April 29 2024 14:37:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
HSFX6, dojmy, bugy, expert mode
Achileus
A nebo ve slozce s dokimentaci bude read me
 
jg26.achileus.cz
CSL_Stuka
Možno to tu už bolo, ale snáď ma neukrižujete.

Ide o to, že som dokončil polet (offline). A prišlo mi, že som urobil pár taktických chýb, tak som si chcel znova pozrieť misiu. Na konci som misiu uložil (teda NEbola nahrávaná priebežne). Potom som si pustil misiu a čo nevidím zrazu z pozície víťaza som bol v polke misie zostrelený (Aileron damage). Vravím si, že to bude jednorázový bug. Pustím si ju znova a opäť vidím, že som ťahal za kratší koniec ale opäť úplne iným spôsobom (Elevator damage).

WTF Šklebící se Cool stretol sa už niekto s tým?

Nahrával som to na HSFX 6.0.15
 
alfik
Stuko, tohle jsme řešili už před lety. Je to "zvláštnost" programu - tedy šturmovika. Tedy není to nic co by ovlivňovaly mody.
Ten záznam je velmi nedokonalý, jsou tam jen trajektorie letu letadel (příp. techniky v misích), a eventy jako např. výstřely, a na straně zasaženého hitpointy. Grafická stránka je vždy znovu a znovu vytvářena programem z těchto dat, a proto při každém puštění záznamu můžeš dostat jiný film.
To znamená: Pokud došlo např. k sestřelu přestřelením "kontrols", můžeš graficky v přehrávce dostat např: 1, ustřelené celé výškovky, 2, ustřelené pohyblivé části výškovek - nikoli celé výškovky, 3, ustřelenou celou záď letadla, 4, nic neustřeleno, jen neovládané (což není vidět). Možná i ještě jinou možnost.
S tím souvisí i to, že při každém puštění záznamu můžeš v některých fázích letu vidět např. "krabující" letadla, nebo letadla pomalu a neodvolatelně klesající k zemi, až na ni narazí - a poté "odwarpuje" na správné místo. A fůru jiných scifi, pro potěchu oka Úsměv
Přesto doporučuji záznamy dělat a koukat na ně. Je to opravdu dobrý způsob jak se zlepšit.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
606_vencour
Když v JSGME dávám update, vidim ve wiresharku, že leze provoz na IP 203.16.214.120 ... tj. chce stáhnout http://www.users.on.net/~jscones/software/products/versions.ini ... a neni to tam, odpověď serveru je "HTTP/1.1 404 Not Found". Takže mam pořád HSFX v6.01.

JSGME mam 2.6.0.157. Jsem jedinej s takovymhle stavem? V konfiguráku JSGME nic nevidim, co změnit, můžu hledat jiné verze JSGME či zkoumat fóra ...
Upravil/a 606_vencour dne 29-09-2012 11:44
 
magot
V JSGME update? Hoď updater do kořenovýho adresáře IL2, dej v JSGME kompletně všechno OFF a klikni na updater.exe ... fertig.
 
Koty
všechno off při updatu dávat nemusí, vypne se to samo. Pokud to není rozbitá instalace...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Ajvn
Jo přesně tak mi to funguje. Ještě jednou dík.Úsměv
 
magot
6.0.16 update

------------------------------

General Fix's and improvements:-


Parachute loadout Fix. By default there were 4x as many parachutes as there should be and the extra parachutes collapsed.

Several Finnish and a Soviet regiments names fixed (4S).

Missing stationary Blenheim added.

Fw 190 A4 1.42ATA given FFmg's with default droptank loadout.

Ship strengths updated to 4.11 values for near miss results (Western).


-------------------------------------------

NEW JSGME Option:-

SEOW Transferring Mission Fix. (mrz)
Update that should stop the occurences of a bug where during a mission, the loading screen comes up whilst the mission is still in progress.
(It may do similar on busy DF servers also but that needs testing. Give it a try if you have experienced this problem also perhaps and if you no longer experience this with no other negative side effects, Please tell us and we can consider adding this permanently).

-------------------------------------------------


Map Updates.

Norway airfield correction (Cat)

Mixx Zapolaire Murmansk. Several airfields updated (Cat)
 
charles2003
zdravim,neviem ci to patri sem,ale pod cistou verziou som to neskusal,mam problem nastartovat hocijaky dvojmotorak,problem je vtom,ze po nahodeni praveho motoru sa zasekne na 55% vykonu a nejde ho ovladat,mam g 940 joy
 
Koty
Zkus překontrolovat nastavení v simu a pak kontakty a obvody (a jiné zmatenosti) v Joyi
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
charles2003
Koty napsal:
Zkus překontrolovat nastavení v simu a pak kontakty a obvody (a jiné zmatenosti) v Joyi


Ok,diky,chyba najdena
 
TozziFan
@MAGOT - prosím o smazání odkazu na češtinu pro HSFX. Je dělané na starší verzi modu. Bude s určitostí dělat problémy na serverech s HSFX. Na nápravě se pracuje.
 
TozziFan
Nová verze CS lokalizace pro HSFX v6.0.17

Stahuj >ZDE<

Návod na instalaci:

1. v kořenovém adresáři hry s modem HSFX otevři složku "Files"
2. ve složce "Files" originální složku "i18n" přejmenuj na "-18n"
3. do složky "Files" vlož staženou složku "i18n" s českým překladem
4. v conf.ini zkontrolovat v odstavci [rts] řádek "locale=". Za rovnítkem nesmí být nic.

Pro návrat k originální verzi hry stačí složku "i18n" vymazat a odmínusovat originální složku "i18n", popřípadě
doplnit řádek locale v conf.ini.

!!! UPOZORNĚNÍ !!!
- český překlad je určen pouze pro používání s aktivovaným modem "HSFX history mod". Při aktivování rozšiřujících modů "EXPERT mode" a "Advanced Barrage mode (After EXPERT)" nefunguje korektně.
- text je upraven pro moji potřebu. Proto se některé hlášky liší od originálního textu čisté (vanila) hry IL2 Sturmovik. Stejně tak je změněn i překlad nastavení ovládání.
 
Paulus
Mám vlastní češtinu a v žádném novem patchi jsem ji nepotřeboval měnit…(?)Úsměv
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
TozziFan
Já ti věřím. Problém je se starší verzí, která je dělaná do JSGME. Tato verze je natvrdo dána do FILES a nemusíš nic zapínat. Navíc je aktualizovaná o přidané věci v patchy. Je to pro lidi, kteří neví jak na to.Mrknutí
 
magot
TozziFan napsal:
@MAGOT - prosím o smazání odkazu na češtinu pro HSFX. Je dělané na starší verzi modu. Bude s určitostí dělat problémy na serverech s HSFX. Na nápravě se pracuje.

nová CZ verze změněna
 
Ajvn
Tozzi, kde je tam ta čeština?
 
TozziFan
57_OTU ajvn napsal:
Tozzi, kde je tam ta čeština?


nerozumet žeči vášho kmene. Lépe formuluj dotaz Mrknutí
 
311_Tank
Seafire mkIIc (2) je trochu rozbitej:
[img]http://s13.postimage.org/enp199847/bug01.jpg[/img] is not a valid Image.
 
magot
bugy nahlášeny

Saburo můžeš uvést přesně typ P-51? Případně jestli to dělají všechny typy?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,779,317 návštěv