May 18 2024 15:22:04
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Záhady
J_BAD
-A NEBYLO TO VŠECHNO ÚPLNĚ ABSURDNÍ? -"A ČO VY SI KEFALÍN PREDSTAVUJETE POD TAKÝM SLOVOM ABSURDNY? " major Terazky , Černí Baroni
 
313_Nevo
"Najväčší klam, ktorý sužuje ľudí, je ich vlastný názor."
Leonardo da Vinci
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Novotny
Tak vám přátelé nevím............
"Ale osoba schovaná za inteligentní výrok známé či uznané osobnosti je s největší pravděpodobností narcistický, samolibý, okruhem blízkých lidí neuznaný debil bez vlastní schopnosti racionálního myšlení."
3.1.2015, Prachatice, ČR, J. Kaňov.
 
clone9cz
Kéž by jsme měli víc takových sečtělých osob.



... už tu neblbněte.
 
http://www.wwii-illusion.net
alfik
Promiňte, ale o čem je poslední asi tak jeden a půl stránky v tomto vláknu?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
LEON
To je mi záhadou, tím pádem to tématicky zapadá do vlákna Šklebící se
 
https://www.rcfree.eu
313_Nevo
je to tu cele take zahadne Úsměv

najvacsou zahadov ohladom ROF (co mi prichadza na um) je, ze som ho este neskusil po tom poslednom update Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
LEON
O dost přicházíš, některé Entente letouny krapet nerfli, už nejsou tak OP a naopak Albíci jsou zase citelně dotěrnější, pětka letí u země 180 km/h, takže se Centrálům o něco volněji dýchá než dřív Úsměv
 
https://www.rcfree.eu
Baron
Nevo, vec sa ma tak - upravili letove vlastnosti podla podkladov dodanych komunitou. Pozor, to neznamena, ze by nerfli nejake masiny, a zvyhodnili jednu stranu. To nie, a je k tomu aj prislusne vlakno na RoF, kde vysvetluju svoj postup. Len tak namatkovo: Albatrosy D.III a D.Va lietaju 180 km/h (predtym nedostizny sen). Hlavne Albatros D.V, je vylepseny a to nielen po stranke rychlosti, ale je aj pevnejsi a obratnejsi ako bol. Je zrychleny Fokker D.VII, teraz dosahuje rychlosti 190 km/h. Samozrejme pisem o zakladnom modele, rychlost D.VIIF je bezne za hranicou 200 km/h. Z vlastnej skusenosti viem, ze teraz napr. dostupat a vymanevrovat SE5a v zakladnej D.VII nie je problem. Predtym to veru problem bol. Pup je stale nedostizny v toceni, ale je pomalsi ako bol, a Albatros si vlastne urcuje podmienky boja ak teda Pup bojuje s Albatrosom D.III. Inak povedane - ak Albatros chce, tak z boja uleti. Pfalz D.IIIa je pomalsi, ma horsi rollrate, ale je stale rovnako pevny. Tazke bombardery su odolnejsie, teraz uz Gothu alebo HP je ovela tazsie zostrelit ako predtym (ak maju zivu posadku samozrejme). Su spomalene Camely a Dr.1. Nie som si isty, ci u Hanriota HD1 nedoslo k nejakej chybe, vcera som s nim pri teste na Wargroundoch letel 220 km/h (vid foto).

Pre mna osobne je velmi potesitelne, ze sa zacali vracat hraci do RoF - napr. vcera som po dhlej predlhej dobe cakal, az sa uvolni miesot na WG, a neskor to iste aj na Syndicatoch (tam som siel preto, lebo WG bolo plne). Bolo asi o pol tretej rano Šklebící se Na serveroch je docela dost novacikov, a dalsi prichadzaju, preto je na serveroch s lahsim nastavenim docela hodne hracov. Ono to mozno suvisi s tym, ze spojili Muromca s RoF a teraz napr. WG aj Syndicati maju mapy z ruskeho frontu (uz ste niekto utocili na Muromca doprevadzaneho 12-timi stihackami? Zazitok zo vcer...vlastne dnesneho poletu).

Tu su foto z HD1:

220 metrov
imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/538/3GjYba.jpg

1100 metrov
imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/537/cAKvqF.jpg

a tu z Wargroundov, Verdun 1916:

imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/673/nvmXYV.jpg

imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/540/GGFNgV.jpg
Upravil/a Baron dne 04-01-2015 12:46
Hals - und Beinbruch!
 
