhlo vrcholu, pak jsem napsal adminivi serveru a odověď byla že mám ban...Smutný pokorně jsem slíbil že už budu hodnej a do dvou hodin to jelo....hele ať se ho zeptá, nic za to nedá ne?Mrknutí


jj pokud jste si jisty, ze je fse nainstalovano a aktivovano jak ma, napiste jim na forum, oni radi, zejmena GunRunner, davaji bany z neznamych ci domnelych pricin... (pri prihlasovani to vyhodi hlasku timeout - coz muze byt prave tim banem)
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
sidewinder
Uz to bavi :-)
 
www.letkatriduby.sk
Serza
310_Pip napsal:
FK_Ziza napsal:
Já si tím prošel taky...dvakrát instal šturma..čištění registrů....nic nepomáhalo a moje zoufalství dosáhlo vrcholu, pak jsem napsal adminivi serveru a odověď byla že mám ban...Smutný pokorně jsem slíbil že už budu hodnej a do dvou hodin to jelo....hele ať se ho zeptá, nic za to nedá ne?Mrknutí


jj pokud jste si jisty, ze je fse nainstalovano a aktivovano jak ma, napiste jim na forum, oni radi, zejmena GunRunner, davaji bany z neznamych ci domnelych pricin... (pri prihlasovani to vyhodi hlasku timeout - coz muze byt prave tim banem)


ad. bany: me to napriklad (pac sem banan dostal pri zahrivani) napsalo do hlaseni Sortie Pilot Banned.
 
313_Nevo
Clone, parada! Takze ta pisem k BLUE BOMBERS??? Šklebící se
Takych modri potrebuju (a aj cerveni, ako pise Serza) Mrknutí

Vitam dalsich nahlasenych (check PM)! Normalne ze dalsi stvrtok budeme musiet asi cas roztiahnut z 2 na 3 hodiny. Sak ten server bude v jednom kuse full! Cool

Tak vecer!
Upravil/a 313_Nevo dne 15-12-2011 16:29
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
310_Pip
Serza napsal:
310_Pip napsal:
FK_Ziza napsal:
Já si tím prošel taky...dvakrát instal šturma..čištění registrů....nic nepomáhalo a moje zoufalství dosáhlo vrcholu, pak jsem napsal adminivi serveru a odověď byla že mám ban...Smutný pokorně jsem slíbil že už budu hodnej a do dvou hodin to jelo....hele ať se ho zeptá, nic za to nedá ne?Mrknutí


jj pokud jste si jisty, ze je fse nainstalovano a aktivovano jak ma, napiste jim na forum, oni radi, zejmena GunRunner, davaji bany z neznamych ci domnelych pricin... (pri prihlasovani to vyhodi hlasku timeout - coz muze byt prave tim banem)


ad. bany: me to napriklad (pac sem banan dostal pri zahrivani) napsalo do hlaseni Sortie Pilot Banned.


pokud Vas to kikne ze serveru za letu ci pojizdeni na letisti, muze to mit nekolik pricin:
(ve vypisu na statistikach to ten duvod napise jako banned for ...)

1. foul language - nadavky v chatu (slova jako: fuck, idiot apod.)
2. za 666 do chatu apod.!
3. srazka na letisti s jinym friendly vehiclem ci letadlem - smrt uz se do statistik nepocita, presto pojizdejte a rozjizdejte se s nejvyssi opatrnosti
4. sestrel friendly letadel (1 letadlo = kick)
5. utok na friendly pozemni cile (3 cile? = kick) - bile koure oznacuji red cile, sede koure blue cile

to jsou automaticke kopance ze serveru bez zasahu adminu!
Upravil/a 310_Pip dne 15-12-2011 18:13
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Serza
Pipe, je tam naky limit kolik tech friendly muzes sejmout? Nebylo by to na skodu, splest se muze kazdy, a preci jenom, jen clovek ktery to ma v umyslu by potom, co mu blikne Friendly Destroyed bude pokracovat v naletavani. (pochopitelne jenom s pozemakama, s letadly to neschvaluju, protoze na WBoP sou vsecky mapy denni)
 
310_Pip
odpoved viz. edit meho predchoziho prispevku, celkovy limit netusim, esli nejaky je, ale asi ne pac okamzity kick po zniceni friendly cile - ber to tak hodis bombu a tri pozemaky mas hned, takze sance jen u strelby palubnima zbranema...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_Werner
310_Pip napsal:
ted to napisu z pohledu red: bile koure oznacuji FRIENDLY, sede koure ENEMY - nevim zda to maji blue stejne? napiste nekdo, kdo litate za modry...

Je to zvláštní, ale máme to obráceně Pff
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
310_Pip
1stCL_Werner napsal:
310_Pip napsal:
ted to napisu z pohledu red: bile koure oznacuji FRIENDLY, sede koure ENEMY - nevim zda to maji blue stejne? napiste nekdo, kdo litate za modry...

Je to zvláštní, ale máme to obráceně Pff


dik, mel sem to podezreni Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Serza
Ty vole, oni uz delaj Nemci i kouraky s odstinem polni sedi? Šklebící se
 
jirik
Rád bych přihlásil sebe a Pajdu k červené straně. Sice máme strašlivý nutkání vlízt do štuk, ale snad to nějak vydržíme. Šklebící se
 
2JG26_Marsso
Tak hlasim sa k svojej letke 2/JG26 a k modrym, "jdeme na ne chlapi" Vyděšený
 
http://jg26.achileus.cz/
Achileus
k letce 2/JG26 barva krve modra dekuji
 
jg26.achileus.cz
1stCL_Ziza
Díky chlapi za spolupráci, polet pěknej ale ty lagyVyděšenýVyděšenýVyděšený server takovou návštěvnost na kterou je nastavenej nějak nedáváNaštvanýhrůza děs...mám opět zaděláno na ban díky fiendlykilu když jsem čistil spolubojovníka a pomocí nádherného lagu skončil až v němVyděšenýVyděšený máte taky problém s lagováním??? nebo jsem v tom sám?
 
http://www.fliegenkoyotsz.ic.cz/
clone9cz
A Nevo má po srandě, kterej server zrušíte příště ?
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,866,466 návštěv