May 18 2024 13:54:20
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Záhady
Rumcajs
Zdar vespolek,
nějaký čas už lítám ROF. Sem tam se potkám s výkonama nějterých jednotlivců, kterým nerozumím. Napíšu pár příkladů. Jsou piloti, co mě první dávkou v podstatě kdykoli, z jakéhokoli úhlu a vzdálenosti trefjej motor, nebo pilota. Lepší experti mi pravidelně první dávkou zapálej letadlo. Nebo jsou tu tací, co mě dokážou sledovat v mraku. Nejen že v mraku kroužím, oni mě v něm doženou a sundaj. Sám samozřejmě nevidím vůbec nic než mlíko. Samostatnou kapitolu pak tvoří ti, co úspěšně honí Spad XIII rozhulákaný naplno s Dr I. Nebo pak extratřída co s Camelem provedou ostrou stoupavou zatáčku o 180 stupňů + 100 metrů nahoru a skončej mi za zády s převahou výšky a rychlosti - lítám nejčastěji DVIIF a když vidím Camel, rozhodně za ním netočím, spíš se snažím zmizet.
OK určitě nejsem nejlepší virtuální pilot pod sluncem. Řekněte mi, vy co máte víc ... těch ... zkušeností, je to jenom můj dojem, nebo ty virtuální fyzikální zákony platěj jen pro některý?
 
Robo
Daj nicky Šklebící se
 
clone9cz
Já jsem třeba po týdnu testování přišel na jednu naprosto neužitečnou klávesu pro řízení letadla, která mi z ničeho nic zapla ikony letadel. Pak mi bylo jasný, proč za mnou ten Spad kroutí i když je z něj vidět jak z kanálu se zavřenym víkem.
 
http://www.wwii-illusion.net
313_123
servr ???
nick ???
prostě natvrdo bonznout no

lítám na syn...
načítované mě přijde AAA Úsměv
jinak načítované piloty nepotkávám
jen neslušné co po mě střílej na nouzákách Vyděšený
 
WT_Horrido
Server, nicky a hlavně záznam.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Rumcajs
Moc díky za reakce, nechci nikam psát nicky, protože nemám zas tolik zkušeností, abych si mohl být jist. Jen jsem se chtěl zeptat, jestli se s tím potkáváte.

Co mě včera nadzvedlo na Syndicate byl jeden s Dr 1. Startovali jsme spolu s odstupem možná 2 vteřin. Nestoupali, ale letěli přímo na frontu blízko u země. Já měl Albíka Va. A ta Dr 1 mi prostě ukázala záda a zmizela. Odhaduju, že mohl letět tak o 30 - 40 km/h rychleji. Nejsem zas takovej expert, ale přijde mi to k zamyšlení.

Zkrátka čítuje se i v ROF? Nebo jem jen vykulený nováček?
 
MIKA
S Centralnima erama nemam zkusenosti ale muze to byt smesi paliva, pouzivanim chladice...
Asi dvakrat se me stalo ze jeden pilot me dvakrat za vecer prvni ranou zabil... ale prikladam mu spis dobrou musku nez cheat... Mrknutí
Upravil/a MIKA dne 14-05-2012 08:58
 
Baron
Rumcajs napsal:
Moc díky za reakce, nechci nikam psát nicky, protože nemám zas tolik zkušeností, abych si mohl být jist. Jen jsem se chtěl zeptat, jestli se s tím potkáváte.

Co mě včera nadzvedlo na Syndicate byl jeden s Dr 1. Startovali jsme spolu s odstupem možná 2 vteřin. Nestoupali, ale letěli přímo na frontu blízko u země. Já měl Albíka Va. A ta Dr 1 mi prostě ukázala záda a zmizela. Odhaduju, že mohl letět tak o 30 - 40 km/h rychleji. Nejsem zas takovej expert, ale přijde mi to k zamyšlení.

Zkrátka čítuje se i v ROF? Nebo jem jen vykulený nováček?


Toto nemá s čítovaním nič spoločné. Chce to mať vyvážené osy, vedieť narábať zo smesou paliva atď. Ten chlapík v Dr.1 evidentne vedel ako dreideckera lietať. BTW Dr.1 je rýchlejší ako D.Va. A ak odštartoval o 2 sekundy skôr ako ty, tak sa nečudujem že ti uletel.
Hals - und Beinbruch!
 
WT_Horrido
Jop, Dreidecker je u země rychlejší než Albatros.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
CaK_Mira
Tak já osobně nad tím tak nikdy nepřemýšlel.Vždy jsem svoji prohru přikládal lepší soupeřově pilotáži (a že jich jeŠklebící se ), ale je pravda, že v sobotu na jednom masomlejnu mne SE5 čelně osolila na cca 300m, kdy jsem nezaregistroval ani stopovky,prostě nic, jen jsem byl najednou težce raněn.a kolem široko,daleko nikdo.lag?náhoda?umění..sam jsem si to v tu chvíli neuměl vysvětlit.
Upravil/a CaK_Mira dne 14-05-2012 09:26
 
Rumcajs
Baron napsal:
Rumcajs napsal:
Moc díky za reakce, nechci nikam psát nicky, protože nemám zas tolik zkušeností, abych si mohl být jist. Jen jsem se chtěl zeptat, jestli se s tím potkáváte.

Co mě včera nadzvedlo na Syndicate byl jeden s Dr 1. Startovali jsme spolu s odstupem možná 2 vteřin. Nestoupali, ale letěli přímo na frontu blízko u země. Já měl Albíka Va. A ta Dr 1 mi prostě ukázala záda a zmizela. Odhaduju, že mohl letět tak o 30 - 40 km/h rychleji. Nejsem zas takovej expert, ale přijde mi to k zamyšlení.