LEON
Jj, Spady a SE5a už nemohou tak snadno rychle zdrhnout z rozdělaného souboje jako dříve, když se situace pro ně začne vyvíjet nepříznivě, což jinak dělaly naprosto běžně a vcelku beztrestně...
 
https://www.rcfree.eu
313_Nevo
sak to bola moja jedina taktika Šklebící se ale pekne, tesim sa ked zas s 313 pojdeme prevetrat plachty Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Matylda
Mám jinou záhadu - ceny za éra teď ze dne na den za 2,5 násobek? Před pár dny byly dnešní 6,25 dolarové kousky za 2,5 apod. To je normální money-jojo-effect, jakože zase časem klesnou, nebo levně již bylo? Mrknutí

Sorry za OT.
 
Rumcajs
Matylda napsal:

Mám jinou záhadu - ceny za éra teď ze dne na den za 2,5 násobek? Před pár dny byly dnešní 6,25 dolarové kousky za 2,5 apod. To je normální money-jojo-effect, jakože zase časem klesnou, nebo levně již bylo? Mrknutí

Sorry za OT.
Slevová akce. V ROFku jsou ceny normální a pak jsou celkem časté nepravidelné slevové akce. Když máš ROF účet, chodí ti na mail informace o slevách.
Non est specifica
 
magot
Matylda napsal:

Mám jinou záhadu - ceny za éra teď ze dne na den za 2,5 násobek? Před pár dny byly dnešní 6,25 dolarové kousky za 2,5 apod. To je normální money-jojo-effect, jakože zase časem klesnou, nebo levně již bylo? Mrknutí

Sorry za OT.

To byla sleva 60%. Už skončila. Nyní tam jsou normální ceny. Pokud si ale koupíš 5 a více letadel tak máš stejně slevu 50% tak je to vlastně jedno a můžeš vesele nakupovat Úsměv Dle mého je ROF silně podhodnocen, ale to je dáno malou sim komunitou.
 
Matylda
Aha, dík. Tak na to, že jsem spatřil svět 13. v pátek docela štěstí na slevu. Mrknutí

Jinak souhlas s magotem. Pořídil jsem rof na Ježíška a nakoupil pár strojů za tu babku před pár dny, takže spokojenost určitě.
 
Powerty
S kolegou co lítáme spolu a min. polovinu času bombry jsme zaznamenali podivný úkaz - když si vlezeme do střelce a přepneme se do zaměřovače pro bombardování (což před časem normálně šlo), tak už se z toho střelce nepřepneme nikam, přestane nám reagovat TIR, letoun je sice možno dál řídit a lze odhodit pumy, ale nejde sřílet ze zbraní, nejde ovládat motor dokonce ani vypnout. Setkali jste se s tím také? A má to nějaké řešení?

PS: Přepínat se do toho zaměřovače z pilota je samozřejmě na snadě. To normálně funguje.
 
Baron
Je to chyba vyskytujúca sa od posledného patchu.
Hals - und Beinbruch!
 
pacheco
J_BAD napsal:

Jsme vysoce nespolečenští, je nám nepříjemné, když máme mluvit s lidmi vybraně, vědět s kým mluvit, co jim říci, na co se zeptat. Neumíme jazyky. A neumíme se smát. Jsme tragičtí ve styku s lidmi. Naše sebevědomí je nedostatečné. Nejsme si jisti.Toužíme po izolaci, aby vše bylo malé, ale naše.S!



Skvěle vystiženo! A jsme češi tak si toho važ)))))))
Nejlepší recept na tuhle bolest byl pro mě se odstěhovat ven a zase se smát. Navíc asimilace jiné kultury ti dá nový rozměr pro celý svět( a hlavně pro ten náš malý, který se nám, pro samu oslepující blízkost pohledu rodáka, jeví jako normální i když zdaleka není) a znalost jazyka, což je takový ukazatel stupně probíhající asimilace. Kdyřž jsem po desti letech jakoby v jednom okamžiku konečně "vplul" do španělštiny( žil jsem tehdy ve Valencii) uvědomil jsem si jak pravdivé je rčení kolik řečí ovládáš tolikrát jsi člověkem. Je to jako být znovuzrozen, požehnán, obdařen novým zdrojem energie. Ale chápu že každej se odstěhovat nemůže, ale pro rozvoj je tu stejně spousta cest...
 
Powerty
Baron napsal:

Je to chyba vyskytujúca sa od posledného patchu.


Dík! To jsem si myslel, ale chtěl jsem mít jistotu.
 
Powerty
Dotaz. Nevíte jestli na syndikátech nezměnili započítávání killů?

Včera jsem totiž na nich poletoval okolo Ypres a (velice nečestně) jsem používal v zadních střelištích (DFW, Gotha) "grosse deutche hauptkannone Becker" a kromě jiného jsem s ním dvakrát cca 30-50m nad zemí ustřelil živákovi kompletně horní křídlo. Živákovi se poté sice způsobně objevil ve statech hrobeček, ale mě se sestřel nepřipsal.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,903,271 návštěv