April 28 2024 15:47:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
AJaromir

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Squad Challenge
Lekk
Čo to táráš Wedge- ved sme tam bili len dvaja a eště pidlooké.Šklebící se
Heliovankůš sme dali preč lebo zavadzalŠklebící se
 
1stCL_Wedge
Trvám na 20+!!!Šklebící se
 
313_Nevo
Tak tak, na tej spolupraci musime zapracovat aj my Úsměv Viem ze nasi hosi mozno trochu ocakavali, ze na TS k tomu na uvod cosi poviem, ze dam tomu nejaku liniu, ale ja som mal plnu hlavu udavanim linie webu a statistikam Mrknutí Ale nabuduce to bude lepsie Šklebící se

Ked sme u tych statistik, tak tu su po prvom kole:



RED team wins!



V skratke body:

 RED vs BLUE
186 : 182


Pomer stran:

 RED vs BLUE
41 : 17



WTG vsetkym! Úsměv

Poznamky/dodatky k hodnoteniu:
1) Celkove body RED vs BLUE su upravene koeficientom pomeru stran 2.35:1 (tj BLUE body * 2.35)! Je to z dovodu, aby sa lepsie urcila efektivita bojovej cinnosti kazdej 'farby', bez ohladu na pocet ucastnikov Mrknutí

2) Na prvej mape Tobruk zvitazili 'cerveni'! Preto kazda 'cervena' letka ma +100b do hodnotenia letiek. Inak uz nie su body ziskane letkami nijak upravovane.

3) Kazdy pilot, aj ked clen nejakej letky (napr. AH_Permon, 3.BAP_citik, VGR_BIVOY, FK_Ziza ...), ktory sa ale zucastnil sam, je zahrnuty v RED alebo BLUE VOLUNTEER SQUADRON. Podmienkou pre hodnotenie letky, je ucast minimalne 2 (dvoch) pilotov danej letky.
Stale plati, ze ak chce solo pilot bodovat pre inu letku, musi zastupca danej letky odovzdat mne pisomne/ustne povolenie (ako bolo ucinene v pripade '313'Letecza a '310'Lekka).

Tak o tyzden! Úsměv

PS: za BLUE VOLUNTEER SQUADRON bodoval jediny pilot, FK_Ziza, WTG!
PS2: "A já jsem to říkal..."
Nakoniec ti 'Volunteers' to nam organizovanym este ukazu Úsměv

vid body RED VOLUNTEER SQUADRON, tiez WTG!
Upravil/a 313_Nevo dne 12-12-2011 22:26
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
310_Podrs
Koukám, že ve statistikách je jen "RED VOLUNTEER SQUADRON" a "BLUE VOLUNTEER SQUADRON", je to počítáno stíhači a bombardéři dohromady? Protože třeba u REDs je jak BOMBER VOLUNTEER SQUADRON, tak i FIGHTER VOLUNTEER SQUADRON, body by se jim měly počítat zvlášť, aby byli odděleni bombardéři (kteří mívají obecně víc bodů než stáhači) od stíhačů a dali se tak porovnávat stíhací a bombardovací perutě navzájem, teď to vůči RED VOLUNTEER SQUADRON není dost dobře možné...
Upravil/a 310_Podrs dne 09-12-2011 13:18
 
http://www.310raf.com
Topper-Czech
Jeden dobrovolník za spojence, tedy RED VOLUNTEER SQUADRON.
 
http://www.e-airport.wz.cz
Lekk
Je nějaký postih za smrt/KIA? nebo se to pomíjí?
Pak nerozumím tomu poměru (koeficientu) kterým to přepočítáváš?
Znamená to že jim násobíš dosažené body poměrem pilotů? Mužeš definovat kde ten poměr vzniká. IMHO je to dost citlivý parametr, který v podstatě zvýhodnuje ty, kterých je tam meně. Místo aby to bylo naopak - nebo bez postihu.
V nejhorším případě by jeden bomber za pár letů nadělal stovky a tisíce bodů násobeno poměrem 10:1 (tj. počtem stihačů), kteří jsou však ve fajtu s uplně jinou grupou cizích pilotů z USA (mimo naši statistiku)Zamračený
 
