April 29 2024 13:49:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
HSFX6, dojmy, bugy, expert mode
313_OTU_oblak
asi nějaký modrý...
 
1stCL_Fucida
nn, odebral je červený Úsměv. Ono totiž tyhle zásahy v HSFX dělají snad jen červení. Jen Flight Modely vytváří Ital, který je půlku války modrý Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
radko1111


nazdar sry ze odskakujem od témy tak rozbehol som HSFX a hned prví dojem bol kde som zistil ze vsedky nadstavenia sú vymazané SmutnýSmutnýSmutný dá sa to nejako opraviť ??? pls poradte my

Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:
nn, odebral je červený Úsměv. Ono totiž tyhle zásahy v HSFX dělají snad jen červení. Jen Flight Modely vytváří Ital, který je půlku války modrý Úsměv


Tak to prrrrr. Někteří Italové byli modrý nejméně až do zimy 1944. A jen část zčervenala v létě 1943, tedy řekněme až na poslední třetinu.

Takže neval. Objednali jste si u Itala sabotáž na mosquitech. A tak je to s modrými vždycky...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pajda
předpokládám že damage model černé vdovy v HSFX je jen prvním nástřelem? z našeho pozorování v online na serveru AoE (bez expert modu):

- po ustřelení komplet ocasu letí a kroutí jako by se nechumelilo(tedy né že by to jako i s ocasem na svém místě kroutilo nějak extra dobře)
- po kontaktu se zemí tzv: "109vítkuje", tj. válí se ale nevybouchne.
 
magot
Pajda napsal:
předpokládám že damage model černé vdovy v HSFX je jen prvním nástřelem? z našeho pozorování v online na serveru AoE (bez expert modu):

- po ustřelení komplet ocasu letí a kroutí jako by se nechumelilo(tedy né že by to jako i s ocasem na svém místě kroutilo nějak extra dobře)
- po kontaktu se zemí tzv: "109vítkuje", tj. válí se ale nevybouchne.


Po ustřelení ocasu by měla být prakticky hráčem neovladatelná což jsem prozatím ale nedonutil AI.
Testoval jsem ji offline. Odražení od země není chybou modelu ale zcela jiné chyby někde v kódu hry.
Tomuto prozatím dost dobře nerozumím co to způsobuje.
Jinak damage model odpovídá standartnímu 1C modelu a je hotov. (Jen nos má chybu bude se řešit,
nepřepne se na D2 či Cap)
Upravil/a magot dne 03-09-2012 20:35
 
Pajda
já tomu DM/FM/SM ve šturmu možná jednou i porozumím Šklebící se

ten let bez ocasu se nám podařil zatím jen jednou a pravda na online, kde se schází množství modrých ostrostřelců Mrknutí Ten odraz od země se podařilo reprodukovat už 2x

v každém případě to je ale vtipné letadýlko... Úsměv
 
magot
Microfix 6.0.13 ke stáhnutí, použijte auto-updater

------------------------------

6.0.13 update
(a little over 100mb over a 6.0.12 version)

04/12/2012

------------------------------
Expert mode Only:-

Aachen FM updates:-
To correct the Macchi's instability and flap spin problem. I have also extended it to the G55 and trimmed the MC200 and the G50.
Also a small update for the DB600 and especially the Emil and Friedrich engines (slight power reduction so as to make them more balanced with Spitfires).

-------------------------------

Updated Spitfire canopy texture and Elevator tab position indicator corrected in some variants.

By 302_Corsair


(note:- Have not included the updated default skins from Corsair as yet as that would require updating another 100mb archive and want to keep the update size to smal chunks. Will update also though in future at a suitable time.)
Upravil/a magot dne 04-09-2012 18:55
 
CSL_Raptor
Rozumím tomu tak že se sníží výkon DB600 jen kvůli tomu aby byl vybalancovanej oproti Spitu. Na základě čeho, herního či historického pocitu. Velebnosti ..............................
To nedokážu pochopit bez polopatického vysvětlení. Dík. Úsměv
 
1stCL_Werner
Ono to občas vypadá, že mister Aachen neviděl jedinej rychlostní test Úsměv.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
kouty
věta
more balanced with
nepatří do simulátoru,ať už befkám ubírá nebo přidává na výkonu. Naštvaný
 
magot
To s tím FM se mě taky nelíbí ... ale na to jsem malej pán Naštvaný Nevím proč by Emil měl bejt pomalejší když vůči Spitu na základě "vyvážení"... Ale na druhou stranu se těším na 109 FM u 4.12 ale to se HSFX netýká Úsměv
Maximálně můžu zkusit vydupat možnost přepínat FM z DT v jsgme ale to by se bohužel netýkalo přidaných letadel a vytvářelo by to konflikty mezi HSFX/1C-DT typy.

Ale aby jsme nebyly jen nasraný tak mám i positivní zprávy, v pozdější update budou pěkné nové lodě
Známá Liberty ship, Jap. tanker a bitevní loď Colorado všechno "košér" modely v solidní kvalitě.
Upravil/a magot dne 04-09-2012 20:37
 
606_Temp
Další z důvodů proč ignorovat HSFX Expert mod a pokud možno se vyhýbat hvězdičkovým letadlům. Tedy otázkou je, jak moc to doprasil a jestli to naopak neudělal dobře (to abych nesoudil než uvidím výsledek).
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
magot
606_Tempik napsal:
Další z důvodů proč ignorovat HSFX Expert mod a pokud možno se vyhýbat hvězdičkovým letadlům. Tedy otázkou je, jak moc to doprasil a jestli to naopak neudělal dobře (to abych nesoudil než uvidím výsledek).

Nj ne všechny jsou dokonalé ... ale P-47 a P-51 mě celkem vyhovovali oproti 1C modelu.
I když u P-51 měl Fucida taky věcné poznámky ..
 
Achileus
magote a nehlasil nekdo problemy s tim updejtem bo klukum od jg26 se po updejtu zacal objevovat transfer error pri pripojeni na server
 
jg26.achileus.cz
magot
Achileus napsal:
magote a nehlasil nekdo problemy s tim updejtem bo klukum od jg26 se po updejtu zacal objevovat transfer error pri pripojeni na server

možný to je páč to je čerstvý, já to netestoval.
 
Lanc
Aby som bol presny, tak je to "Transfering mission", ktory som predtym nemal ani na Black Panthers servery a to tam bolo dost staznosti na toto. Je mi jasne, ze sa s tym neda asi nic urobit, len to kua nasere. Mam dojem, ze to mrvi aj stats, tak s novym kolom SCH to bude neprijemne.
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
606_hayes
ja som to stiahol a pohoda....islo mi to dobre
 
http://606.klikej.org/news.php
ZVP_ALEX
magot napsal:
Microfix 6.0.13 ke stáhnutí, použijte auto-updater

------------------------------


Sakra co to je a kde to najdu Naštvaný

Nešlo by to napsat trošku polopatisticky i pro nás amatéry Šklebící se

Díky Mrknutí
 
Koty
TozziFan napsal:
Hele copak to vyšlo magote?

HSFX Auto Updater
https://dl.dropbo...pdater.EXE

stránky:
http://www.242sqn...php?t=3307


Stáhnout a nainstalovat do hlavního adresáře hry. Otevřít jako exe, a nechat nainstalovat Šklebící se. Když jsem to pochopil i já...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,779,159 návštěv