May 15 2024 02:18:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
HSFX6, dojmy, bugy, expert mode
DatavCZ
Zdravím pánové nevíte jak tuhle kampan aktivovat v HSFX zkoušel jsem to ale nefunguje.

WESTFRONT 39-45 Ultimate pack
 
frantak
No ale proč myslíš že je tam odkaz na HSFX Patch 01?

1. Stáhni HSFX 6.0 (to máš)
2. Stáhni HSFX 6 Patch 01
3. Stáhni AUTOUPDATER (to máš)
4. nainstaluj ve stejném pořadí (1 > 2 > 3) na IL2 Sturmovik v4.11.1m
5. Zapni AUTOUPDATER
6. Nainstaluj CZ pro verzi 6.0.17 dle návodu
7. Bav se

Provedl jsem celou novou instlaci podle navodu a dělal jsem to celý jeden den. a výsledek je, že před tím mi cukala jenom čeština jak jsem vrátil anglinu ta to fakalo. Teď po nové instalaci mi to fakalo v anglině perfektně po instalaci češtiny, cuká jak čeština tak po návratu i anglina.

Tak se na ČJ vykašlu přeinstaluji to a budu lítat jen v Aj.
 
TozziFan
No tak já fakt nevím, co za PC máš? Ještě jsem nikdá nezažil, že obyčejný textový dokument ti rozdrbe grafiku hry. Zřejmě jinej gang.
 
frantak
Já to taky nechápu AJ cuka jako prase.
UP3 to nědělal, Dělá to prostě jenom HSFX 6 - 6.17 CZ.
Já na to přisěl náhodou. Kompem to asi nebude, mám grafiku ila úplně na maximum a roz. 1920x1080 a jede to super.
Komp mám: AMD Athlon 64x2 Dual Core Pracessor 4200+, 2,0GB RAM, NVIDIA GeForce 9800 GT.
Dík za rady.
 
dawe10
Ahoj nevite proc mi AI piloti mluvěj všechma jazykama rusky, slovensky, anglicky ? přitom všichni AI piloti jsou RAF
 
TozziFan
Možností je vícero. Popiš přesně kdy(při jaké situaci). QMB, singl, multi, kariéra?
 
dawe10
no jestly to je na me
tak do tý doby než jsem spustil hsfx autoupdater abych se podival jestly nejsou nejake nove patche..Ten autoupdater mi v jsgme vyhazel vsechny mody a kdyz jsem zjistil ze novy patche nejsou tak jsem je tam zas nahazel a od ty doby co jsem mody nahazel zpet tak mi v radio kecaj vsema jazykama.. Je to 100% v QMB a v kampani nevim ,singl kampan uz jsem nehral pekne dlouho..
 
Peter Winter
v on-line je to taky, celkem zmatení jazyků, ale je to už tak 4 - 5 měsíců zpátky.
 
Koty
Peter Winter napsal:
v on-line je to taky, celkem zmatení jazyků, ale je to už tak 4 - 5 měsíců zpátky.


jojo... např na AoE mají ruskojazyčnou pozemní kontrolu. a to je to nad Kanálem!
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
dawe10
tak v kampani AI mluvej jazykam jaky je jim prislusnyŠklebící se a jeste mi treba stuka ci heinkel(mozna i dalsi zatim jsem letal jen proti nim) prijdou celkem neprustrelny.. letam s hurricem nebo spitem.Je to tim ze zmenily ucinost zbrani nebo poskozeni u letadel nebo je to takhle v poradku? Napr. na stuku vystrilim z hurricu vsechnu munici, uspesnost zasahu mam cca 80% a stuka zacne vetsinou dymat a pak horet..Pokousel jsem se treba strilet na kridlo aby upadlo ale nepovedlo se mi to..
 
magot
dawe10 napsal:
tak v kampani AI mluvej jazykam jaky je jim prislusnyŠklebící se a jeste mi treba stuka ci heinkel(mozna i dalsi zatim jsem letal jen proti nim) prijdou celkem neprustrelny.. letam s hurricem nebo spitem.Je to tim ze zmenily ucinost zbrani nebo poskozeni u letadel nebo je to takhle v poradku? Napr. na stuku vystrilim z hurricu vsechnu munici, uspesnost zasahu mam cca 80% a stuka zacne vetsinou dymat a pak horet..Pokousel jsem se treba strilet na kridlo aby upadlo ale nepovedlo se mi to..

damage model by měl být stejný jako u 4.11.1
 
Hoper
nemá střemhlavé letadlo trochu tužší konstrukci (co se křídla týče) ?

a 80% úspěšnost ještě neznamená, že jdou všechny střely do jednoho místa
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Pip
80% uspesnost strelby nema nikdo Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
DarkTatka
Co si pamatuji tak uz 4% uspesnost byla povazovana za dilo vyjimecneho strelce.
 
Anonymní uživatel
Magote neplanuje sa do HSFX Late Corsair pack?
http://www.sas194...760.0.html

Je to vyuzitelne v korejskych scenaroch a F4U-4 ke pouzitelny pre zaver WW2.
 
Koty
Křídlo neupadne, páčto do něho sypeš hrách z hurrikových .303 kulozmetků. Zkus si střílet i do stíhaček, křídlo neustřelíš. A úspěšnost střelby se vypisuje (konkrétně já mívám 2-8 %, záleží na stroji...). Vyděšený
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
606_Temp
Ale jo, upadne, ale musíš mít kovergenci na 100m a na tuto vzdálenost ho tam trefit. Protivník ale musí trochu spolupracovat Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Koty
Spolupracovat? Podvěsit tam HE pumy s mechanickou rozbuškou bez pojistky? Ale noták... Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Anonymní uživatel
Na AOE som uz videl upalit 8mi pulemetmi kridlo befku. Robo. no Šklebící se
 
Koty
Befko není letadlo...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,878,618 návštěv