310_Pip
nejak ty statistiky nevidim, teda vidim tam 5 letek: 3 red (310, 311 a 313) a 2 blue (Lioni a CSL) a zadny dobrovolniky a ani zadny body, wtf? Smutný
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
313_Paegas
SQUAD CHALLENGE

Staty na Spitech

Po dlouhé době super polet na DF serveru, doufám že se tyto čtvrtky ujmou Mrknutí
Upravil/a 313_Paegas dne 09-12-2011 18:10
 
310_Pip
vidim tam toto:

[img]http://img404.imageshack.us/img404/2135/sqchal.jpg[/img] is not a valid Image.

Uploaded with ImageShack.us Smutný

a nejde mi nic prokliknout...

statistiky na spitech samozrejme znam Mrknutí
Upravil/a 310_Pip dne 09-12-2011 18:19
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_Ziza
Pipe já to taky viděl takto a když jsem zmáčkl klávesu F5 tak to naběhlo...skus toMrknutí
 
http://www.fliegenkoyotsz.ic.cz/
311_Mart
Mrknutí
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
1stCL_Werner
Takže se pojede čistě na body ? To nebude mít zrovna vypovídací hodnotu...
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
313_Paegas
1stCL_Werner napsal:
Takže se pojede čistě na body ? To nebude mít zrovna vypovídací hodnotu...

...pro začátek to stačí. Časem se určitě najde něco lepšího. Celý problém je momentálně vtom, že to Nevo klepe ručně Mrknutí
 
313_Paegas
Tak mne tak napadá, dokázal by někdo vytvořit takové staty, které by fungovaly na základě eventlogu?
....řekněme domluvíme polet na den D hodinu H.
Nevo (nebo někdo pověřený Nevem) si spostí v konf.ini záznam event logu a po finální hodině Ho se odhlásí.
Vezme event log a nahraje jej někam na stránky do statů a ty si udělají vyhodnocení samy jako tomu bylo u AW.
Co vy na to odborníci a programátoři?
Vyděšený
 
Lekk
Popsané jde částčně když to proženeš miossion log readerem. napojení do stránek už musíš ručně.
Jde to docela rychle vytahat po pilotech, ale jde to jenom tam kde ti napiše server kdo koho. Spitx109 mají takovou blbou vlastnost nepsat kdo koho sestřelil a obávám se že i při PK to nenapíše nic.Smutný
 
310_Pip
pise to jen pilot XXX killed, nic vic nic min...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_PETRAS
Hoj borci..pochopil jsem dobře, že je zde stejný rozdíl v "prefixech" jako na SVK , že :

1stCL/PETRAS je nepoužitelné a musím mít ve hře nick

1stCL_PETRAS .. je to tak ??

Díky za radu Mrknutí
 
1stCL_Werner
A co nějak zneužít staty spitů pro letky ? Tam to alespoň vypisuje jak sestřely, tak zníčené pozemáky. Takhle může stíhací letka, která sestřeluje a nechcípá stejně být poslední, protože prostě tolik bodů jako bombardéři nenažene.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
606_Temp
však válku ovlivňují bombři víc, než stíhači. Všchno je vlastně v pořádku Úsměv
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
313_Nevo
Hosi, pomaly na mna Mrknutí tak postupne:

Add 310_Podrs: aj 310 a 311 sa rozhodla bodovat samostatne, tak nemam nic proti tomu, ked sa RED VOLUNTEER SQUADRON (RVS) rozhodne! rozdelit na bomber a fighter a bodovat samostatne.
To mi ale hosi z RVS ak chcete napiste do PM, kto chce byt v bomber a kto vo fighter sekcii, ja som to na tom TS nestihol odsledovat Mrknutí a ja to pak v statoch rozdelim
Upravil/a 313_Nevo dne 10-12-2011 00:34
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,774,229 návštěv