May 15 2024 16:28:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
HSFX6, dojmy, bugy, expert mode
DatavCZ
magot napsal:
jo instalovat přes 6.01, JSGME kompletně vypnout


Nainstaloval jsem to ale po spuštění šturma to furt ukazuje verzy 6.01 tak nevím jestli je to zprávně?
 
310_Pepno
datav208 napsal:
magot napsal:
jo instalovat přes 6.01, JSGME kompletně vypnout


Nainstaloval jsem to ale po spuštění šturma to furt ukazuje verzy 6.01 tak nevím jestli je to zprávně?


a potom co si nainstaloval ten autoupdater pustil jsi ho a nechal ho stahnout a nainstalovat novej patch?
www.311raf.com/images/signature/sig_Pepno.jpg
 
DatavCZ
310_Pepno napsal:
datav208 napsal:
magot napsal:
jo instalovat přes 6.01, JSGME kompletně vypnout


Nainstaloval jsem to ale po spuštění šturma to furt ukazuje verzy 6.01 tak nevím jestli je to zprávně?


a potom co si nainstaloval ten autoupdater pustil jsi ho a nechal ho stahnout a nainstalovat novej patch?


jasně
 
magot
310_Pepno napsal:
a potom co si nainstaloval ten autoupdater pustil jsi ho a nechal ho stahnout a nainstalovat novej patch?

ne udělal jsem si samostatnout složku jen pro updater, tam jsem si vysypal update a ručně přepsal 6.01 na 6.012 kvůli tomu že mám odlišnou instalaci (DT vývoj) a nemůžu si dovolit auto-installer.
 
repa
Mi to furt píše
A newer version of Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable has been detected on the machine.
 
magot
repa napsal:
Mi to furt píše
A newer version of Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable has been detected on the machine.

Tak si nainstaluj nezávisle tu co je přiložena u installeru ...
můžeš mít více instalací těhlech balíčků C++ v jednom pc
Upravil/a magot dne 28-08-2012 18:30
 
DatavCZ
magot napsal:
310_Pepno napsal:
a potom co si nainstaloval ten autoupdater pustil jsi ho a nechal ho stahnout a nainstalovat novej patch?

ne udělal jsem si samostatnout složku jen pro updater, tam jsem si vysypal update a ručně přepsal 6.01 na 6.012 kvůli tomu že mám odlišnou instalaci (DT vývoj) a nemůžu si dovolit auto-installer.


Tak nevím asi fakt dělám něco blběSmutnýspustím auto update stáhne adresář Files,fb_hfx3do03.sfs,fb_hfx3do21.sfs,fb_hfxmaps.sfs dám přepsat v adresáři Šturma ještě před kopírováním vypnu v JSGME všechny MODY ale nic se nezmění.
 
magot
však to děláš dobře, co ti teda nejde?
 
kouty
Když člověk vleze do plovákového canta a v pozici bombomčíka zmáčkne shifit+f1 nemůže potom pohnout hlavou v jakémkoliv palubní pozici. Dokonce i po odhlášení ze servru.
 
DatavCZ
magot napsal:
však to děláš dobře, co ti teda nejde?


Při načítání hry na uvodní obrazovce to furt ukazuje HSFX 6.01.nemá to ukazovat 6.012?
 
magot
datav208 napsal:
magot napsal:
však to děláš dobře, co ti teda nejde?


Při načítání hry na uvodní obrazovce to furt ukazuje HSFX 6.01.nemá to ukazovat 6.012?

To by mělo ukazovat. Ještě jednou překontroluj jestli jsi tam zkopíroval všechny soubory.
 
torr
magot napsal:
torr napsal:
magot napsal:
Yak 9UT a Yak-9M obě verze s 37mm kanonem fungují


tak přesně tyto dvě verze mi nefungují s 37mm kanonem,můžu zvolit ale už při zvolení v menu se nepřekreslí hlaven na delší co má 37mm kanon

menu se ale nechytej, tam se občas tyto věci nezobrazují ač tam pak jsou přímo ve hře.
Každopádně tyto Yaky pod verzí 6.012 fungují ...


takže jsem objevil kde je chyba,problém dělá tento mod:
HSFX 6 and Ultimate Sound Mod V3
http://www.242sqn...php?t=3218

při jeho aktivaci nefunguje 37mm kanon u Yak 9UT a Yak-9M
 
DatavCZ
magot napsal:
datav208 napsal:
magot napsal:
však to děláš dobře, co ti teda nejde?


Při načítání hry na uvodní obrazovce to furt ukazuje HSFX 6.01.nemá to ukazovat 6.012?

To by mělo ukazovat. Ještě jednou překontroluj jestli jsi tam zkopíroval všechny soubory.


Tak fakt nevím zkopíroval jsem všechny soubory co se stáhli překopíroval a furt nic asi jsem blbej Cool
 
606_hayes
a preco si neslahnes autoupdater pr
iamo do sturma a nenechas to sithanut samotny updater na priamo do zlozky s HSFX ale prekopiruvas to z ineho adresara?
 
http://606.klikej.org/news.php
606_Temp
To je moc easy a pro děcka Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
DatavCZ
606_hayes napsal:
a preco si neslahnes autoupdater pr
iamo do sturma a nenechas to sithanut samotny updater na priamo do zlozky s HSFX ale prekopiruvas to z ineho adresara?


Omlouvám se za zbytečné otázky už jsem to vyřešil a funguje to na 100%Úsměv bylo to mezi židlí a monitorem Cool
 
606_hayes
mne sa neomluvajÚsměv mne je to v celku jedno len ludia si radi veci komplikujuÚsměv
a ono vzdy je trable medzi stolickou a monitoromŠklebící se
 
http://606.klikej.org/news.php
Letka13TD_Luky
datav208 napsal:
606_hayes napsal:
a preco si neslahnes autoupdater pr
iamo do sturma a nenechas to sithanut samotny updater na priamo do zlozky s HSFX ale prekopiruvas to z ineho adresara?


Omlouvám se za zbytečné otázky už jsem to vyřešil a funguje to na 100%Úsměv bylo to mezi židlí a monitorem Cool

Ja som na tom tak ako ty ,čo robím zle?Smutný
Luky
 
Letka13TD_Luky
Dano10 napsal:
datav208 napsal:
606_hayes napsal:
a preco si neslahnes autoupdater pr
iamo do sturma a nenechas to sithanut samotny updater na priamo do zlozky s HSFX ale prekopiruvas to z ineho adresara?


Omlouvám se za zbytečné otázky už jsem to vyřešil a funguje to na 100%Úsměv bylo to mezi židlí a monitorem Cool

Ja som na tom tak ako ty ,čo robím zle?Smutný
Luky

Už vím Bohouši už vím medzi stoličku a monitorom. Pre nám podobných po stiahnutí
" HSFX_Auto_Updater. Ten jsem stáhnul , rozkliknul, spustila se instalace, nasměroval jsem to do šturmovika HSFX, ono se to nainstalovalo a pak jsem spustil vzniknuvší HSFX_Client_Updater a ten mi stáhl těch 210 MB. A najednou jsem měl 6.0.12 "
Luky
 
310_Pepno
Mosquito B Mk XVI někdo mu v HSFX odebral samosvorný nádrže
www.311raf.com/images/signature/sig_Pepno.jpg
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,882,054 návštěv