April 29 2024 17:09:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
HSFX6, dojmy, bugy, expert mode
310_Pip
Farky napsal:


Já bych byl v klidu. Daidalosové to přece evidentně posouvají spíš k simulaci než opačně, někdo dokonce nadává že je to na úkor hratelnosti. Ta změna u P-38 taky nemusela být záměrná, zaměřená konkrétně na Lightninga. Mohlo to vzniknout při nějaké generální úpravě čehosi ve FM.

310_Pip napsal:
a proc byl lajtas vlastne DT teamem sprznen? Naštvaný nektere veci nejdou uplne spravnym smerem uz delsi dobu...


Když jsi s tím zprzněným Lightningem dokázal žít skoro rok, tak si myslím že to není až tak strašný. Mrknutí


asi to bude tim, ze ho moc nelitam a navic do cervence jsem lital na UP3 a pak az HSFX6...
nechapej to tak, ze reju do DT, jejich prace si vazim, jen me pripada, ze zasadnich chyb pribyva Zamračený
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Hoper
tak já myslím, že pokud se tu zmíní - koukněte, plz, na D4Y protože dle "těchto" dokumnetů má mít o 100km/h vyšší rychlost a koukněte plz na Lighta, protože mu netuhne (výškovka), tak magot poděkuje a předá dál...

těžké to myslím není, ne ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fucida
Paradoxně ani "obyč" zvýšení rychlosti úplně triviální záležitost v enginu ILa není, viz. brutální úpravy Typhoona do stavu, který by byl červeným na Invazi příjemnější Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Hoper napsal:
tak já myslím, že pokud se tu zmíní - koukněte, plz, na D4Y protože dle "těchto" dokumnetů má mít o 100km/h vyšší rychlost a koukněte plz na Lighta, protože mu netuhne (výškovka), tak magot poděkuje a předá dál...

těžké to myslím není, ne ? Mrknutí

To by se mělo řešit i v souvislosti se startem z Letadlovky ...
 
1stCL_Werner
Farky napsal:

Sanyo napsal:
Ale pokud jsou některá známá fakta o chování konkrétního typu (právě ta P-38 a výškovka) nepochopím, kdo konkrétně měl potřebu tohle měnit, i když sám určitě dobře věděl, že se to opírá o historické skutečnosti. IL-2 mám rád právě proto, že se snaží být simulátorem a nerad bych, aby tyhle změny jednou tuto hru změnily v arkádu. Možná jenom přeháním a já v to taky doufám.


Já bych byl v klidu. Daidalosové to přece evidentně posouvají spíš k simulaci než opačně, někdo dokonce nadává že je to na úkor hratelnosti. Ta změna u P-38 taky nemusela být záměrná, zaměřená konkrétně na Lightninga. Mohlo to vzniknout při nějaké generální úpravě čehosi ve FM.


Možná by to mohl způsobovat nějaký ten zásah co se dělal do kormidel. Befka 4.11 vůči 4.10 taky méně tuhnou a jsou mnohem záludnější k přetažení a přechodu do spinu.

Jo Magote nevim jestli je známý, ale u Jaků-3 si při pozvedutí hlavy člověk vidí vzadu do trupu Úsměv
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Pajda
1stCL_Fucida napsal:
Paradoxně ani "obyč" zvýšení rychlosti úplně triviální záležitost v enginu ILa není, viz. brutální úpravy Typhoona do stavu, který by byl červeným na Invazi příjemnější Šklebící se


Však taky na něm nechal MaP kus svého mládí Mrknutí, a úprava to byla fakt výborná, škoda že po Invazi upadla v zapomnění, v HSFX by se jako "Typhoon 44" velmi pěkně vyjímala.
 
magot
1stCL_Werner napsal:u Jaků-3 si při pozvedutí hlavy člověk vidí vzadu do trupu Úsměv

pls, můžeš udělat screen? Hodím to do seznamu bugů ...
 
1stCL_Werner
magot napsal:
1stCL_Werner napsal:u Jaků-3 si při pozvedutí hlavy člověk vidí vzadu do trupu Úsměv

pls, můžeš udělat screen? Hodím to do seznamu bugů ...