Zkrátka čítuje se i v ROF? Nebo jem jen vykulený nováček?


Toto nemá s čítovaním nič spoločné. Chce to mať vyvážené osy, vedieť narábať zo smesou paliva atď. Ten chlapík v Dr.1 evidentne vedel ako dreideckera lietať. BTW Dr.1 je rýchlejší ako D.Va. A ak odštartoval o 2 sekundy skôr ako ty, tak sa nečudujem že ti uletel.

Jak přesně vyvážená kormidla? Dr 1 má trim? Nebo snad Albík má trim? U země toho moc se směsí nenaděláš. V zásadě se po startu trochu ochudí a to je vše. Navíc Albatros má směs automatickou. Tedy tam se žádné magické know how nekoná. 2s jsou cca 50m při startovací rychlosti. Když ho za minutu vidím jen na max zoom, je to prostě divné. Krom toho Albatros DV má podle wiki max na 186km/h u země a Dr 1 má 185 km/h. V zásadě by to mělo vodorovně lítat stejně. Moje zkušenost je taková, že s Dr 1 se Albatrosům nevzdaluju. A naopak, normálně s Albatrosem udržím krok s Dr 1 (jasně že pokud nestoupáme). I tak díky za názor.
 
WT_Horrido
V hře nejsou letadla podle wiki, jsou tam tak jak jsou udělaná.

Albatros
hladina — 170
1000 m — 163
2000 m — 154
3000 m — 145
4000 m — 135
5000 m — 124

Fokker
hladina — 178
1000 m — 170
2000 m — 161
3000 m — 151
4000 m — 141
5000 m — 129

Motor kterým je Albatros ve hře osazen jen ten nejslabší jaký se do D.Va montoval. A Mercedes D.IIIavü za 4,99 nikde Úsměv
Upravil/a WT_Horrido dne 14-05-2012 09:41
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Rumcajs napsal:
Jak přesně vyvážená kormidla? Dr 1 má trim? Nebo snad Albík má trim? U země toho moc se směsí nenaděláš


Baron nenapsal vyvážená kormidla, ale vyvážené osy. Skoro bych si tipl, že tím myslí osy na joysticku Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
j4ck41
Rumcajs napsal:Jak přesně vyvážená kormidla? Dr 1 má trim? Nebo snad Albík má trim?


A pritom je to hned druhy vlakno - dokonce hned nad timhle http://www.vwings...ad_id=3468
 
Baron
310_cibule napsal:
Rumcajs napsal:
Jak přesně vyvážená kormidla? Dr 1 má trim? Nebo snad Albík má trim? U země toho moc se směsí nenaděláš


Baron nenapsal vyvážená kormidla, ale vyvážené osy. Skoro bych si tipl, že tím myslí osy na joysticku Úsměv


Presne tak, ide o osy na Joysticku.

Rumcajs napsal:
Jak přesně vyvážená kormidla? Dr 1 má trim? Nebo snad Albík má trim? U země toho moc se směsí nenaděláš. V zásadě se po startu trochu ochudí a to je vše. Navíc Albatros má směs automatickou. Tedy tam se žádné magické know how nekoná. 2s jsou cca 50m při startovací rychlosti. Když ho za minutu vidím jen na max zoom, je to prostě divné. Krom toho Albatros DV má podle wiki max na 186km/h u země a Dr 1 má 185 km/h. V zásadě by to mělo vodorovně lítat stejně. Moje zkušenost je taková, že s Dr 1 se Albatrosům nevzdaluju. A naopak, normálně s Albatrosem udržím krok s Dr 1 (jasně že pokud nestoupáme). I tak díky za názor.


Rumcajsi, kedykoľvek môžeme spolu vyskúšať Albatros a Dr.1. A môžeš mi veriť, že ti v Dr.1 uletím (o tom že ustúpam a utočím ani nepíšem). Rozhoduje o tom viac faktorov, už tu o nich písali iní, a aj v iných vláknach, jednoducho v RoF je Dr.1 rýchlejší.
Upravil/a Baron dne 14-05-2012 09:58
Hals - und Beinbruch!
 
j4ck41
Rumcajs vem to tak, Albik je super masinka, mam ho mooc rad, ale ve hre neni moc letadel nad kteryma by mel technickou prevahu ... navic D.Va se pokud mozno vyhejbej a misto ni radsi sedlej D.III kdykoliv to bude mozny
 
WT_Horrido
D.Va je zcela realisticky na hovno, ale dá se s ním bojovat proti všemu.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_pbarry
WT_Horrido napsal:
D.Va je zcela realisticky na hovno, ale dá se s ním bojovat proti všemu.


Albík má překvapivě dobrý roll rate
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
313_123
to je složitostí (holt jednoduchý sim)
ještě že lítám za dohodu
hlídat teplotu a hlavně netočit (krom N11/17)
v DH4 umřít jako chlap Mrknutí
 
Rumcajs
Koukám, že to dokonce rozpoutalo diskuzi. To je super. Díky za reakce i nějaké to know how. Snad abych se taky naučil lítat ty potvory s rotačníma motorama.
To, že je Dr 1 ve hře rychlejší, to vím. Ale tak jako trochu rychlejší. Kdyby se mi zvolna vzdaloval, jo chápu. Když prostě práskne do bot ... to je divný. Mno a navíc vůbec nešlo o nějakou mojí porážku. Albík a Dr 1 stojej většinou na jedné straně.
Jinak nastavený osy joysticku mám. Nicméně to nijak letadlo nezrychluje. Je to jen pohodlí, aby jeden nemusel držet páku pořád dopředu. Nebo u některých letadel dávám trochu křidýlka, aby to nepadalo ke straně. Nicméně to není trim a nemá to vliv na rychlost.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,929 návštěv