April 28 2024 18:54:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Squad Challenge
Li3ec
Teda,když sem stým začal,tak bych rád pokračoval....Cool hlásím se do téj "volenteer squadrony..." za Red...Mrknutí
 
LEON
Jakej Volunteer, taková letka tu přece už spoustu let je, stačí si dát před nick dvě písmena, AH Šklebící se
 
https://www.rcfree.eu
1stCL_Ziza
tak my se taky přidáme..Fliegen Koyotsz prefix FK_ akurát já se pořád nemůžu na ty spity přihlásit a to už jsem celýho šturma přeinstalil...sserver mě kope do řiti..na jiné servery s UP to jde..nějaká rada pls???Zamračený
 
http://www.fliegenkoyotsz.ic.cz/
310_Podrs

TS Server pro spojenecké piloty


adresa: 62.209.220.68:9999
heslo: o něj ať si píšou velitelé perutí, které se chtějí letů zúčastnit přímo 313_Nevovi a ten jim ho zašle


Pokud se bude chtít zúčastnit nějaká další z ČS/PL virtuálních letek, není problém jim udělat vlastní chlívek s podkanály dle jejich požadavků, o to si pište zase mě (do zprávy napište jaké kanály chcete vytvořit)

Pro nezařazené piloty jsou tam dvě Volunteer (dobrovolnické) Perutě, jedna stíhací, druhá bomber. I přesto si ale nezařazení piloti musí napsat o heslo Nevovi, protože jak je psáno v příspěvcích výše, budou se vám počítat bodíky a tak musí vědět, jaký pilot patří k jaké peruti (budou stále létat se svým původním nickem)...

Upravil/a 310_Podrs dne 06-12-2011 21:25
 
http://www.310raf.com
313_Nevo
Nakoniec ti 'Volenteers' to nam organizovanym este ukazu Úsměv

Ziza mrkni PM Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Wolke
Jenom dodám pro ty modré, kteří by měli zájem létat s Liony, že by bylo dobré mi dopředu napsat PM, ať víme s kolika lidmi máme počítat. Zároveň by nebylo od věci skoordinovat činnost s dalšími modrými letkami, které zvu tímto taktéž na náš TS (uveden na předchozí straně). V případě zájmu o spolupráci tak prosím i zástupce modrých letek, aby napsali PM.

Nápad s "volunteer" letkou není vůbec špatný, byl bych pro něco takového i u modrých, ale to záleží na pilotech. Lioni ale určitě nepropůjčí svůj prefix nelionům. Mrknutí

Upravil/a 1stCL_Wolke dne 06-12-2011 20:12
 
310_Pip
FK_Ziza napsal:
tak my se taky přidáme..Fliegen Koyotsz prefix FK_ akurát já se pořád nemůžu na ty spity přihlásit a to už jsem celýho šturma přeinstalil...sserver mě kope do řiti..na jiné servery s UP to jde..nějaká rada pls???Zamračený


maji tam zaplou kontrolu crt=2, tak si zkontroluj esli nemas nejaky mody? ted vlastne koukam, ze nevim z toho tvyho prispevku, zda se jedna o kopnuti serverem ci se jen nepripojis...
Upravil/a 310_Pip dne 06-12-2011 22:16
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_Ziza
maji tam zaplou kontrolu crt=2, tak si zkontroluj esli nemas nejaky mody? ted vlastne koukam, ze nevim z toho tvyho prispevku, zda se jedna o kopnuti serverem ci se jen nepripojis...

připojím...napiše to že spojení úspěšné a po pár vteřinách..blablabla server kicked...dneska sem promazal registry..a udělal uplně novou instalaci Sturma..lupl na něj UP a pořád to samééééNaštvanýNaštvanýNaštvaný
 
http://www.fliegenkoyotsz.ic.cz/
310_Pip
evidentne te kope server, je to tim crteckem, mas zaply jen UP3-RC4? hlavne koukni do korenovyho adresare ila, zdali tam nemas adresar #UP# aktivni? instaloval si jen klienta? chce to asi pokec na tsku a poresit, pac takhle je to tezka domluva...


www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
ZVP_ALEX
Bohužel hoši, ale mám doživotní ban za sestřely adminů, jinak by jsem tam zašel Šklebící se
 
313_Nevo
Vitam ZVP! ALEX mas PM Mrknutí

Edit: aktualizoval som v prvom prispevku adr na TS
Upravil/a 313_Nevo dne 07-12-2011 08:30
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Ziza
evidentne te kope server, je to tim crteckem, mas zaply jen UP3-RC4? hlavne koukni do korenovyho adresare ila, zdali tam nemas adresar #UP# aktivni? instaloval si jen klienta? chce to asi pokec na tsku a poresit, pac takhle je to tezka domluva...

to velmi uvítám...... řekni kdy a kde a já se domluvím bo mě to neskutečně vytáčíVyděšenýVyděšený
 
http://www.fliegenkoyotsz.ic.cz/
311_Mart
Prosím o zapsání k červeným dobrovolníkům, DDP*Mart. DěkujiÚsměv


i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
sidewinder
Ja sa tam neviem dostat na server. Najskor pripoji a sekundu nato vyhodi nejaky timeout.
 
www.letkatriduby.sk
311_Mart
Já se na stolním PC (WinXP) taky nepřipojím - timeout, na NTB (WinVista) bez problémů, stejná instalace, bez modů. Někde jsem četl, že problémy dělá hamachi, které teda na stolním je, ale neaktivní. Někomu pomohlo snížit RAM na 256 MB, to ještě musím zkusit.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
1stCLKowalsky
Vymažte nebo zakažte ve šturmovi složku files a budete mit pokoj ja to tak udělal a mam klid.
 
310_Pip
Mart napsal:
Já se na stolním PC (WinXP) taky nepřipojím - timeout, na NTB (WinVista) bez problémů, stejná instalace, bez modů. Někde jsem četl, že problémy dělá hamachi, které teda na stolním je, ale neaktivní. Někomu pomohlo snížit RAM na 256 MB, to ještě musím zkusit.


kdyz mas timeout, znamena to, ze Te kope CRT2, mas tam neco spatne (mody, nebo proste nakopnutej UP3)
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Bobo
I/JG1 sa tiez zucastni, prefix I/JG1_
 
313_Nevo
Vitam dalsich bojovnikov! Úsměv

POZOR ZMENA SPOJENECKEHO TS! Vid prvy prispevok tohto vlakna alebo web SCH!

TAKZE DNES VECER 20:00 - 22:00 PRVE KOLO!
Bude tam urcita casova tolerancia (cca -+5min), takze nemusite presne na sekundy dodrzat cas prveho a posledneho startu Mrknutí

V druhom prispevku tohot vlakna su informacie k TS! Citajte pozorne!
Upravil/a 313_Nevo dne 08-12-2011 09:26
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Lekk
Já měl za to, že se počítá každá započatá mise v oveden=ém termínu. Tj pokud první mise započatá mezi 20:00-22:00 začne ve 21:30 tak máme na boje se zápočtem jenom 30 minut. chápu to dobře?

Nebo máte nějaký harmonogram serveru a domluvené restarty misí s adminama na určitý čas?
nebo se bude počítat jakákoliv CELÁ mise, která začne mezi uvedeným časem?
Mrknutí
Upravil/a Lekk dne 08-12-2011 10:25
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,774,685 návštěv