Teda dělá to jen čistá 4.11, HSFX je v pohodě.
Jak-3 i Jak-3P
Stejně jako mizí u jaků antény, ale to se dá přežít. Ten pohled zkrz trup je ale zvláštní.

http://img248.ima...yakbug.jpg
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
SQF_Jirka186
lidi mám takový problem přeinstaloval sem pc stahnul hsfx naistaloval Il2 narval tam vše co je potřeba a hsfx nejde naistalovat.Píše to něco o tom že to nemuže najít druhou čast. Ztahoval sem to jak z torentu tak klasicky a ani jedno nejde
 
clone9cz
1stCL_Werner napsal:
magot napsal:
1stCL_Werner napsal:u Jaků-3 si při pozvedutí hlavy člověk vidí vzadu do trupu Úsměv

pls, můžeš udělat screen? Hodím to do seznamu bugů ...


Teda dělá to jen čistá 4.11, HSFX je v pohodě.
Jak-3 i Jak-3P
Stejně jako mizí u jaků antény, ale to se dá přežít. Ten pohled zkrz trup je ale zvláštní.

http://img248.ima...yakbug.jpg

To samozřejmě není náhda, u HSFX se to opravilo.
 
http://www.wwii-illusion.net
saldy
Ano taky se přimlouvám, nezapomeňte na Suisei, hrozně podmotorovaná, je pomalá jak Val.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
CSL1_Laugo
Borci pls, kde stáhnem Ila 1946,4.08 komplet aj s crackom,
po inštalácii HSFX ubdateru mi to začalo po cca 2 minútach padat do lišty Vyděšený
Moje origoš DVD má už okolo 5 rokov ( kupované 2007)
a ten sráč ho nechce prečítat, nerozbehne sa mi inštalácia, dííík
najlepšie ne torent...
 
magot
moje orig DVD 46 se taky posralo, a to už mám druhé ....
Nicméně na tomto foru nenajdeš warez a kopii DVD jsi si měl udělat, ale googluj najdeš snadno ...
 
Hoper
Laugo, zkus to CD/DVD reklamovat. Jeho životnost by měla být minimálně 10let (lisované).
Takže pokud není škráblé nebo jinak poškozené, snad by na to Playman (nebo odkud to máš) mohl slyšet.
A nebo zkus přímo 1C a říct jim, že tak častým používání (a jejich hloupou politikou nutnosti CD mechanice) jsi přišel o médium.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
saldy napsal:
Ano taky se přimlouvám, nezapomeňte na Suisei, hrozně podmotorovaná, je pomalá jak Val.

Saldy a proč si myslíš, že je podmotorovaná ? Tvůj subjektivní dojem nebo odněkud čerpáš ? A odkud ? Jsi schopen to doložit ?
Jinak takováhle prosba (ač u mne vítaná) je na - mám být sprostý ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Dortenmann
Chlapi, instalaci HSX mohu aplikovat na patche 4.10 a 4.11?
 
310_Pip
HSFX6 (aktualni verze je presne 6.0.17) lze aplikovat pouze na verzi 4.11.1
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Koty
mehem, kamarádovi se roztento updater. skejsl teď na nějaký verzi 0.14 - prý mu chybí nějaký soubor (hra ale běží v pořádku) pokud nepomůže reinstal updateru, dá se někde dohledat zbytek instalací jako normálních patchů?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Dortenmann
310_Pip napsal:
HSFX6 (aktualni verze je presne 6.0.17) lze aplikovat pouze na verzi 4.11.1


Díky!Mrknutí
 
saldy
Hoper napsal:
saldy napsal:
Ano taky se přimlouvám, nezapomeňte na Suisei, hrozně podmotorovaná, je pomalá jak Val.

Saldy a proč si myslíš, že je podmotorovaná ? Tvůj subjektivní dojem nebo odněkud čerpáš ? A odkud ? Jsi schopen to doložit ?
Jinak takováhle prosba (ač u mne vítaná) je na - mám být sprostý ? Mrknutí


Se Suisei je potíž, suběktivně mi příjde zoufale pomalá, vždyť to je nástupce Valu, letoun s pumovnicí, zatahovacím podvozkem a výkonějším motorem. Nevím jak to můžu dokázat. Verze s řadovým motorem má chladič automat, nejde přepínat kompresor ani vrtule, verze s hvězdicovým motorem zas tohle má, ale výkonově jsou nastejno.

Všeobecné info říká že cestovní(!) rychlost ve 3000m je 180 uzlů (asi IAS), ale ve 3000m z toho nevymáčknu ani přes 160 uzlů abych nevařil.

Maximálka v 6000m je 310 uzlů, no tady se nechytám vůbec, letoun letí poloviční rychlostí.

Je to škoda. Prostě musím vzít Tenzana nebo raději jakoukoli stíhačku.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,779,941 návštěv